Autor Wątek: znak '=' i Send Input  (Przeczytany 2369 razy)

Offline Bevier

• Użytkownik

# Lipiec 22, 2010, 17:27:00
Ja na laptopie niestety mam tego ****** Dev-Cpp. Być może stąd te różnice.

No co, nie będę instalował 5 gigowego Visuala z tysiącem różnych g*wien na laptopie dziadka z małym (100GB) dyskiem :P.

@Struś Nie tylko komentarz, ale całą nazwę flagi...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Lipiec 22, 2010, 17:41:28
No co, nie będę instalował 5 gigowego Visuala z tysiącem różnych g*wien na laptopie dziadka z małym (100GB) dyskiem :P.

Niech moja sygnatura Cię prowadzi i będzie Twoim światłem :)

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Lipiec 22, 2010, 18:54:18
Czy tworząc projekt Windows Forms (jako że chce stworzyć proste GUI) to moge nadal używać fcji typu SendMessage , SetCursorPos etc? Jeśli tak to jak? Program w winapi i winsock do komunikacji odpada :)

Tak, możesz zaimportować z user32.dll (poczytaj o pInvoke).

Offline bananu7

• Użytkownik
    • komiks RFMN

# Lipiec 22, 2010, 22:38:52

Nie będziesz instalował? To się męcz sam i nie zawracaj gitary, jeśli to ewidentnie wina IDE (lub, w tym przypadku, pseudo-IDE)

Offline Bevier

• Użytkownik

# Lipiec 23, 2010, 09:18:54

Nie będziesz instalował? To się męcz sam i nie zawracaj gitary, jeśli to ewidentnie wina IDE (lub, w tym przypadku, pseudo-IDE)

Coś ty się tak nawiązał. W domu używam Visuala, a na cudzym laptopie z małym dyskiem i ograniczonym transferem nie będę ściągać lepszego IDE, a co za tym idzie instalować tego bo nie chcę by dziadek płacił za moje fanaberie. Tydzień bez Visuala da się wytrzymać. A gadki w tym stylu, są naprawdę nie na miejscu...

#Edit
@Down Dobra myśl :), ale nie skorzystam :D

@Up Wygrałeś :P Udało mi się znaleźć przenośną wersję Visuala na moim przenośnym HDD, wystarczy Net Framework zainstalować i będzie hulać :).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2010, 09:56:16 wysłana przez Bevier »

bs.mechanik

• Gość
# Lipiec 23, 2010, 09:42:39
To moze odpocznij sobie w ogole, od wszelakiego ide ;)