Autor Wątek: [Lua i C++] Przenoszenie niestatycznej funkcji C++ do Lua  (Przeczytany 2146 razy)

Offline cybergod

• Użytkownik

# Październik 10, 2010, 21:23:30
Znalazłem liby do starszej wersji 0.8 i podczas kompilacji wywalają 2 błędy podobne do tych z poprzedniego posta. Szukałem w googlach kodu źródłowego do kompilacji, ale nic nie znalazłem. Prosiłbym o LINKI DO KODU ŹRÓDŁOWEGO LUABIND W WERSJI 0.9 LUB 0.9.1 DLA VC 2008, A NIE DO GOOGLE. Poza tym odpowiadanie zdaniem typu "szukaj w google", albo linkiem do google jest chamskie i na pewno chodziło o nabicie postów, a nie o pomoc. Równie dobrze można w każdym nowym poście na forum odpowiadać "szukaj w google". Forum jest po to, aby POMAGAĆ ludziom, a nie odsyłać do google. W przyszłości ktoś może mieć ten sam problem i jedyne co znajdzie w wynikach wyszukiwania to posty na forach właśnie o treści "szukaj w google". I co ma wtedy zrobić? Może jedynie wchodzić na kolejne strony i po raz kolejny widzieć post "szukaj w google".
Kiedyś przynajmniej ludzie pomagali, a teraz tylko odsyłają do google.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline radsun

• Użytkownik
    • CaRpg

# Październik 10, 2010, 22:47:43
http://sourceforge.net/projects/luabind/files/luabind/0.9.1/luabind-0.9.1.zip/download

Cytat: wikipedia.pl
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 22:50:04 wysłana przez radsun »

Offline lethern

• Użytkownik

# Październik 10, 2010, 23:30:44
Po prostu ktoś musi za Ciebie tego poszukać, posprawdzać, i wkleić linka. Równie dobrze Ty możesz to zrobić. Po prostu Dab dał Ci do zrozumienia, że marnujesz czas ludzi z forum, którzy robią coś za Ciebie i jeszcze nic z tego nie mają. I jeszcze to narzekanie..