Autor Wątek: XNA Game Studio Connect w Polsce  (Przeczytany 7945 razy)

Offline kamepl

• Użytkownik

# Grudzień 06, 2010, 14:57:16
Witam,

Czy ktoś z was podłączył swojego XBoxa poprzez XNA Game Studio Connect na konto AppHub o Polskim adresie lub w jakiś inny sposób ? Nie wiem czy jest sens płacić te ~300zł za konto jeśli Polska nadal nie widnieje na liście krajów wpieranych mimo, że mamy już od miesiąca XBox Live.

Nie wiem czy czekać aż Microsoft zaktualizuje stronę, kupować dostęp do konta na AppHub czy też prosić kogoś z rodziny mieszkającej zagranicą... :(

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline pw_ch

• Użytkownik

# Grudzień 06, 2010, 16:03:22
Rok temu jeszcze to działało. Płaciłem kartą kredytową master card i miałem konto zarejestrowane na adres w Wielkiej Brytanii. Na polskim adresie chyba nawet nie jesteś w stanie wykupić członkostwa i ściągnąć tego oprogramowania. Cóż żałuje teraz, że zmigrowałem konto na Polskie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 16:04:53 wysłana przez pw_ch »

Offline głos

• Użytkownik

# Grudzień 06, 2010, 16:12:20
Jeżeli chcesz coś robić na WP7 to musisz mieć konto zweryfikowane przez GeoTrust czyli polskie.
Nie wiem czy takie polskie konto umożliwa developing na Xbox 360, jeżeli nie to inne konto (np. w GB) może być rozwiązaniem, o ile i ono również nie wymaga obecnie weryfikacji przez GeoTrust (w takim przypadku musisz dysponować legalnymi danymi kogoś w GB). Ktoś wie?

Offline Charibo

• Redaktor

# Grudzień 06, 2010, 18:25:01
Ja podłączałem Xboxa do PC-ta, żeby programować w XNA (nie orientuję się dokładnie, więc nie wiem czy o to pytasz). Rejestrowałem się na "example british postal code" ;) Z tym, że ja miałem darmową subskrypcję z msdnaa, może to jest jakaś różnica.

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Grudzień 06, 2010, 21:32:46
Nie powinno być różnicy między rejestracją z kody MSDN AA, a jakąkolwiek inną.
Jak użytkownicy X'a doskonalne wiedzą, polskie konta nie są w pełni funkcjonalne. Trochę im pewnie jeszcze z tym zejdzie...

Offline kamepl

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2010, 21:32:01
Czyli rozumiem, że mam się kontaktować ze znajomymi z zagranicy :/ No jak inaczej się nie da, to jakoś trza kombinować.

Offline Uzumaki174

• Użytkownik

# Grudzień 12, 2010, 13:41:03
Żeby nie tworzyć tematu nowego podczepię się tutaj:

Zaczęliśmy z ekipą programować w XNA grę.
Ja teraz będę kupował xboxa żeby testować wersję na x-a gry. Klucz mam z uczelni z msdn-u konto na x-ie zarejestrowane na polskę.
Konto na xna creators też ale nie wykupiłem jeszcze subskrypcji bo wolę użyć kod z msdn-u.
Czy ten kod zadziała właśnie na polskim koncie Live? Czy trzeba nowe zakładać na inny kraj i kombinować tutaj aby móc testować gry, udostępniać itd?
Jak ktoś zna odpowiedź będzie fajnie bo jak co jutro dzwonie do microsoftu dowiedzieć się jak to w końcu jest [ale jak znam życie to oni nic nie będą wiedzieli]

Offline lardux

• Użytkownik

# Luty 24, 2011, 15:51:22
Witam,

Dowiedziałeś się czegoś?