Autor Wątek: Jakiego telefonu używają koderzy...  (Przeczytany 6178 razy)

Offline Anton Chigurh

• Użytkownik

# Październik 06, 2010, 15:37:50
Obecnie Nokia 6020, przeżyła już drugiego Ericssona (które wolę pod względem funkcjonalności) - innymi słowy trzymam ją w szufladzie i wracam do niej, gdy kolejne "nowoczesne" cuda techniki giną marnie w moich rękach (a to się dżojstik spieprzy, a to gniazdo ładowarki obluzuje itp...).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline shutdown

• Użytkownik

# Październik 06, 2010, 15:57:20
Ja od 2 lat jestem użytkownikiem Nokii N70, a więc z symbianem, i nie narzekam. Właściwie to by się coś nowego przydało (N97?), tyle że ja na mobilne póki co, nie programuje...

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Październik 06, 2010, 16:12:23
Jakiego telefonu używają koderzy...
Takiego, który dzwoni i odbiera połączenia. Prawdziwemu koderowi nic więcej w kwestii telefonu potrzebne nie jest. :)

Offline Liosan

• Redaktor

# Październik 06, 2010, 16:19:27
Takiego, który dzwoni i odbiera połączenia. Prawdziwemu koderowi nic więcej w kwestii telefonu potrzebne nie jest. :)
+1. Chociaż kolorowy wyświetlacz też  się przydaje :)

Liosan

Offline pawelek

• Użytkownik

# Październik 06, 2010, 16:29:40
No tak, ale czasem wypadałoby zajrzeć na gamedev... np. w poczekalni u lekarza, a tam się czeka, albo w McShicie, albo w długiej podróży (albo WC, bo w podróży to ja raczej kółko trzymam) umilać sobie czas gierką ździebko inną niż tetris (abstrahując od tego, że tetris to najlepsza gra na świecie). Z drugiej strony od tego mam PSP, ale na PSP nie mam GPS'a. O a GPS jest przydatny jak się dużo jeździ.

Pozdr.
P.

Offline yarpen

• Użytkownik

# Październik 06, 2010, 17:40:10
Patrzac po tych, ktorych znam to wlasciwie 99.9% - Iphone.

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Październik 06, 2010, 17:52:34
Nokia 6070 -> na ekstremalne warunki, typu rzucanie telefonem przez rzekę lub wyjazd w nieznane. :)
Nokia E63 -> notatki, małe kawałki kodu, irc, web, testowanie gierek, organizator i tłumacz. No i trudno go zgubić (bo trudno z kieszeni wyjąć) :D

Offline Neil

• Użytkownik

# Październik 06, 2010, 18:46:06
Kurde no to ja tych co znam to mało kto ma IPhon'a 2 osoby - głownie jakaś gówniarzeria.

Patrząc po moich klientach to:

głownie nokia E90, E72, N95, sporo to też E51 tudzież E52.
sporo blackberry - ale tu nie potrafię rozróżnić modeli :)
sporo HTC np HD2 czy np Nexus One
3 moich klientów ma Iphona :)
sporo Samsungi.

Z Iphonem jeszcze jest tak że szef/dyrektor ma jakąś nokię, htc lub blackberry, a pracownik z którym do mnie przyjeżdża ma IPhona (+5 do lansu)

Pozdrawiam
Neil

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Październik 06, 2010, 18:59:24
Za koło 3 dni powiem, ile w tym prawdy :)

Kupiles Wave'a?

Offline yorp

• Użytkownik
    • ProfessionGG Project

# Październik 06, 2010, 19:16:05
nie wiem jak jest z wavem (moze sie poprawili) ale niech ci reka boska dopomoze, aby nie kupowac czegokolwiek z dotykiem co nie jest od htc lub apple, w ostatecznosci moze byc nokia, ale z gornej polki, chyba ze lubisz trzymac nerwy na wodzy :) . Osobiscie uzywam nokii 6210 navi i poza tym ze wsadzilbym jej wiekszy ekran z dotykiem od htc, to jest jeden z najlepszych telefonow jakie mialem w rece. Btw. kupil ktos SE xperie Q10 ? Warto?

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Październik 06, 2010, 20:52:50
@UP: mam Avile od roku niemal jako telefon prywatny i nigdy nie mialem zadnych problemow, a na codzien pracuje z telefonami wiec troche ich przekilkałem.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 06, 2010, 21:25:29
Za koło 3 dni powiem, ile w tym prawdy :)

Kupiles Wave'a?

Blisko. Galaxy 3 (low-res i z Androdem, nie z Badą). Poza drobnymi niewygodami i problemami z GPS (czytałem o nich przed kupnem, do naprawienia softem) jak na razie całkiem nieźle się sprawdza. Android 2.1 na pokładzie, fajny ekran dotykowy.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 21:27:56 wysłana przez Kos »

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Październik 07, 2010, 00:47:50
ja czekam na wave'a wlasnie, Samsung ma mi go za ten nieszczesny konkurs przysłać, za tydzien bedzie miesiac od ogłoszenia wynikow a dzis dostalem informacje od fedexu ze nadali rpzesyłke z korei wiec pewnie jeszcze z miesiac poczekam.

Offline micze

• Użytkownik

# Październik 08, 2010, 15:44:28
Obecnie skrobie na androida to z wiadomych przyczyn inne platformy odpadły.
 W tej chwili używam SE x10 i jest naprawdę fajnym telefonem.
Wcześniej miałem htc hero który tez był wielce ok,ale za mały ekran jak dla mnie i dość slaby CPU.

Btw. Miałem jeszcze nokie n97 po której powiedziałem sobie ,ze nigdy więcej nie kupie telefonu od finów a przynajmniej symbiana.

Offline mosowski

• Użytkownik

# Październik 08, 2010, 17:34:25
Nokia 3510:

Solidny, może nie najnowszy, ale godny polecenia sprzęt  ;)
System jest bardzo stabilny, a bateria do dziś jest w stanie utrzymać telefon na chodzie przez tydzień. Dzwonki są polifoniczne, telefon jest wyposażony w wibrację.