Autor Wątek: Gamedesign.com.pl - Start!  (Przeczytany 14445 razy)

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Październik 20, 2010, 14:47:30
@intoxicate Mamy tu ludzi zapraszać, a nie wypraszać :D
jeśli komuś coś nie pasuje to po co na siłę go trzymać.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Neil

• Użytkownik

# Październik 20, 2010, 15:10:49
Idź już na gamedesign.com.pl i ucz się tam, czemu tu jeszcze jesteś skoro Warsztat jest taki be?

Tu  jak byś nie zauważył Mistrzu jako grafik też nie ma się czego uczyć :), Więc pod względem nauki grafiki do gier warsztat jest na poziome Gamedesign.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 15:30:46 wysłana przez Neil »

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Październik 20, 2010, 15:25:25
Prościej: czemu tu jeszcze jesteś?

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Październik 20, 2010, 15:30:07

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Październik 20, 2010, 15:33:50
hehe

Nie denerwuje się, zastanawia mnie tylko czemu Neil tu jeszcze jest :) Jak woli rozwijać gamedesign to po co tu się kłuci...chyba jednak część jego chciała by poprawić Warsztat instead.

Offline pawelek

• Użytkownik

# Październik 20, 2010, 15:41:49
@Anty Dobre!!!

Na pewno chciałby poprawić warsztat, wystarczy popatrzeć najego wypowiedzi jak na wypowiedzi człowieka a nie...

@intoxicate zainstaluj sobie coś co poprawia błędy. Kłóci

Pozdr.
P.

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Październik 20, 2010, 15:43:50
To niech spisze konkretnie co można poprawić, jak to zrobić, najlepiej bez pisania "i możnaby pisać bez końca", bo wykłócać się bez czytania argumentów innych ludzi to każdy może.

Offline Neil

• Użytkownik

# Październik 20, 2010, 15:48:46
I widzisz Andrzeju nie czytasz mnie dokładnie.

-Nigdzie nie napisałem ze chcę rozwijać Gamedesign
-Nigdzie nie napisałem że w jakikolwiek fizyczny sposób rozwijam Gamedesign - napisałem tylko że kibicuje inicjatywie Jackeda i tyle

-Kilka razy napisałem też że fajnie by było jak by właśnie do warsztatu ludzie związani z grami a nie związani z programowaniem (i nie mający się zamiaru z nim związać w sensie uczyć tak, by samemu móc tworzyć kompletne gry)  przyszli tutaj. - Więc nie rozumiem czemu ten najazd na mnie że jestem przeciwny warsztatowi.

Uważam ze jak nie GameDesign to inna strona w końcu ściągnie tych ludzi. Bo ta masa zaczyna być już masą krytyczną, a każda masa krytyczna tworzy nowe światy - chyba że się wcześniej ją przechwyci ujarzmi i wykorzysta do zasilania obecnego świata zwanego Warsztat.

Czy nie lepiej by było by Ci wszyscy graficy z max3d i innych tego typu stron 3/2D, czy stron twórców literackich, czy muzycznych przyszli tutaj.

To było by świetne dopełnienie.
Z pewnością wzrósł by poziom warsztatowych produkcji - o czym już wcześniej z pawelkiem pisaliśmy.

Tylko że znając specyfikę tego Forum Ci ludzie nigdy się tu nie znajda.

Jeżeli natomiast są tu jacyś graficy to tylko dlatego że mają zapędy na poznanie przynajmniej podstaw programowania (np Ja).

Pozdrawiam
I życzę miłego dnia Andrzeju

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Październik 20, 2010, 15:52:05
I widzisz intoxicate nie czytasz mnie dokładnie.

-Nigdzie nie napisałem ze chcę rozwijać Gamedesign
-Nigdzie nie napisałem że w jakikolwiek fizyczny sposób rozwijam Gamedesign - napisałem tylko że kibicuje inicjatywie Jackeda i tyle

-Kilka razy napisałem też że fajnie by było jak by właśnie do warsztatu ludzie związani z grami a nie związani z programowaniem (i nie mający się zamiaru z nim związać w sensie uczyć tak, by samemu móc tworzyć kompletne gry)  przyszli tutaj. - Więc nie rozumiem czemu ten najazd na mnie że jestem przeciwny warsztatowi.

Uważam ze jak nie GameDesign to inna strona w końcu ściągnie tych ludzi. Bo ta masa zaczyna być już masą krytyczną, a każda masa krytyczna tworzy nowe światy - chyba że się wcześniej ją przechwyci ujarzmi i wykorzysta do zasilania obecnego świata zwanego Warsztat.

Czy nie lepiej by było by Ci wszyscy graficy z max3d i innych tego typu stron 3/2D, czy stron twórców literackich, czy muzycznych przyszli tutaj.

To było by świetne dopełnienie.
Z pewnością wzrósł by poziom warsztatowych produkcji - o czym już wcześniej z pawelkiem pisaliśmy.

Tylko że znając specyfikę tego Forum Ci ludzie nigdy się tu nie znajda.

Jeżeli natomiast są tu jacyś graficy to tylko dlatego że mają zapędy na poznanie przynajmniej podstaw programowania (np Ja).

Pozdrawiam
I życzę miłego dnia intoxicate
Napisz dokładnie co jest nie tak ze "specyfiką forum" oraz jakbyś chciał, żeby ono wyglądało.

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Październik 20, 2010, 15:56:08
Neil w końcu zacząłeś pisać normalnie :)

Ja chyba moda dostanę i na pewno będę starał się forsować pomysły by z Warsztatu zrobić coś więcej niż compo i rozmowy programistów (za bardzo ogólne wiem, ale każdy kto ma zrozumieć raczej to zrozumie) - zaplecze jest, pomysłów jest masa, trzeba tylko przegadać resztę moderatorów. Sam jestem takim Twórcą, o których Ty mówisz.

Tak czy siak przyjdą tylko na chwilę, ich dziedziny nie są związane tylko i wyłącznie z gamedevem, dlatego o takich ludzi jest tak trudno.

Jak masz jakieś pomysły to zarzucaj, bez zbędnych kłótni, które tylko śmiecą forum.

Offline pawelek

• Użytkownik

# Październik 20, 2010, 15:57:03
Najlepiej w temacie zmiany na forum. Tu może wypadałoby już kończyć?

Pozdr.
P.

Offline Neil

• Użytkownik

# Październik 20, 2010, 16:20:19
Najlepiej to w gronie kilku osób, rozmawia się o wszystkich zmianach.

Po za tym jestem za władzą totalitarną - wiadomo takowa tutaj nie może być wiec może udało by się zorganizować zamknięte grono osób, które przygotowały by pakiet zmian, a które dopiero były by przedstawione reszcie - taki rodzaj komisji do spraw designu na warsztacie.

Inaczej sądzę ze wątek rozwinie się do ponad 30stron i w sumie nic Ciekawego oprócz ostrzeżenia dla świrusa tam nie będzie.

Pozdrawiam
Neil

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Październik 20, 2010, 21:00:08
Neil, potrzebujesz ogarnąć najwyżej kilka ostatnich stron tamtego tematu. Nie będę zamykał obecnego i otwierał nowego, bo za dwa tygodnie będzie to samo. Dwa długie wątki są gorsze niż jeden długi wątek ;)

Jeśli potrzebujecie miejsce na dyskusję bardziej filozoficzną - macie w sąsiednim wątku http://forum.warsztat.gd/index.php/topic,19052.0.html

Ten wątek zamykam. Wybacz, Jacked. Wątek i tak powisi, więc kto będzie chciał - znajdzie link do twojej domeny w pierwszym poście.