Autor Wątek: Warsztat Game - demo RC2 (update!)  (Przeczytany 14351 razy)

Offline toxic

• Użytkownik

# Marzec 04, 2011, 16:33:33
Cool, dzięki wielkie. A czy chciało od Ciebie, żebyś jeszcze jakieś liby dociągnął? Jakieś openal'e itp? Czy tak z marszu poszło?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Thud

• Użytkownik

# Marzec 04, 2011, 16:48:26
Raczej poszło z marszu, ale z tego co mi się wydaje miałem już raczej OpenAl'e i inne za przeproszeniem duperele zainstalowane. Musiałbym to testować na czystym systemie w innym przypadku. ;)

Teraz patrzę, OpenAL miałem już zainstalowany.

Offline toxic

• Użytkownik

# Lipiec 01, 2011, 14:28:46
Hej ho!

Piszę tego posta, bo chciałbym Wam pokazać filmik (z komentarzem!) pokazujący gameplej z aktualnie rozwijanej wersji WG. Tej, do której szukałem pomocy (ktoś nadal chętny?). Ogólne zasady gry się nie zmieniły - biegamy po lasach, pustyniach, i innych arktykach i zasadniczo tłuczemy te same potwory co ostatnio. Tyle że zmieniła się mechanika rozwoju bohatera-maga (na podobieństwo Crimsonlanda możemy nosić cztery bronie podobnie jak w Crimsonlandzie gracz może nosić ograniczoną liczbę broni) i ogólny awesomeness wrogów, którzy gryzą, strzykają, szarżują, paraliżują, itd itp. No i plansze są wreszcie losowe. :)

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=JMatOXu6FBE

p.s. da się to jakoś zembedować tutaj na forum? zamiast linka wstawiać...?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 16:57:58 wysłana przez toxic »

Offline Karol

• Użytkownik

# Lipiec 01, 2011, 14:59:24
na podobieństwo Crimsonlanda możemy nosić cztery bronie
o.O cztery? Tyle w to tłukłem (na survi zawrotne 4,5M wbiłem) i tylko z jedną bronią biegałem? Pamiętam, że był perk na drugą broń, ale nigdy nie umiałem jej wymieniać :D.

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Lipiec 01, 2011, 16:54:42
Filmik:
http://www.youtube.com/embed/JMatOXu6FBE

p.s. da się to jakoś zembedować tutaj na forum? zamiast linka wstawiać...?

Filmik spoko, widać progress :)
Zembedować do posta się nie da niestety.