Autor Wątek: Szukam grafika  (Przeczytany 1146 razy)

Offline mazak55

• Użytkownik

# Wrzesień 26, 2010, 15:25:07
Szukam grafika do gry 2d - point & click albo platformówka, mam parę pomysłów więc jeśłi się nudzisz i chciałbyś spróbować coś fajnego zrobić napisz na mazak55@o2.pl.

Zyski tylko ze sprzedarzy gry - jeśli sie uda.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Wrzesień 26, 2010, 17:01:40
Usunąłem całe gadanie "gry 2D nie sprzedają się". WTF? Studentom filmówki też będziecie mówić, że nikt już nie chodzi do kina? ;] Tego typu dyskusje to nabijanie postów.

Mazak, jeśli chcesz znaleźć - napisz coś konkretnego. Po jednym zdaniu bez konkretów, nie znajdziesz nikogo dobrego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 17:03:21 wysłana przez MadBonsai »

Offline mazak55

• Użytkownik

# Wrzesień 27, 2010, 09:17:34
Mam pomysł na grę point & click taką klasyczną, to ma być thriller - horror, standardowo chodzenie po pomieszczeniach, rozwiązywanie zagadek, wszystko to w możliwie prostej formie graficznej. Na razie potrzebuje jednego pomieszczenia, chce zrobić poruszanie się i jakies puzzle. Jak będzie fajnie wyglądało chciałbym to rozwijać dalej.

Offline Ivian

• Użytkownik
    • Ivian's Cave

# Wrzesień 27, 2010, 15:47:49
Wiec na razie poszukaj grafik w necie a jak pokazesz, ze projekt jest fajny to i grafik sie znajdzie

Offline Oti

• Użytkownik

# Wrzesień 27, 2010, 17:28:08
Wiec na razie poszukaj grafik w necie a jak pokazesz, ze projekt jest fajny to i grafik sie znajdzie
Tak właśnie robiłem-zacząłem kodzić projekt i zacząłem szukać grafika jak był już w zaawansowanym stadium. Efekt? Grafik znalazł się na 2 tygodnie przed deadlinem i nie zrobi wszystkiego co miało byc zrobione.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Wrzesień 27, 2010, 17:41:38
To trzeba było dać tech-demo wcześniej.

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Wrzesień 27, 2010, 21:46:07
Tak właśnie robiłem-zacząłem kodzić projekt i zacząłem szukać grafika jak był już w zaawansowanym stadium. Efekt? Grafik znalazł się na 2 tygodnie przed deadlinem i nie zrobi wszystkiego co miało byc zrobione.
A jest jakaś alternatywa?
Zresztą, uwzględniłeś to?
a jak pokazesz, ze projekt jest fajny
Gdzieś pokazywałeś? Bo ja nie widziałem.

Offline Oti

• Użytkownik

# Wrzesień 27, 2010, 21:47:31
a jak pokazesz, ze projekt jest fajny
Gdzieś pokazywałeś? Bo ja nie widziałem.
Gamedev.pl, poszukaj a znajdziesz screeny.