Autor Wątek: Częstochowskie Piwo  (Przeczytany 5545 razy)

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 17:56:55
No przecież nie będziemy pili o 12 w niedzielę?

Pozdr.
P.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Ahal

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 18:03:32
15,16,17 ??

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 18:04:40
Nie wiem co reszta powie, a czemu nie w sobotę?

Pozdr.
P.

Offline Ahal

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 18:10:22
W sobotę mnie nie ma praktycznie... Na Jasnej Górze urzęduje... Ale z drugiej strony, jeżeli reszcie pasuje to spoko, bo generalnie ja jestem lama i nobek więc do rozmów pewnie i tak wiele nie wniose ;). Miałem nadzieje bardziej na poznanie składu warsztatowiczów ;)

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 18:54:05
ja też jestem gamedevową lamą... a chętnie pogadam :P a przede wszystkim poznam ludzi :P

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 19:59:54
A ja programuje w Delphi, archaicznym języku, więc też liczę na temat o grach bardziej, życiu  niż o programowaniu :) Chętnie się dowiem na żywca jak to wygląda w Stanach jak się kolega ConayR pojawi. Jak k. Wawy się mieszka, etc. A sam się zrewanżować postaram  jakimiś anegdotkami. Żaden z nas nie jest member 2000 :) W niedziele k. 15 też może być, ale max do 19, chyba, że wcześniej np. o 13 się spotkamy. Nadal nie wiem co ConayR, czy się pisze.

Pozdr.
P.

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 20:11:27
pawełek a ty jakieś gierki piszesz.. masz coś takiego na koncie

pozdro :P

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 21:17:39
i tak i nie... Nie w sensie tego co można ujrzeć na stronie np. vipagames.pl, a Daro z http://reddotgames.pl/ swego czasu pisał w Delphi, jak jego nowa produkcja też jest w D, to pozamiatał. Nawet pięt nie mogę im lizać, ja raczej teoretyk fascynat i bardziej gracz niż twórca. Parę małych rzeczy i tylko 2D mam na koncie + teraz kończę pisać malutkie RPG z Systemem Ekspertowym jako AI - kurde nawet się sprawdza, albo inaczej fajny sposób na zapisywanie dialogów, reakcji na nie itp. A więc o wiele bliżej mi do lamera niż do tych 2 wyżej wymienionych. Natomiast bazy danych, programy narzędziowe, ostatnio programy do rozliczania się z US... Oj to znam, nawet mam jakiś Certyfikat Microshitu :)

Pozdr.
P.

P.S. Po prostu ta gra jest jeszcze przede mną, ale już ją mam na wyciągnięcie ręki... tylko muszę się obronić :)

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 21:48:52
yhy

to jak będziesz miał coś swojego do pokazania to wal do mnie :P chętnie po testuje etc...

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 22:09:26
nawzajem, to w końcu kiedy i o której, bo już sam nie wiem, kołujecie, więc ja się zgadzam na każdą godzinę 4 lub 5 września, w Częstochowie... oprócz między 19 a 21 (kąpanie etc. dzieciaka)

Offline Ahal

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2010, 08:04:51
To może w takim układzie 15 do 18:30 ? Tak żeby czas na powrót do dzieciaka był ;)

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 27, 2010, 12:42:42
Jak dla mnie może być, tylko czy reszcie pasuje?

Pozdr.
P.

Offline Ahal

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 09:01:32
Em... Sorki za zamieszanie ale okazuje się że jednak nie będzie mnie jutro...
Rozpoczał się rok szkolny i niestety kiedyś pouczyć się trzeba... A dziś w ogóle w domu mnie nie będzie... :( Sorki

Offline ConayR

• Użytkownik

# Wrzesień 04, 2010, 12:52:24
Nadal nie wiem co ConayR, czy się pisze.
Przeziębiłem się, odpadam niestety. :(

Offline Ahal

• Użytkownik

# Wrzesień 06, 2010, 21:42:49
I w koncu spotkania nie było ?