Autor Wątek: Wyłączanie programu napisaniego dla Zune HD  (Przeczytany 1221 razy)

Offline Tapety

• Użytkownik

# Sierpień 10, 2010, 21:30:47
W jaki sposób zakończyć program aby po wyjściu z niego Zune HD się nierestartował?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ConayR

• Użytkownik

# Sierpień 10, 2010, 22:53:16
Obecnie nie da się. Tylko podpisane gry pobrane z Zune Marketplace nie resetują Zune po wyjściu.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Sierpień 11, 2010, 04:23:56
Trochę bez sensu jak dla mnie.

Offline ConayR

• Użytkownik

# Sierpień 11, 2010, 16:42:13
XNAGS na Zune jest zabawką dla hobbystów a nie sposobem na tworzenie komercyjnych aplikacji. Nie bardzo rozumiem co dyskredytuje takie zachowanie Zune w przypadku hobbystycznej zabawy z kodem.

Offline Xirdus

• Redaktor

# Sierpień 11, 2010, 22:57:01
Nie napisałem że takie zachowanie dyskredytuje Zune w przypadku hobbystycznej zabawy z kodem. Napisałem tylko, że jest to trochę bez sensu.

Chociaż jest to nawet dobre zachęcanie użytkowników do kupowania w oficjalnym sklepie.

Offline ConayR

• Użytkownik

# Sierpień 12, 2010, 12:42:19
W oficjalnym sklepie nie ma praktycznie niczego, bo nie ma sposobu na umieszczenie tam aplikacji. :) Reset jest wyłącznie security through obscurity - na wszelki wypadek po starcie niepodpisanej (i potencjalnie złośliwej) aplikacji urządzenie jest resetowane. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale też nie jest to platforma na siebie zarabiająca (stąd oczywiste braki).