Autor Wątek: Warsztat Game - demo RC2 (update!)  (Przeczytany 14350 razy)

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Grudzień 18, 2010, 11:30:54
gratz, imo to na indiedb was znaleźli. Przynajmniej ci koreańcy.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Mazzir

• Użytkownik

# Grudzień 19, 2010, 19:53:46
Wreszcie coś pod Linuxa - kocham cię! ;D

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Styczeń 15, 2011, 23:11:10
To już nawet nie raczycie nas poinformować o premierze pełnej wersji? ;)
http://www.indiedb.com/games/warlocks-gauntlet/news/final-version-released1

Offline WielkiPan

• Użytkownik

# Styczeń 16, 2011, 11:50:21
hot-seat co-op mode
Mała wpadka, ale warto poprawić. Każdy chyba wie, że hot-seat jest w turówkach (nieśmiertelne Heroesy :P ).
[Edit]
Błąd, nie tylko w turówkach, np. w Burnout Paradise też jest tryb hot-seat. Pamięć dobra ale krótka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 11:56:41 wysłana przez WielkiPan »

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Styczeń 16, 2011, 16:14:49
To prawda, ale większość graczy skojarzy że chodzi o granie przy wspólnej klawiaturze ;) Poza tym np. jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to w Jazz Jackrabbit 2 (platformówka) też się to nazywało "hot seat".

Offline Karol

• Użytkownik

# Styczeń 16, 2011, 17:17:15
Jakie hot seats? Toż to się nazywało gorące pośladki :D.

Offline Anton Chigurh

• Użytkownik

# Styczeń 17, 2011, 12:30:31
Hot seat jednak jasno wskazuje na turowość, podobnie jak idiom "hot potato" - hot => odrzucić/podnieść dupę jak najszybciej. Proponuję nie powielać cudzych błędów bez względu na to, jak wielu takich przypadków byście nie znaleźli ;-)

Offline ftorek

• Użytkownik

# Styczeń 17, 2011, 13:03:33
polemizowalbym z powyzszym
tradycyjnie hot seat to raczej dwoch graczy jednoczesnie na jednej maszynie (szczegolnie przy arcadowych produkcjach)
w turowkach to wtedy owszem - raczej granie na zmiane

co do pochodzenia wyrazenia 'hotseat' to chodzi tu  doslownie o 'wygrzane miejsce' (nawet nie trzeba sie posilkowac zadnymi idioomami) - po prostu jak sie siedzi na taborecie w dwie osoby to sie cieplo robi - albo jak sie zmieniacie naprzemian to siada sie na cieple miejsce wygrzane przez poprzedniego gracza

pozdrawiam
f.

Offline Anton Chigurh

• Użytkownik

# Styczeń 17, 2011, 17:21:04
...co do pochodzenia wyrazenia 'hotseat' to chodzi tu  doslownie o 'wygrzane miejsce' (nawet nie trzeba sie posilkowac zadnymi idioomami) - po prostu jak sie siedzi na taborecie w dwie osoby to sie cieplo robi - albo jak sie zmieniacie naprzemian to siada sie na cieple miejsce wygrzane przez poprzedniego gracza.

Ciekawe wytłumaczenie, ale może to czymś podeprzesz? Ja mam po swojej stronie np. wikipedię (pol i eng) - w angielskiej wersji jest wprawdzie wyraźnie napisane, że "niektórzy" (nota bene explicite - "Some[who?] do not limit the definition..." - wskazano brak uściślenia, o jakich "niektórych" właściwie chodzi) rozszerzają ten termin, ale nie ma nic o tym, że "robi się cieplutko" :D

Offline Xirdus

• Redaktor

# Styczeń 17, 2011, 17:28:26
"Hot seat" to jest gra na zmianę. Kropka.

Offline menajev

• Użytkownik
    • Karate Inowrocław

# Styczeń 17, 2011, 17:44:52
Hot seata znam tylko z Heroesów, więc nie przyjmuję do wiadomości, że miało by to być co innego niż cykliczna wymiana między sobą urządzeń wejściowych.

Edit: Xirdus fakt, z Wormsów też, zapomniałem o nich.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2011, 20:38:34 wysłana przez menajev »

Offline ftorek

• Użytkownik

# Styczeń 17, 2011, 17:53:20
no dobra - niech wam bedzie :D

Offline Xirdus

• Redaktor

# Styczeń 18, 2011, 17:24:28
Hot seata znam tylko z Heroesów
Ja jeszcze to określenie widziałem w Wormsach i Trackmanii (w niej trybem "hot seat" jest nazwany tryb gdzie ma się 5min na pobicie rekordu ustanowionego przez drugiego gracza, jak się pobije - zmiana).

Offline Frondeus

• Użytkownik

# Luty 07, 2011, 21:46:03
Brawo - może stara informacja ale dopiero czytam - zajrzyjcie w PC-Format strona 91 3/2011 ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Luty 07, 2011, 21:47:22
Podrzuć skan/zdjęcie :)