Autor Wątek: Jakiego telefonu używają koderzy...  (Przeczytany 6465 razy)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 29, 2010, 17:04:52
@up - Ja narobiłem sobie awersji do klawiaturkowców, bo mechanizmy wysuwania *bardzo* często psuły się wszystkim znajomym z takimi telefonami. Miło natomiast pisze mi się pisze na ekranowej. (O ile już piszę, bo jak często i jak dużo pisze się na telefonie?)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Pastan

• Użytkownik
    • BaseWeb.pl

# Październik 29, 2010, 17:19:02
(O ile już piszę, bo jak często i jak dużo pisze się na telefonie?)

Hmm... Nie wiem czy jestem jakimś wyjątkiem czy coś ale ja dziennie średnio pisze 200-300 smsów. :P

Offline _OskaR

• Użytkownik

# Październik 29, 2010, 17:24:28

Hmm... Nie wiem czy jestem jakimś wyjątkiem czy coś ale ja dziennie średnio pisze 200-300 smsów. :P
:o Mi też tyle wychodzi, ale na jakieś 3-5 lat. Dlatego też mi wystarczy klawiatura ekranowa - i przy okazji nie zajmuje tyle miejsca co sprzętowa.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 17:26:39 wysłana przez _OskaR »

Offline kuba

• Użytkownik

# Październik 29, 2010, 17:51:13

Zależy z kim piszesz ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Październik 29, 2010, 17:53:38
Ja z pisania na telefonie korzystam rzadko, ale zdecydowanie szybciej pisze mi się zwykłą klawiaturą telefoniczną (tzn. numeryczną) + T9 niż pełną QWERTY, obojętnie czy fizyczną czy nie.

Offline Spider100

• Użytkownik
    • Strona domowa

# Październik 29, 2010, 18:18:31
Od tygodnia mam samsunga wave i jestem zadowolony, ale do pisania nie potrafię się przyzwyczaić :p

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Październik 29, 2010, 18:20:50
Od tygodnia mam samsunga wave i jestem zadowolony, ale do pisania nie potrafię się przyzwyczaić :p

miałem to samo, ekran troche inaczej reaguje niz w innych dotykowcach (przynajmniej tych ktore miałem) ale szybko sie przyzwyczailem.

Offline siso

• Użytkownik

# Październik 29, 2010, 21:44:31

Masz jakiś automat do tego, czy tak sobie siedzisz i piszesz na pełny etat? ;)

Offline Pastan

• Użytkownik
    • BaseWeb.pl

# Październik 29, 2010, 23:31:02

Masz jakiś automat do tego, czy tak sobie siedzisz i piszesz na pełny etat? ;)

Hehe, ujmę to tak. Niekiedy w życiu zdarzają się ciężkie chwili i staram się utrzymywać kontakt z dziewczyną przez cały czas. Dlatego tyle smsów na dzień.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Październik 29, 2010, 23:34:28
Niekiedy w życiu zdarzają się ciężkie chwili i staram się utrzymywać kontakt z dziewczyną przez cały czas.
Niekiedy...

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 29, 2010, 23:43:42
Teraz SMS-y, za 30 lat brylanty, nie myśl że maintenance cost dziewczyny maleje z czasem :).

Offline pawelek

• Użytkownik

# Październik 30, 2010, 01:51:38
nom, ja to mam 10 esemesów rocznie...z zagranicy. Zresztą ja tam telefonu używam do a) zabawy, potem b) dzwonienia, potem c) jako GPS.

Mam 1500 minut i już mi nie naliczają kolejnych, a ja nie mogę ich wygadać, bo mi szkoda czasu. Ale telefon chciałbym fajny, dlatego takie pytanie :)

Pozdr.
P.