Autor Wątek: The Legend of Legendarian.  (Przeczytany 1113 razy)

Offline gemis111

• Użytkownik

# Wrzesień 21, 2010, 16:01:15
                                        The Legend of LegendarianWITAM WSZYSTKICH!!

Tworzę grę mmorpg o klimacie fantasy.
Grafika trudno powiedźeć, połączenie 2d z efektami 3d.
Wynagrodzenie dopiero z zysków z gry.

Gra jak jakby ktoś powiedział będzie podobna do margonem,my fantasy itp. i tu by się pomylił to będzie coś więcej niż tylko zwykła gra polegająca na walce turowej no może w trybie rzeczywistym to będzie największa i najbardziej efektowna gra mmorpg z bardzo dobrą grafą 2d i efektami 3d jaką kiedykolwiek widzieliście jeszcze dodam żę będzie bardzo bardzo rozbudowana co sie mało w grach tego typu zdaża i tyle
możecie krytykować ale lepiej pomóżcie tak będzie lepiej. Pozdrawiam!

JA samemu zajmuję się tworzeniem grafik(postaci,itemów itp.)

Wszystko co dotyczy gry mam już przygotowane (opisy postaci, fabuła, bestariusze czary, system walki itd.) szukam tylko kogoś kto mi pomoże w robieniu tej gry.

Gra opowiada o walce dobra i zła (niby stare i ograne ale mam wiele nowych innowacji) chcę przyciągnąć gracza efektywna walką, bardzo duży wybór postaci , rozbudowany ich rozwój oraz dużo umiejętności, bardzo dużo questów i itemów (dokładnie chodzi mi oto że naprzykład jest 20 postaci w podzielone na rasy naprzykład będzie człowiek i ork= obaj wojownicy to we wszystkich grach jest te  samo uzbrojenie itp. a w mojej grze będzie inaczej inny wygląd, inne staty), wymieniać tak mogę bardzo długo.

PUSZUKUJĘ
Programistów którzy znają:
(php,java ,C++,C, C#,Delphi, oraz wszystkie inne języki do programowania)

Grafików do tworzenia:
(map, itemów, potworów, postaci itp.)

Pomocnicy,którzy nie znają się na tym co powyżej też się przydadzą do tworzenia:
(jeszcze pomyślę)

OSOBY CHĘTNE DO TWORZENIA GRY:

KONTAKT: e-mail:gemis111@wp.pl napiszcie poźniej będziemy kontaktować się jak sobie będziecie chcieli :)

Więcej o grze dowiecie się jak napiszecie powiem tylko trochę że chonorarium będzie duże bo gra będzie trzepać dużą kasę ja mogę zrezygnować z kasy dla mnie liczy się to że coś zrobiłem i tyle.

Ten kto nie krytykuje niech sam siebie skrytykuje a póżniej innych.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Wrzesień 21, 2010, 16:05:04
Znów fail.

PS. Zacznij od rougelike.

Offline shutdown

• Użytkownik

# Wrzesień 21, 2010, 16:10:35
@UP
Wyprzedziłeś mnie.

Może by dodać do regulaminu, jak nie powinien wyglądać pierwszy post...

PS: Bierz jeszcze programistów od brainfuck'a, z chęcią zobaczę mmo w nim napisane*  :P
*sarkazm

Offline Lamer

• Użytkownik
    • www.inwriter.wordpress.com

# Wrzesień 21, 2010, 16:13:51
Po prostu kolejna prowokacja. Nie dajcie się ludzie znów w to wciągnąć, najlepiej nie dyskutować w ogóle na temat tej nieco absurdalnej rekrutacji.

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Wrzesień 21, 2010, 16:15:11
Zamykam, napisane prawie całkiem na opak zasad
http://forum.warsztat.gd/index.php/topic,17011.0.html