Autor Wątek: Tank Game (Open-Source)  (Przeczytany 2058 razy)

Offline ΨΧΞ

• Użytkownik
    • PsichiX Website

# Maj 09, 2010, 20:20:00
Tytuł: Tank Game (Open-Source)

Gatunek: Logiczno-zręcznościowa

Opis: Gra polega na zebraniu wszystkich bonusów (gwiazdek) z planszy w jak najkrótszym czasie, obierając jak najkrótsze trasy - tutaj liczy się każda sekunda! W obecnej wersji możemy grać lokalnie, trenując na różnych mapach, także tych stworzonych przez Nas, w edytorze wbudowanym w grę, ale dostępny jest też tryb gry sieciowej, na razie jedynie rejestracja i logowanie do profilu Online. W kolejnej wersji będzie już gotowy w pełni cały profil Online, który da Nam możliwość ściągania tras, wyników i duchów (pokazujących sposób pobicia rekordu) innych graczy, oraz 2 tryby gry z innymi graczami - Gracz kontra Gracz (zniszczenie wszystkich innych graczy), oraz Wyścig Szczurów (zdobycie jak największej ilości punktów). Dodatkowo znajdziecie tam ranking graczy oraz map, czyli gra nie będzie nudna :) Do zrobienia zostało parę rzeczy, na które daję sobie do 2 tygodni (obecna wersja ma mniej niż 2 dni roboty), wszystko w pliku ReadMe.txt.
Szczerze to z czasem naszła mnie ochota na zamiane czołgów na jakieś inne pojazdy, może roboty, może jakieś pojazdy, sam nie wiem, dla tego mam do Was pytanie: Czym Wy byście chcieli sterować w tej grze? Podajcie swoje sensowne propozycje :)
Będę także szczęśliwy gdybyście zaproponowali dodatkowe bonusy + korzyści, jakie ich posiadanie przyniesie dla Naszego czołgu.
I ważna prośba: Poszukuję grafika, który zrobił by grafikę do tej gry, gdyż ja się do tego nie nadaje a wypadało by gdyby grafika nie była ripowana bądź brana z internetu, bez informacji o licencji na jej używanie.
Ponad to dodam iż paczka zawiera kod źródłowy gry, więc może służyć Wam w celach edukacyjnych :)

Download: http://psichix.com/wp-content/uploads/2010/05/Tank-Game.zip
Rozmiar pliku: 2,28 MB

Autorzy:
Programowanie: PsichiX
Fabuła: PsichiX
Grafika: PsichiX & zasoby z internetu
Muzyka: <brak>
Screeny:
http://gmclan.org/up1105_5_tank1.html
http://gmclan.org/up1105_5_tank2.html
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 08:05:05 wysłana przez PsichiX »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline DrUiD

• Użytkownik
    • HaCra Team

# Maj 09, 2010, 23:47:20
popraw linki najpierw

Offline krajek

• Użytkownik

# Maj 10, 2010, 00:30:23
No i skoro open-source to może daj też kod pooglądać :-).

Offline ΨΧΞ

• Użytkownik
    • PsichiX Website

# Maj 10, 2010, 08:06:28
Ok, linki poprawione, źródła w paczce :)
EDIT: tanki zmieniam na roboty, budowane przez graczy, głównym celem będą turnieje PvP a wyścigi będą dla zdobywania kasy na części
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 08:43:43 wysłana przez PsichiX »

Offline kamilek

• Użytkownik

# Czerwiec 10, 2010, 20:16:25
@up ściągnałem :) Miło się gra, ale w drugiej planszy 2 czołgi wroga weszły na siebie, oba keciły się dookoła i strzelały ^^
gra szybsza niż oryginał :D oraz klatki animacji czołgów zmieniją się jak dla mnie za szybko ( widać to po gąsiennicach ) ale to tylko moje odczucie :)
pozdrawiam.

edit: Nie te tanki obczaiłem ^^ sory mój bład
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2010, 02:27:08 wysłana przez kamilek »

Offline ΨΧΞ

• Użytkownik
    • PsichiX Website

# Czerwiec 18, 2010, 15:49:45
tyle ze tam nie ma wrogich czolgow, animacji, a gracz tylko i wylacznie zbiera gwiazdki i rozwala mury :|

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Czerwiec 18, 2010, 16:14:03
lold, yeblem

Offline MaxGarden

• Użytkownik
    • Profil na warsztacie

# Czerwiec 20, 2010, 23:17:25
@up ściągnałem :) Miło się gra, ale w drugiej planszy 2 czołgi wroga weszły na siebie, oba keciły się dookoła i strzelały ^^
gra szybsza niż oryginał :D oraz klatki animacji czołgów zmieniją się jak dla mnie za szybko ( widać to po gąsiennicach ) ale to tylko moje odczucie :)
pzodrawiam.

Ja chyba jestem ślepy ale powiedz mi gdzie ty widzisz gąsienice od czołgu ???

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Czerwiec 21, 2010, 20:41:32
pzodrawiam.

Ja chyba jestem ślepy ale powiedz mi gdzie ty widzisz gąsienice od czołgu ???

Czytaj cały temat - bo właśnie o to chodzi, że ten człowiek wystawił opinie o grze bez jej uruchamiania. Myślał, że to standardowy tank-game, a tu Epic Fail!