Autor Wątek: Gra TEKSTOWA RPG NA PRZEGL¡DARKę - Poszukuję ekipy  (Przeczytany 9662 razy)

Offline Troll

• Użytkownik
    • Oficjalna strona gry Gizarma

# Kwiecień 29, 2010, 12:33:13
kolejny topic o tworzeniu OMFG RPG ;p chyba nigdy się nie nauczą poskramiać swe żądze.

już wystarczy że w wątku o problemie z dev-c++ zrobił ilustrowaną "książeczkę" jak podłączyć sdk dx do vs ee.

ps.
Wiesiu ma rację, to już jest pierdyliardowy temat gdzie noob zabiera sie za tworzenie mmo rpg... witki opadają jak się to czyta.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Kwiecień 29, 2010, 12:43:55
No ładne, a w jakim procencie wyklikane w FPS creatorze? ;)

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 29, 2010, 12:46:12
w 99%, ten jeden to tekstura miecza,

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:02:44
Mylisz się, z FPSC wyjąłem tylko modele : ) Tam podobały mi się teksturki itp....

Reszta, robiona od podstaw w Esenthel Engine....

Myślcie co chcecie, ale filmik dałem...

A co do tych niektórych.... Nazywaliście mnie dzieckiem tak? Prawda jest taka, że ten który odpowiada w poście tylko po to, aby nabić sobie posty etc, jest największym dzieckiem...
Lubisz spamować?  To rób  to w swoim temacie (chyba, że nie umiesz zakładać nowego -,-).
Wg mnie, pisanie bzdur w każdym temacie, jest zachowaniem 13-latka....
Jeśli chcecie, to mogę pokazać Wasz spam... W tym temacie znajdę go bardzo dużo...

Pozdro dla tych wszystkich "wielce dorosłych" : >

Offline Joker

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:17:11
Mylisz się, z FPSC wyjąłem tylko modele
Śmiem ci nie wierzyć.

Więc co cie skłoniło by nie dodawać tych wyje hym hym, efektów z tego silnika ?

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:22:25
Mylisz się, z FPSC wyjąłem tylko modele
Śmiem ci nie wierzyć.

Więc co cie skłoniło by nie dodawać tych wyje hym hym, efektów z tego silnika ?

To jest Twoje zdanie ;> Nie wierzysz? Twój problem, nic mi do tego...
Silnik jak silnik. Jak już pisałem, ta gra była stworzona na potrzeby twórców ;>
Zrobiliśmy ją szybko, tylko po to by pograć sobie w coś "swojego" ;)

Offline gothicgirl

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:43:51
To jest Twoje zdanie ;> Nie wierzysz? Twój problem, nic mi do tego...
Silnik jak silnik. Jak już pisałem, ta gra była stworzona na potrzeby twórców ;>
Zrobiliśmy ją szybko, tylko po to by pograć sobie w coś "swojego" Wink

Wiesz czemu Ci nie wierzą?

- Ma Cie za gorszego od Siebie samego.
- Czyli jego zdaniem umiesz mniej niż On.
- A że to co tam zobaczył na filmie przerasta jego umiejętności.
- Więc napisał co napisał, bo to przecież narusza jego ego?
- A ze wielki komputerowiec, to musi wiedzieć lepiej i super na każdy temat.
- Reszta ludzi jest gorsza w te klocki, a On naj-super-hiper i wogule. ;)
- I mu się nie podoba ze ktoś jest lepszy.

Radzę poszukać na innym forum, bo tutaj oprócz nerwów nikogo rozsądnego nie znajdziesz.
Gdyby tutaj był CARMACK i by podpisał się WujekLamer z 5 postami na koncie,
to by mu też wmawiali mu ze napisał jakiegos FPS w FPSCreator.

;)
Pozdrawiam.

Offline K'Aviash

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:50:58
Przy takiej ilości tematów typu "Mam pomysł, zróbcie mi grę..." trochę trudno się dziwić. Z drugiej strony włażenie na wszytskie ambitne osoby też nie jest rozwiązaniem. Jeżeli pragnienie zrobienia cRPG jest dla nich motorem do nauki i pracy - to dobrze. Bo w końcu motywacja jest najważniejsza. Proponuję zaprowadzić rozejm. Chce ktoś z Panem współpracować - niech się wpisuje. A pospamujemy sobie gdzie indziej.

:)

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 29, 2010, 16:52:35

- Reszta ludzi jest gorsza w te klocki, a On naj-super-hiper i wogule. ;)

no i wogule.

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:53:22
Prawda jednak boli.... Nie rozumiem tylko jednego...
Wszyscy oczekiwali filmiku, dostali go. Po udostępnieniu go, czekałem cały dzień na chociaż jeden post, przedtem przecież było tak głośno. Dzisiaj jednak ktoś napisał, wszystko ok. Znowu jednak krytyka...
Niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że mogłem zrobić coś lepszego niż oni..

Gdybym miał robić coś w FPS Creatorze, napisałbym od razu... Po co? Tam grę można zrobić w 5 min...
Chyba lepiej zrobić coś od podstaw (modele nie były moje, bo ja grafikiem nie jestem) i cieszyć się z tego...

Dostaliście to, co chcieliście? Teraz oczekuję odpowiedzi związanych z rekrutacją.
Pozdrawiam

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 16:53:46
Z pewnością Carmack nazwał by się WujekLamer ;/ Za sam nick będzie "katowany". Pomyśl trochę...

A co do tych niektórych.... Nazywaliście mnie dzieckiem tak? Prawda jest taka, że ten który odpowiada w poście tylko po to, aby nabić sobie posty etc, jest największym dzieckiem...
Lubisz spamować?  To rób  to w swoim temacie (chyba, że nie umiesz zakładać nowego -,-).
Wg mnie, pisanie bzdur w każdym temacie, jest zachowaniem 13-latka....
Jeśli chcecie, to mogę pokazać Wasz spam... W tym temacie znajdę go bardzo dużo...

Pozdro dla tych wszystkich "wielce dorosłych" : >
Pisanie bzdur w każdym temacie? Stary, spójrz na swoje pierwsze posty, nie dziw się takiej reakcji. "Nie umiesz zakładać nowego" ? Ku**a, sorry, ale trochę mnie rozśmieszyłeś :D :D :D

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Kwiecień 29, 2010, 17:06:41
No bo co mamy powiedzieć? Technologia (silnik, edytor) nie twoja, modele nie twoje, co tu jest w zasadzie twoją twórczością?

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 17:08:09
No bo co mamy powiedzieć? Technologia (silnik, edytor) nie twoja, modele nie twoje, co tu jest w zasadzie twoją twórczością?

Tak ty uważasz ; > Zrób coś lepszego, a pogadamy.. Nie umiesz się pogodzić? Trudno ;)

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Kwiecień 29, 2010, 17:17:52
A to dobre :)))

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 29, 2010, 17:22:12

Tak ty uważasz ; > Zrób coś lepszego, a pogadamy.. Nie umiesz się pogodzić? Trudno ;)

w modelu braci Dreyfus to sie nazywa "advenced begginer", ale to i tak lepiej niz Novice. Ale nie martw się, przejdzie Ci jak nauczysz się czegoś pożytecznego.