Autor Wątek: Gra MMO FPS w stylu Combat Arms, Warrock itp?  (Przeczytany 2780 razy)

Offline .INI

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 17:52:13
Witajcie. Mam takie pytanie do was, forumowicze ;)
Czy jesteście za tym, by zebrać ekipę i zrobić grę właśnie w stylu CA, czy Warrocka?
Myślę, że to dobry pomysł, lecz muszę wiedzieć, ile osób byłoby zainteresowanych i czy liczyłbym na współpracę ;)

To tyle, Bye ; )

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline BrutalComputer

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 17:57:31
Nie, nie jesteśmy.
Żadnych MMO tym bardziej od osoby z 8 postami.
Chcesz ludzi do MMO - zacznij takowe pisać i rekrutuj ludzi dopiero za rok.

Offline Xirdus

• Moderator

# Wrzesień 05, 2010, 18:04:59
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Nienawidzę kupowania wirtualnej broni palnej za prawdziwą lub prawie prawdziwą kasę!

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Wrzesień 05, 2010, 18:29:24
a posty to nasz forumowy Exp:)?

Offline Frondeus

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 19:07:02
Xirdus - a kto każe Ci kupować ? ;d w CA zazwyczaj taki noobek jest wywalany z gry :)

Offline Knopi

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 19:19:59
Nie, nie jesteśmy.
Żadnych MMO tym bardziej od osoby z 8 postami.
Chcesz ludzi do MMO - zacznij takowe pisać i rekrutuj ludzi dopiero za rok.

;o
1. Wyrażaj tylko swoje zdanie.
2. Stan licznika postów na forum nie ma nic wspólnego z umiejętnościami.
3. Nieprawda. Jeżeli ta osoba dysponuje pieniędzmi bądź dobrym projektem, który zaciekawi ludzi to jaki sens ma kodowanie czegoś przez rok samemu jak będzie można już być dużo dalej.

Dlaczego być tak agresywnym i traktować ludzi z góry ?

Offline Wiesiu

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 19:37:07
Jak juz mierzyc w jakies mmofps to polecam
ava.ijii.com (silnik unreala)
bo combat arms(silnik od feara) to raczej kicz, gralem dlugo i jedynie bana dostalem w nagrode;)

Osobiscie mysle ze gry w konwencji MMO sa przyszloscia blizsza lub dalsza, ale przyszloscia.

ps. nie licz na to : D

Offline Xirdus

• Moderator

# Wrzesień 05, 2010, 19:39:23
3. Nieprawda. Jeżeli ta osoba dysponuje pieniędzmi bądź dobrym projektem, który zaciekawi ludzi to jaki sens ma kodowanie czegoś przez rok samemu jak będzie można już być dużo dalej.
Czy osoba zbierająca osoby z forum, a tym bardziej pytająca osoby z forum czy chcą się sami zebrać, może dysponować pieniędzmi bądź dobrym projektem?

Xirdus - a kto każe Ci kupować ? ;d w CA zazwyczaj taki noobek jest wywalany z gry :)
O ile dobrze pamiętam, bronie są kupowane na określony czas. Czyli trzeba tydzień w tydzień zarabiać 50000 żeby mieć broń za 50000, albo co miesiąc wpłacać 10€. Możliwe jednak, że taki system funkcjonuje tylko w CrossFire, a ja się pomyliłem (w CA grałem dawno, dawno). A z tym wywalaniem z gry to o co ci chodziło?

Offline Knopi

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 19:45:21

Czy osoba zbierająca osoby z forum, a tym bardziej pytająca osoby z forum czy chcą się sami zebrać, może dysponować pieniędzmi bądź dobrym projektem?

Nie mam pojęcia. Dajmy się tej osobie wypowiedzieć.

Offline .INI

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 20:00:19

Nie mam pojęcia. Dajmy się tej osobie wypowiedzieć.

To jest POMYSŁ, nie projekt... Ja chciałem wiedzieć jakie jest Wasze zdanie...
Nie napisałem, że to ja mam być liderem...

A co do postów na forum... Ja to forum odwiedzam codziennie... Piszę posty tylko, gdy to uważam za stosowne... Nie jestem nabijaczem postów jak niektórzy. ( Są tacy na forum ;) )

Ogólnie to widzę, że zdania są podzielone. I dobrze ;) Każdy może wyrazić swoją opinię :)

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Wrzesień 05, 2010, 20:24:53
;o

Gdyby propozycje i pseudorekrutacje do szałowych, megaoryginalnych, maksymalnie przebojowych i milionodolarowych produkcji MMO nie pojawiały się na tym forum średnio 2x w tygodniu jako pierwsze posty nowych userów to pewnie sytuacja wyglądała by inaczej, uważam że BrutalComputer przedstawił zdanie znaczącej większości pod którym podpisuję się obydwiema rękami.

Offline Frondeus

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 20:34:04
Xirdus - no tak, ale dwie-trzy godzinki gry w Cabin Fever( dla tych co nie grają - team playerów broni domku na bagnach przed botami-zombie)  i kaske mamy na nastepny dzień(ok 1500 GP)... 

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Wrzesień 05, 2010, 20:49:51
;o

Gdyby propozycje i pseudorekrutacje do szałowych, megaoryginalnych, maksymalnie przebojowych i milionodolarowych produkcji MMO nie pojawiały się na tym forum średnio 2x w tygodniu jako pierwsze posty nowych userów to pewnie sytuacja wyglądała by inaczej, uważam że BrutalComputer przedstawił zdanie znaczącej większości pod którym podpisuję się obydwiema rękami.
+20

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Wrzesień 05, 2010, 21:02:50
Tutaj każdy jest chętny, żeby zebrać ekipę i zrobić grę.
Chłopie, wrócisz z konkretnym pomysłem - możemy podyskutować. Obojętnie ile masz postów na tym dusznym forum ;)

Chłopcy napisali już wszystko w temacie. Więcej trzeba, kłódka na temat.