Autor Wątek: Własna gra  (Przeczytany 3126 razy)

Offline detektyw05

• Użytkownik

# Maj 01, 2010, 09:45:14
Pewnego dnia wstałem i pomyślałem o tym aby zrobić grę mmorpg w 3d. Zebrałem kolegów (którzy się w miarę znają na modelowaniu w 3d)
i po przeszukaniu neta stwierdziłem że nie warto bawić się z silnikiem kiedy jest już gotowy... ;D Wybrałem "Realm Crafter" i zacząłem się zastanawiać o co będie chodziło w tej grze... Męczyłem się z tym przez kilka dni :'( aż wreszcie doszedłem do fajnego pomysłu... ;)
Był sobie facet (lub kobieta) w odległej przyszłości który przy podruży wechikółem czasu którym trafił do kraju w którym jego wechikół został zniszczony i został w ten sposób uwięziony w przyszłości...

I teraz dostaję zawrotów głowy bo nie mam pomyśłów na: Imię faceta lub kobiety, nazwę kraju, i oczywiście nazwy. ???
Podpowiedzcie coś....

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Adam7

• Użytkownik
    • warsztat.gd

# Maj 01, 2010, 10:00:09
Jeśli jest to gra mmorpg, to po co chcesz wymyślać imię postaci. Przecież gracz sam decyduje jak chce się nazywać.

Offline Buyuk

• Użytkownik
    • Mój blog ;]

# Maj 01, 2010, 10:01:04
Weź wymysl jakies najzwyklejsze w swiecie imie, zajrzyj do jakiejs listy imion i wybierz jakie ci się spodoba, nazwę kraju sięgnij sobie po jakis słownik obcojęzyczny, znajdz mądre słowo i przerób sobie żeby brzmiało jak nazwa kraju,
a nazwę gry podobnie jak kraju. Poszukaj powiązanych z fabula trudnych slowek i wybierz które ci się spodoba. Ja tak wymyslam nazwy do gier i zazwyczaj nie mam problemów z tym ;)

PS, powodzenia z tym mmorpg w 3d ... ;)

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

# Maj 01, 2010, 10:08:04
Powiem tak jak nie wydales zadnej gry badz zadnej nie skonczyles i jezeli nie masz dobrego skill naprawde dobrego to sie nawet nie zabieraj za rpg a co dopiero za mmo... Nawet taka grupa jak Afterfall pod szyldem Nicolas Games Dala dupy o czym ostatnio na konferencji GameDay powiedzial ich menager to ty z kolegami raczej szału nie zrobisz ale jednak zycze powodzenia :) poponuje jednak zaczac od pre produkcji zeby sobie "zobaczyc" w jakie gowno sie pakujesz :)

Offline Vx-x.

• Użytkownik
    • Vx-x. Page

# Maj 01, 2010, 10:28:41
Na 100% nic z tego nie wyjdzie, a na dodatek MMORPG... popatrz na Ufixa - w pojedynkę robi MMORPG od kilku lat, a ma za sobą już wywiady, sławę i bogactwo (i ogromne doświadczenie). Uważasz, że ty, jako człowiek który nie ma pojęcia jakie imię wybrać dla bohatera + kilku kolegów od modeli 3D zrobicie chociażby MMOHnS?  Odpuście sobie MMO ludzie, bo to nie ma najmniejszego sensu.

@Edit: Zdaje mi się, czy ta fabuła jest zerżnięta (nie mam innego słowa, nie mówić polska) z jakiegoś filmu  ???
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2010, 10:31:44 wysłana przez Vx-x. »

Offline VG

• Użytkownik
    • Portoflio

# Maj 01, 2010, 10:30:01
O zgrozo! Ludzie.. nie znacie innych gatunków gier prócz MMO?
Co wy macie do tego? Czemu MMO? Czemu zawsze jest MMO?
Co za bezczelny stereotyp...

Offline s0d

• Użytkownik

# Maj 01, 2010, 10:33:56
chłopak ma rozmach ;P

Offline VG

• Użytkownik
    • Portoflio

# Maj 01, 2010, 10:39:48
BTW. nie "wechikół" tylko "wehikuł"   :(
Masz jakieś doświadczenie w tworzeniu gier?

melkor

• Gość
# Maj 01, 2010, 10:41:52
Masz jakieś doświadczenie w pisaniu po polsku?

melkor

• Gość
# Maj 01, 2010, 11:02:49
zwykła prowokacja

Offline Gieromaniak24

• Użytkownik

# Maj 01, 2010, 11:29:36
Lepiej zajmij się na początku czymś prostszym np. Pong w 3D dla dwóch graczy - i koledzy się przydadzą i poćwiczysz trochę swoje umiejętności. I mówię to serio ;D.

Offline Anraz

• Użytkownik

# Maj 01, 2010, 11:29:56
Albo słaby żart ;)