Autor Wątek: Częstochowskie Piwo  (Przeczytany 5544 razy)

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 25, 2010, 17:14:37
Na rzucony luźny pomysł w jednej z dyskusji odpowiadam tym o to tematem. Kto się pisze, gdzie, jak i kiedy?

Pozdr.
P.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ConayR

• Użytkownik

# Sierpień 25, 2010, 18:08:46
Jestem w Czewie w weekend 4-5 września, więc to byłby odpowiadający mi termin. ;) Co do gdzie - lubię "Szafa gra" (bodajże NMP37 w bramie), ale nie mam jakichś silnych preferencji poza tym, że wolę miejsce w którym nie trzeba przekrzykiwać muzyki. :]

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 25, 2010, 18:19:23
Kwestia otwarta jak dla mnie może być, poczekajmy może na innych.

Pozdr.
P.

Tylko nas dwóch? trochę nas mało?

ok osobiście nie mam nic przeciwko piwku we dwóch, na pewno znajdzie się jakiś temat do przegadania :) ale ja mam w co lać, wiec to chwilę potrwa :) Ew. koledze Neil trze podesłać na prv.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2010, 00:52:37 wysłana przez pawelek »

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 14:51:16
A pójdziemy się pomodlić. :P

Ja z terminem to kurde Ciężko mi mówić... ew. wolał bym się dostosować

"spotkanie z kobietami czy bez kobiet ? ( w sensie ze swoimi drugimi połówkami)" - po prostu kazała mi się zapytać :P

pozdro
Neil

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:04:55
Witam!

No mi termin 4 września pasuje, 5-ty też, ale lepiej sobota moim zdaniem. Nie wiem jak Twoja połówka, moja pewnie się zanudzi jak będzie musiała słuchać znowu o programowaniu. Ona jest humanistką :) Ale nie ma dla mnie problemu (chociaż pewnie trzeba będzie zakończyć na góra 2 piwach, bo jak tu tak przy kobietach żłopać :) ). Co Ty na to Conyar?

Pozdr.
P.

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:08:37
o mówimy nawet o żłopaniu piwa... ha ha to ona takiej okazji nie przepuści :(

pozdro

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:11:18
Ja osobiście nie mam problemu z przyprowadzeniem 2-giej połówki. Małą ćwiarteczkę zostawię w domu, bo pewnie jakimś wieczorem spotkanko?

Pozdr.
P.

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:12:54
chodziło mi o to czy wy się nie obrazicie :P

bo ja na takie wypady sam nie mogę :P

wiece pod pantoflem człowiek siedzi.

a jak się zanudzi to jej problem.

Offline Ahal

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:13:48
Osz kurczaczek :) To może i ja bym się przysłuchał ? :P I opowiadał bym się za terminem 5 września. Z możliwością przyprowadzenia 3 osób xD :)

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:16:34
Kurde, pewnie zaraz dojdzie o tego, że to one będą pić piwo/wino, a my o suchym pysku (no cola z cytryną) rozmawiać, bo przecież ktoś musi prowadzić :)
Moja żona nie miała oporów, mówi "zawiozę odbiorę, będę u brata (szwagier w Cze-wie mieszka)", ale pewnie jak powiem, żeby szła ze mną, to też nie problem.

@up z dziećmi? no nie... :) nie ma problemu chyba, tylko trzeba pewnie do wieczora poczekać na Conyara co jemu puka? PAMIETAJCIE W PONIEDZIAŁEK DO PRACY! :D

P.

Offline Ahal

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:20:35
18 lat i 2 dzieci ? xD Moja mama w takim wypadku musiała by być przeszczęśliwa. Nie no dziewczyna+ kolega programista+ jego dziewczyna (chyba że go cudem puści samego ;P )

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 15:31:10
Spotkanie na forum, więc jest otwarte, mam nadzieję, że knajpka zaproponowana przez Conyara nas pomieści :)

Pozdr.
P.

Offline Neil

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 16:10:49
dobra ja już więcej nic nie mówię.... 5 września będę kombinował by być

pozdro
neil

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 16:32:37
Nie no dobra...

5 września ~ godz. 21 "Szafa Gra" al. NMP 37, spotkanie z połówkami. Czemu tak późno? bo muszę syna wykąpać ok. 19, położyć spać i 40 km dojechać, dlatego wolałem sobotę, ale trudno  :)

Jak komuś nie odpowiada pisać niżej, jak odpowiada pisać ok.

Pozdr.
P.

Offline Ahal

• Użytkownik

# Sierpień 26, 2010, 17:50:05
Osz cholera też sobie wybraliście godzinke... A w pn do budy, więc możliwość stawienia wątpliwa...