Autor Wątek: Gra TEKSTOWA RPG NA PRZEGL¡DARKę - Poszukuję ekipy  (Przeczytany 10180 razy)

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 20:52:11

G4m3r, nie musiales drugiego konta zakladac tylko po to zeby samemu swoje argumenty podeprzec.

;O
Włączyłem akurat komputer, wchodzę na forum, patrzę na mój temat.. Co widzę?
Znowu jakieś bezpodstawne oskarżenia, tym razem o to, iż ktoś mnie poparł..
Co Wy myślicie, że założyłbym konto tylko po to, aby sam siebie poprzeć?
Ten kto tak myśli, musi mieć naprawdę wodę zamiast mózgu....

Ludzie, komputer Wam mózgi wyprał?
Może powinniście iść do psychologa?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 20:59:47 wysłana przez Riddlemaster »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Wiesiu

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 21:00:08
Oj gamer gamer..

Czy ty naprawde myslisz ze ludzie tutaj, czy nawet Ci co Ciebie otaczaja to skonczeni debile?
Naprawde, swoim zachowaniem ublizasz wielu osobom. Zachowaj sie wreszcie na tyle dojrzale, by przyznac sie do bledu.
Nie dosc ze Ty sam sie zblazniles, to w sumie i uzytkowniczka gothicgirl rowniez starajac sie Ciebie bronic.
Pojdz ze chlopie wreszcie po rozum do glowy.

Szczerze mowiac tym filmikiem bys mnie nabral, gdyby nie osoby na tym forum co powiedzialy ze to FPScreator. Sprawdzilem, no i niestety. Twoja 'gra' jest, no nawet nie podobna do fps creatora - tylko prosto z niego.

http://www.youtube.com/watch?v=XJbDuALcgBw
Tutaj koles zrobil taka 'gre' jak twoja w niecale 10 minut, smiem twierdzic ze dlatego nie pokazales wczesniej filmiku - bo wpierw musialas ulozyc ow 'gre'.

Ogolnie przykro sie robi, jak ktos tak usilnie stara sie zrobic z Ciebie idiote. Klamales z wiekie, klamales z gra, ile jeszcze mostow musisz spalic zanim sie opamietasz?

Wez sie w garsc, sciagnij mega tutorial - i zacznij od podstaw. A jesli bedziesz ambitny to i beda owoce twojej pracy.

ps. moj blad, zacznij od nauki edytowania postow na forum.

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Kwiecień 29, 2010, 21:01:40
Lock! Dyskusja nigdzie nie zmierza.