Autor Wątek: [PASCAL] gra się wyłącza  (Przeczytany 2614 razy)

TheBegin

• Gość
# Sierpień 07, 2010, 17:07:03
Mi działało ale wogle o co w tej grze biega ? Bo te spadające kwadraty to chyba bomby były ?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline matlys24

• Użytkownik

# Sierpień 07, 2010, 22:53:04
Masz racje TheBegin te "kwadraty" to bomby  ;D
Grafika zrobiona w paincie, gra nie ma żadnej "fabuły" (celu),
poprostu trochę mi się nudziło, więc postanowiłem to wykorzystać :D 
...
Mam w planach jeszcze jakąś jedną grę w Turbo Pascalu
a potem zaczynam programować w ... ,
no właśnie możecie moi drodzy programiści doradzić w jakim języku zacząć bawić się w programowanie na poważnie   ;)
myślałem o C++

pozdrawiam  ;D

Offline Karol

• Użytkownik

# Sierpień 07, 2010, 23:02:18
Masz racje TheBegin te "kwadraty" to bomby  ;D
Grafika zrobiona w paincie, gra nie ma żadnej "fabuły" (celu),
poprostu trochę mi się nudziło, więc postanowiłem to wykorzystać :D 
...
Mam w planach jeszcze jakąś jedną grę w Turbo Pascalu
a potem zaczynam programować w ... ,
no właśnie możecie moi drodzy programiści doradzić w jakim języku zacząć bawić się w programowanie na poważnie   ;)
myślałem o C++

pozdrawiam  ;D
Nie bądź leming i nie idź za tłumem! Wybierz object pascala, dorwij jakieś Delphi albo Lazarusa do tego Asphyre i możesz się bawić w DirectX :).

Offline Avaj

• Użytkownik

# Sierpień 07, 2010, 23:39:25
C++, C#, Python, Java

Offline pawelek

• Użytkownik

# Sierpień 18, 2010, 23:30:40
Przepraszam nie zauważyłem, że coś się tu dzieje.

@autor - swoje robaki usuwaj sobie sam - najlepszy jest Raid! W Afryce tzw "skubanie" wszy z włosów itd. uważane jest za czynność intymną i tak i ja to traktuje, a jeśli skubiesz gdzie nie trzeba (nie we własnym kodzie) to nie tylko ręce można stracić :D

Red Dot chyba robił/robi w Delphi ( reddotgames.pl ), ale pewności nie mam. Jest wiele portów do Delphi znanych bibliotek/engine, a i Pascal prosty i ciekawy. Z drugiej strony forum pełne jest Delphiarzy (no tak z 3 się znajdzie z czego dwóch wie o co chodzi - ja się nie liczę staram się nie wypowiadać na tematy techniczne - nabijam posty w luźnych dyskusjach :D:D:D:D). Więc jeśli nie "wszedłeś" w Pascala za głęboko to jeśli nie chcesz się uczyć a zasypywać forum pytaniami - c++ od biedy c# lepszy :) przynajmniej jest szansa, że ktoś Ci odpowie :)

Pozdr.
P.