Autor Wątek: Gothic 3  (Przeczytany 8250 razy)

Offline nameczanin

• Użytkownik
    • devlog

# Listopad 02, 2006, 15:23:29
imho slaby ten zasilacz na grafike (o ile to PCI-E, bo nie wczytuje sie).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline MoN

• Użytkownik

# Listopad 02, 2006, 18:26:31
No niby tak, ale jak chce sobie pocelowac itd. to gram w counter strika albo innego dooma 3 czy cos w tym stylu - jak gram w rpg to zwykle nie chce nerwowo rzucac oczami po ekranie patrzac czy aby ktos nie wyskakuje i nie trzeba zaczac w niego nerwowo klikac...

A jesli chodzi o gry - mysle ze producenci wyszli z prawdziwego niestety zalozenia ze o kliencie mozna de facto zapomniec jak raz kupi gre - i tak nikt raczej nie zapamieta jego nazwy i sie nie zrazi na nast. raz, a typowy durny gracz popatrzy na screen, pomysli sobie: "ale fabula, ale klimat, mnostwo questow, kupuje/sciagam z neta". No i producenci na tym wygrywaja... :P

Pozdrawiam

MoN

Offline gamer.cpp

• Użytkownik

# Listopad 02, 2006, 19:37:31
CD Projekt obiecuje ze poprawi znaczna czesc bugow do czasu polskiej premiery (3 listopada) czyli jutro :) Miejmy nadzieje ze im sie to uda ale nawet jesli jakies bugi zostana to pozostaje czekac na patche od Piranha Bytes. Ciekawe tylko czy CDP choc troche zoptymalizuje silnik...

pozdro :)

Offline really

• Użytkownik

# Listopad 02, 2006, 22:08:14
CD Projekt obiecuje ze poprawi znaczna czesc bugow do czasu polskiej premiery (3 listopada) czyli jutro :) Miejmy nadzieje ze im sie to uda ale nawet jesli jakies bugi zostana to pozostaje czekac na patche od Piranha Bytes. Ciekawe tylko czy CDP choc troche zoptymalizuje silnik...

pozdro :)
Nie jestem pewien, ale CDP chodzi pewnie o to, ze wlasnie w polskim wydaniu beda od razu zawarte wszystkie patche

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 02, 2006, 22:47:04
Ciekawe tylko czy CDP choc troche zoptymalizuje silnik...
W życiu. :) Generalnie to widać ostatnio tendencję raczej do zmuszania graczy do optymalizowania ich kart graficznych, niż do optymalizowania silników, co było widać chociażby po Oblivionie. Pokazuje się graczowi screenshoty i mówi, że żeby coś takiego płynnie działało potrzebny jest GeForce 7, a pomija się fakt, że można to napisać nieźle pod GeForce FX (albo nawet i niżej). :)

Offline terianil

• Użytkownik

# Listopad 03, 2006, 10:45:46
Ciekawe tylko czy CDP choc troche zoptymalizuje silnik...
Szczerze wątpię w to, iż CDP bawił w optymalizację silnika, bo i czy robił to już kiedykolwiek dla jakiejś gry?
Ale dziś wreszcie premiera – wszystko się wyjaśni. Czy ktoś już ma Gothic 3 PL? Bo mi niestety nawet nie ruszy…

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Listopad 03, 2006, 13:22:28
Wiadomość z ostatniej chwili - Gothic 3 dostał w CD-Action ocenę 9/10 :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 03, 2006, 13:31:57
Po tym, jak Oblivion dostał u nich 10/10 nie mam zamiaru się sugerować ich ocenami. :)

Offline dragomir

• fish killer
  • Użytkownik

# Listopad 03, 2006, 17:05:44
kocham serie gothic ;d;d jak z reszta wiele osob tutaj, z tego co widze (btw. moj nick wlasnie pochodzi z gothica - mozecie zrobic competition kto pierwszy odgadnie od ktorej postaci go sobie "pozyczylem" ;d), ale jak slysze o tych wszystkich niedorobkach w g3 to mi sie zle robi ;[ do tego na moim kompie (celeron 2,2 ghz, 512 ramu, gf6200 256 mb) ta gra sie pewnie nawet nie zainstaluje, ech ;[ w sumie ja osobiscie znam niewielu ludzi, ktorzy beda mogli sie cieszyc ta gra na full detalach ;]

(grafika bardzo podobna jak w Oblivion - ten sam silnik?)
tak, ten sam
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2006, 17:07:48 wysłana przez dragomir »

Offline gamer.cpp

• Użytkownik

# Listopad 03, 2006, 17:56:00

Wiec jednak CDP usunal troche bledow :)

Po tym, jak Oblivion dostał u nich 10/10 nie mam zamiaru się sugerować ich ocenami. :)

Dlaczego? Przeciez Oblivion to bardzo dobra gra :P

pozdro

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Listopad 03, 2006, 18:10:00
(btw. moj nick wlasnie pochodzi z gothica - mozecie zrobic competition kto pierwszy odgadnie od ktorej postaci go sobie "pozyczylem" ;d)
Strzelam, że od Dragomira. ;)

Dlaczego? Przeciez Oblivion to bardzo dobra gra :P
Dobra i sam w nią trochę grałem (teraz nie mam czasu, ale jeszcze do niej wrócę), ale moim zdaniem na 10/10 nie zasługuje. Najbardziej denerwujący jest system skilli i leveli, który teoretycznie powinien zapewnić grze grywalność, ale działa koszmarnie. Level ma się praktycznie nijak do rzeczywistej siły postaci, a potwory generowane są na podstawie levelu, więc w przypadku niektórych typów postaci levele lecą w taki sposób, że większosci napotkanych potworów praktycznie nie można ruszyć i trzeba kombinować. Po prostu dla mnie tym systemem zabili sporo grywalności. :)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Listopad 03, 2006, 20:20:26

To słabo, bo zdaje się, że któraś z poprzednich części dostała 10/10.

Offline Gravell

• Użytkownik
    • Teyan

# Listopad 03, 2006, 22:17:28
[OT] @Gravell: a czy przypadkiem nie bylo w Gothic kolesia i imieniu Gravell?:D  [/OT]

Był w GII Garvell, a ja przez nie uwage źle przeczytalem jego 'nick' i sie po pol roku zjarzyłem, że przestawilem miejscami 2 literki w jego imieniu...

PS Ciekawe, czy kiedyś dokończy budować tą swoją lódź  ;)

Offline really

• Użytkownik

# Listopad 04, 2006, 00:08:21

To słabo, bo zdaje się, że któraś z poprzednich części dostała 10/10.
Slabo to by bylo, jakby dostala mniej niz 8. 9 To bardzo dobra ocena.

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Listopad 04, 2006, 14:21:01
Podobno patch 1.08 poprawia tą flarę, błędy ze stabilnością, wydajność i inne rzeczy. Polska wersja ma być już od razu spatchowana. Może jednak coś z tego będzie? :)