Autor Wątek: Osoby do beta testów / współpracy przy tworzeniu gry web  (Przeczytany 438 razy)

Offline anaki85

• Użytkownik

# Listopad 06, 2010, 17:06:23
Poszukuję osób do zamkniętych beta testów nowej gry webowej. Gra jest typu colective card game.

Gra nie posiada jeszcze ani nazwy ani szczegółowej fabuły jest w fazie pisania, ale już można w pewnym stopniu się nią cieszyć oraz jej podstawowymi funkcjami.Grę jak na razie pisze samodzielnie. W związku z tym również poszukuje osób chętnych do współpracy takich jak:

- Grafika
- Koordynatora dla beta-testerów(konieczna znajomość PHP, JavaScript lub chociaż blade pojecie o nich)
- Osoby chętne do wprowadzania danych (przewidywane wprowadzenia około 400 kart do bazy danych, liczba może się jeszcze zmienić)
- Tekściarza i zarazem korektora tekstów (jestem dyslektykiem :P)

Gra nie jest nastawiona na zysk a przynajmniej nie teraz, wiec nie oczekujcie jakiejś zapłaty bo kasy nie mam. Gra z założenia ma być robiona przez graczy dla graczy. Jeśli gra sie spodoba  beta testerom. Wtedy wybrane osoby zostaną wytypowane do współpracy

Każda osoba która weźmie udział w beta testach oraz będzie miała jakąś funkcję oraz wyrazi zgodę zostanie wymieniona jako współtwórca gry. To jedyne rzeczy jakie mogę w tej chwili obiecać. Gra jest już na serwerze, cześć osób już sobie pograła. Potrzeba jej jeszcze wyważenia. Pod koniec Listopada chce zamknąć pierwszy jej etap tworzenia, to znaczy doszlifować wszystkie niuanse i wprowadzić ogólna rejestracja dla każdego.

jeśli jesteście zainteresowani współpracą piszcie na forum lub na michaljabloniec@gmailSKASUJ.pl

« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 17:20:40 wysłana przez anaki85 »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych