Autor Wątek: Duke Nukem Forever  (Przeczytany 6552 razy)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Wrzesień 03, 2010, 23:00:39
Lenin wiecznie żywy!

Vipa

• Gość
# Wrzesień 03, 2010, 23:08:32
Nie czytałem, PAX?
Pewnie i tak schrzanią robotę, ludzie i tak to kupią. Już to widzę: PC, XBOX, Sony; multi; nic odkrywczego; przestarzała grafika; humor na pożal się boże. Słowem ...

Ale nie żebym był od razu na anty. Zobaczymy.

Offline really

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 01:22:09
Bardziej wierzę w Bulletstorm jednak.

Offline Avaj

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 01:28:40
Już parę razy miał być "na pewno" wydany ;)

zresztą, nie wiem po co oni pchają tak duke'a. Jako marka jest już zapomniany praktycznie na PC, lepiej chyba jakby zrobili grę "w nowym uniwersum".

Offline ConayR

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 02:04:12
Ja rozumiem, że po 11 latach bezczynności 3D Realms i wypowiedzi autorów na temat tego, że trzeba znaleźć balans między graniem w WoW a pracą nad Księciem można nie wierzyć w 3DR. Ale grę robi normalny deweloper (taki, który nie pierdzi kasą), więc naprawdę nie rozumiem tego pisania "już wiele razy miało być". Tak, ale nie od Gearbox Software.

Offline Gieromaniak24

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 14:05:04
Gearbox pewno Księcia skończy, tylko to będzie tak samo jak z Mafią II i STALEKRem. Skończyło się na zapowiedziach że gra będzie n-tym cudem świata branży i chwaleniem się urywkami gameplayu, który wszyscy znają na pamięć, a dostaniemy najwyżej dobrą i solidną grę...

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Wrzesień 04, 2010, 14:58:54
O tak. Ja mimo wszystko czekam na DNF, kupię i przejdę jeśli wyjdzie :)
DN3D to wg. mnie jedna z lepszych gier w historii, i mam nadzieję, że DNF jednak wyjdzie i będzie kontynuował legendę.
howgh.

Offline rajkonkret

• Użytkownik
    • o mnie

# Wrzesień 04, 2010, 15:08:07
Bardziej wierzę w Bulletstorm jednak.

a ja cosik nie ufam buletstorm.... wydaje mi się przekombinowany po tym co pokazali na gamescon 2010

Offline ConayR

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 15:35:25
Gearbox pewno Księcia skończy, tylko to będzie tak samo jak z Mafią II i STALEKRem. Skończyło się na zapowiedziach że gra będzie n-tym cudem świata branży i chwaleniem się urywkami gameplayu, który wszyscy znają na pamięć, a dostaniemy najwyżej dobrą i solidną grę...
A co jest nie tak z Mafią II poza tym, że nie jest sandboksem tak samo jak nie była nim jedynka?

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Wrzesień 04, 2010, 15:52:51
humor na pożal się boże
Cytat: Duke Nukem
It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.
:D

Offline Gieromaniak24

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 17:13:53
A co jest nie tak z Mafią II poza tym, że nie jest sandboksem tak samo jak nie była nim jedynka?
Ja nie mówię że Mafia II jest beznadziejna, bo ma chyba najlepszy klimat od dłuższego czasu(klimat zimowego miasta jest genialny), tylko sądząc po zapowiedziach tworców miało być lepiej. Gdzie jest tryb Swobodnej Jazdy?  Dopiero mod jakiegoś fana go wprowdził... Zbudowali takie cudne i plastyczne miasto, które aż się prosi o wykorzystanie w jakiś lepszy sposób.

Offline Kuba D.

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 18:09:30
Nie psioczyć mi tu na Mafię II  :-\
Nikt nie zapowiadał, że będzie FreeRide. Wg zapowiedzi miała być świetną grą i taką jest. Poza tym będą DLC.

Offline ConayR

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 18:33:09
Ja nie mówię że Mafia II jest beznadziejna, bo ma chyba najlepszy klimat od dłuższego czasu(klimat zimowego miasta jest genialny), tylko sądząc po zapowiedziach tworców miało być lepiej. Gdzie jest tryb Swobodnej Jazdy?  Dopiero mod jakiegoś fana go wprowdził... Zbudowali takie cudne i plastyczne miasto, które aż się prosi o wykorzystanie w jakiś lepszy sposób.
Miasto to tylko setting. Ta gra nie miała być symulatorem ziomka z zarywaniem lasek i siłką. Jedynka taka nie była, dwójka taka nie miała być. W grze nie pominięto niczego, co miało być. Nie ma tam rzeczy, które ktoś sobie wyśnił, że mogłyby być. Zasadnicze pytanie jest takie: czy to, co miało się w grze znaleźć się w niej znalazło, czy to co w niej jest prezentuje wysoki poziom i czy gra jest warta swojej ceny. Do każdej gry można coś dodać, ale wcale nie znaczy to, że uczynią ją to lepszą. Oceny Mafii z takiej właśnie perspektywy (a jest ich wiele) są niesprawiedliwe i w moim mniemaniu świadczą o fundamentalnych problemach prasy growej.