Autor Wątek: Duke Nukem Forever  (Przeczytany 6554 razy)

Offline mentor

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 19:00:02
A ja powiem - WON Gearbox od DNF! Borderlands mi się nie podobało i nie wolałbym, żeby przy Duke'u nie dłubali.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Gieromaniak24

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 20:37:04
Miasto to tylko setting. Ta gra nie miała być symulatorem ziomka z zarywaniem lasek i siłką. Jedynka taka nie była, dwójka taka nie miała być. W grze nie pominięto niczego, co miało być. Nie ma tam rzeczy, które ktoś sobie wyśnił, że mogłyby być. Zasadnicze pytanie jest takie: czy to, co miało się w grze znaleźć się w niej znalazło, czy to co w niej jest prezentuje wysoki poziom i czy gra jest warta swojej ceny. Do każdej gry można coś dodać, ale wcale nie znaczy to, że uczynią ją to lepszą. Oceny Mafii z takiej właśnie perspektywy (a jest ich wiele) są niesprawiedliwe i w moim mniemaniu świadczą o fundamentalnych problemach prasy growej.
Mi się też Mafia II bardzo podoba, tylko taka zabawa to tylko na raz. Nie pograsz sobie drugi raz(chyba że chcesz jeszcze raz kampanię przechodzić).

Offline ConayR

• Użytkownik

# Wrzesień 05, 2010, 03:17:02
A ja powiem - WON Gearbox od DNF! Borderlands mi się nie podobało i nie wolałbym, żeby przy Duke'u nie dłubali.
To nic, że Gearbox założyli ludzie, którzy pracowali przy DN3D. ;]

@Gieromaniak24: To jest, dajmy na to, 12h gry. W przybliżeniu równowartość czasowa i pieniężna sześciu wyjść do kina. Przy czym znalezienie 6 porządnych filmów jest ciężkie. Ja tu widzę opportunity cost poniżej tego, co oferuje 2K Czech.

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Czerwiec 09, 2011, 21:04:29

Ktoś nie wierzył? Koniec świata niebawem :]

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Czerwiec 09, 2011, 21:08:16
Wiedziałem, że dożyję tej chwili, ale miałem nadzieję, że zdążę kupić sobie do tej pory nowy komputer. A tak to mogę sobie najwyżej filmiki na YouTube pooglądać ;-).

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Czerwiec 09, 2011, 21:27:10
Ostatnio coraz więcej reklam gier w polskich stacjach... no ale Duke się nie spodziewałem.
http://www.youtube.com/watch?v=0LzG7cmq1wg

Ale IMO spot po prostu CIENKI.

# Czerwiec 09, 2011, 21:27:34
Grałem w Duke Nuke 3D.
Ogólnie mniej straszna od dooma, i FPS przy którym spędziłem najwięcej czasu w życiu.
Na pewno nie jest to gra dla dzieci, ponieważ zawiera głupio płytkie przesłanie,o podtekście głównie erotycznym.
Plusem w starej wersji było to, że potworki były śmieszne- za wyjątkiem hydry.
Jednak szukanie przejść niekiedy wkurzało ...  Jeszcze te bajery z noktowizorem ...
A już nie mówię o kartach które gmatwały poziomy,że trudno było się połapać gdzie się było itp...
Ale nie mam sprzętu, czasu i trochę chęci żeby w to zagrać.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Czerwiec 09, 2011, 21:32:00
Jeżeli to w rogu po prawej ma być model do sklejania, to słabo się postarali (http://cow.mooh.org/paper/). ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Czerwiec 09, 2011, 21:33:20
Jeżeli to w rogu po prawej ma być model do sklejania, to słabo się postarali

Do składania ;) nie wiem w sumie skąd ostatnio ta moda (najpierw Wiedźmin, teraz Duke).

Offline Vipa

• Redaktor

# Czerwiec 09, 2011, 21:34:03
Ktoś nie wierzył? Koniec świata niebawem :]

Always bet on Duke :)

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Czerwiec 09, 2011, 21:36:32
Na pewno nie jest to gra dla dzieci, ponieważ zawiera głupio płytkie przesłanie,o podtekście głównie erotycznym.
Thank you, Captain Obvious.

Odnośnie DKF, podobnie jak niektórzy bieda z kompem, ale po filmikach widać, że coś jest pewien OldSQL, a to się chwali, będzie to jedna gra więcej do nadrobienia.

@Dabroz, postawisz obok Gwynbleidda ?:)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Czerwiec 09, 2011, 21:37:13
Uważam, że jakaś międzynarodowa konwencja powinna zakazać robienia tej gry wszystkim poza folkami z People Can Fly. No ale jak już ktoś zrobił, to chętnie zobaczę... :3

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

• +1
# Czerwiec 09, 2011, 21:53:22
Uważam, że jakaś międzynarodowa konwencja powinna zakazać robienia tej gry wszystkim poza folkami z People Can Fly.

Ja jestem za, jeżeli Duke'a zdubbingowałby Bartosz Walaszek :D

Offline tanatos

• Użytkownik

# Czerwiec 09, 2011, 22:58:55
CDP powinien opatentować te dodatki do gier bo teraz nagle wszyscy zaczną je do gier dodawać.

chociaż... gdyby tak zrobili popiersie Lary Croft... ;)

// wiem, grammar nazi itp., ale jak to zobaczyłem to się nóż w kieszeni zaczął otwierać... -Xirdus
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 23:24:27 wysłana przez Xirdus »

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Czerwiec 09, 2011, 23:01:01
CDP powinien opatentować te dodatki do gier bo teraz nagle wszyscy zaczną je do gier dodawać.
Ciężko opatentować coś, czego ludzie używają od lat ;)
Chociażby http://www.cubeecraft.com/