Autor Wątek: Visual 2008 EE uparcie rekompiluje cały projekt  (Przeczytany 1177 razy)

Offline Liosan

• Redaktor

# Maj 22, 2010, 20:36:01
Cześć,

spotkaliście się może z problemem, że Visual 2008 EE rekompiluje cały projekt za każdym wciśnięciem F5 lub F7?

Próbowałem reinstalować, nie pomogło. Na necie znalazłem, że to pewnie przez pliki z datą modyfikacji w przyszłości względem komputera, ale takich plików nie znazłem. Jeszcze jakieś pomysły?

Liosan

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Sake

• Użytkownik

# Maj 22, 2010, 20:40:26
Tools -> Keyboard -> Build.RebuildSolution i zmiana na Ctrl+Alt+f7 ; >, a BuildSolution na f7
Nie jestem pewien czy o to Ci chodziło : P

Offline Liosan

• Redaktor

# Maj 22, 2010, 20:43:51
Build.RebuildSolution jest na Ctrl+Alt+F7, a Build.Compile na F7, więc nie bardzo mogę to poprawić :) Widać nie o to chodzi. Zresztą, kliknięcie zielonej strzałeczki też powoduje rekompilację.

Liosan

Offline Sake

• Użytkownik

# Maj 22, 2010, 20:49:33
Szukałeś w Projects&Solutions-> Build&Run?
Tam bodajże były jakieś opcje z tym związane, niestety nie mam na tym kompie VC'ka i nie mam jak sprawdzić ; <

st3tc

• Gość
# Maj 22, 2010, 21:01:00
Zdecydowanie problem z datami daje takie efekty :). Sprawdz dokladnie, moze jakis naglowek ma kopsnieta date (np przestawiales datki w kompie albo cos w tym stylu :) ).

Offline Liosan

• Redaktor

# Maj 22, 2010, 23:51:17
@up - no nie wiem co to było, ale czysty checkout zdaje się, że naprawił :) Może faktycznie te daty modyfikacji, ale przeleciałem skryptem i wydawało się w porządku... nevermind.

Liosan