Autor Wątek: Zasady przedstawienia pomysłu  (Przeczytany 7358 razy)

Offline Bounty

• Użytkownik

# Maj 17, 2010, 21:46:13
Już wiem jakim ludziom zawdzięczamy takie a nie inne postrzeganie informatyków przez osoby trzecie.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ConayR

• Użytkownik

# Maj 18, 2010, 02:30:49
Już wiem jakim ludziom zawdzięczamy takie a nie inne postrzeganie informatyków przez osoby trzecie.
Ja też wiem: dzięki takim pełnym wartościowego przekazu wiadomościom, jak Twoja. ;)

Offline Yaso

• Użytkownik
    • Labolatorium Komputerowe YASO

# Maj 18, 2010, 08:19:24
Panowie, pieprzycie bez sensu... weźcie sobie dajcie po razie i będzie spokój.
Jeden niech usunie pieprzenie z jakiegoś regulaminu, bo to na jakiś regulamin wygląda i ogólną zasadę obowiązującą, a w dobrym zwyczaju leży żeby tam była ścisłość bez pieprzenia, bo określenie czegoś jako "pieprzenie bez sensu" jest samo w sobie pieprzeniem bez sensu i nie wnosi żadnych treści konkretnych do wypowiedzi, a reszta jak chce to niech pieprzy w wypowiedziach i po problemie.

Chciało by się rzec zamykam wątek no ale kurde nie mogę.

Pozdrowienia...

Offline Bounty

• Użytkownik

# Maj 18, 2010, 23:44:28
Ja też wiem: dzięki takim pełnym wartościowego przekazu wiadomościom, jak Twoja. ;)
Nie chciałem się zbytnio rozpisywać, bo mogłoby to zostać uznane za nie wiem jakie obelgi (przepraszam za tą ironię, ale nie mogłem się powtrzymać). Rozwinę więc moją złotą myśl: Rozumiem, że w internecie obowiązuje kultura, jak w innych miejscach, ale takie obsesyjne(chyba mogę to tak określić?) czepianie się tak błachej rzeczy jak "pieprzenie" a na dodatek puszczonej eter jest wg. mnie nie na miejscu. To tyle gwoli watrościowości wypowiedzi.