Autor Wątek: Onezine.pl w końcu ruszyło  (Przeczytany 750 razy)

Offline mentor

• Użytkownik

# Czerwiec 03, 2010, 11:04:47
Witam!
Chciałbym Wam przedstawić Onezine - internetowy zin o grach i filmach. Jeszcze parę lat temu podobne e-ziny były dość popularne w Polsce, jednak zauważyłem, że ostatnio jest ich coraz mniej. Obecnie nie znam innego takiego e-zinu, a jeśli jakowyś jest, to raczej mało znany czy też zbyt "amatorski". Bo choć Onezine jest darmowy, to wyciskamy z siebie wszystko, aby dojść do jak najwyższego poziomu. Aktualnie można przeczytać pierwszy numer, który pojawił się już jakiś rok temu. Drugi numer jest w przygotowaniu, pojawi się już niedługo. Na stronie prócz magazynu znajdziecie newsy, ciekawostki, wideo, a także różne artykuły. W sumie, Onezine jest dobrą alternatywą dla tych, którzy takie magazyny jak CDA czy Play kupują tylko okazjonalnie. Nie lubię się za bardzo rozpisywać, więc zostaje mi tylko życzyć długiej znajomości z naszym e-zinem :)

http://onezine.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Płociu

• Użytkownik

# Czerwiec 03, 2010, 14:50:56
Odnoszę takie dziwne wrażenie, że recenzje gier są trochę takie suche, ale tak jak pisałeś to numer sprzed roku, więc czekam na nowy, żeby porównać ;) Ogólnie fajnie że coś takiego powstało, w końcu jest co poczytać w tym necie :P

Offline mentor

• Użytkownik

# Czerwiec 03, 2010, 15:15:26
Myślę, że drugi numer wypadnie o wiele lepiej niż pierwszy. A tak poza tym, zachęcam do rejestracji :)

Offline ConayR

• Użytkownik

# Czerwiec 03, 2010, 17:34:06
A ja tak spytam: dlaczego w dziale demoscena? I jeszcze spytam: po co kolejny niezależny twór w sieci, nie można było się do kogoś przyłączyć? Konsolidacja to dobra rzecz.