Autor Wątek: Gra TEKSTOWA RPG NA PRZEGL¡DARKę - Poszukuję ekipy  (Przeczytany 9660 razy)

Offline s0d

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 00:10:32
kolejny topic o tworzeniu OMFG RPG ;p chyba nigdy się nie nauczą poskramiać swe żądze.

już wystarczy że w wątku o problemie z dev-c++ zrobił ilustrowaną "książeczkę" jak podłączyć sdk dx do vs ee.

ps.
Wiesiu ma rację, to już jest pierdyliardowy temat gdzie noob zabiera sie za tworzenie mmo rpg... witki opadają jak się to czyta.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 00:15:49 wysłana przez s0d »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline s0d

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 00:14:54
do kasacji

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Kwiecień 28, 2010, 00:15:34
Rozumiem że te MMO w przeglądarce ma być w 3D? Jakby co to zgłaszam się na stanowisko Dyrektora Kontaktów z Fankami.
To ja poproszę posadę Dyrektora Wykonawczego ds. Kontaktów z Fankami ;)

To ja mogę zostać testerem fanek, bo wszystko trzeba testować żeby chłamu gdzieś nie mieć ;)
Oke, ale ja będę alphatesterem, najpierw ja testuje, a dopiero potem ty :D

ok ale alphatesting to testowanie softu, więc ty sprawdzaj ich oprogramowanie a ja będę sprawdzał hardware ]-:>

A to typowy spam i nabijanie punktów ;) Uwielbiam takich ;>

Ja też. Aż się przyłączę.

Ale z Was hultaje  :o

No to budujmy ten zikkurat ;)

GothicGirl: ja nigdy nie klepałem żadnego mmo, nie mam tak poronionch pomysłów ;)
BTW: jak myślicie, dlaczego w dziale "praca", nie ma ofert typu: szukam grafika do mmo 3d itp. (tips: bo jak ktoś ma kasę na takie coś, to wybiera z najlepszych :))

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Kwiecień 28, 2010, 11:55:07
Dobra, to gdzie ta gierka co miał pokazać?

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 12:06:08
Pokuszę się o odpowiedź: Nie ma. :)

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 13:02:44
Przepraszam Was bardzo, ale wczoraj nie miałem zbytnio czasu...
Dzisiaj w godzinach wieczornych powinien być filmik ukazujący grę, którą zrobiłem kiedyś...

A co do tej gry, co chcę stworzyć (i dla waszej świadomości, już ktoś dołączył do ekipy):
+ to gra tekstowa, w stylu REDORAN, Gladiatus itp. grafika, która tu będzie będzie w 2d, jako obrazek...
+ użyję silnika GLADIATORS i przerobię go na polską wersję... Tak jak w przypadku gry GLADIATUS.pl, która została przez polaków spolszczona, a powstała przez niemiecką firmę GAMEFORGE.de

I dla Waszej świadomości, mam 24 lata...

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 13:23:24
Nikt Cię nie pyta o wiek, lecz o Twoje podejście. Śmiem twierdzić, że filmiku jak nie było, tak nie będzie. Pozdro

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 13:25:12
Nikt Cię nie pyta o wiek, lecz o Twoje podejście. Śmiem twierdzić, że filmiku jak nie było, tak nie będzie. Pozdro

Jak sobie chcesz, dzisiaj filmik będzie. Minutowy, pokazujący tego śmiesznego World Wara 2009.

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 13:33:00
Dobra, poczekam ;)

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 28, 2010, 13:58:31
Przepraszam Was bardzo, ale wczoraj nie miałem zbytnio czasu...
Dzisiaj w godzinach wieczornych powinien być filmik ukazujący grę, którą zrobiłem kiedyś...

A co do tej gry, co chcę stworzyć (i dla waszej świadomości, już ktoś dołączył do ekipy):
+ to gra tekstowa, w stylu REDORAN, Gladiatus itp. grafika, która tu będzie będzie w 2d, jako obrazek...
+ użyję silnika GLADIATORS i przerobię go na polską wersję... Tak jak w przypadku gry GLADIATUS.pl, która została przez polaków spolszczona, a powstała przez niemiecką firmę GAMEFORGE.de

I dla Waszej świadomości, mam 24 lata...

a mentalnosc i sposob wypowiadania sie 14latka albo i mniej, bo niektorzy 14latkowie na tym forum dojrzalej dyskutują.

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Kwiecień 28, 2010, 16:57:05
http://feedproxy.google.com/~r/TEDTalks_video/~3/kvU0y2XZ0Rk/837 
^
zacznij od tego, zobaczymy czy Ci się uda.

Nie wiem po co filmik chcesz robić, skoro screena możesz zrobić w parę sekund, nvm w sumie, rób co chcesz :)

Offline James

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 17:41:57
Dajcie już mu spokój i tak zrobił sobie sam wystarczającą antyreklamę ;p

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 18:22:35
Dobra, zamieszczam link do obiecanego pokazu mojego starego "dzieła"... Ta gra była robiona tylko na potrzeby twórców... Swoją drogą, fajnie się w nią grało ;))

http://www.speedyshare.com/files/22171574/1.wmv

Filmik krótki, pokazujący możliwości w tamtej grze..

Offline Troll

• Użytkownik
    • Oficjalna strona gry Gizarma

# Kwiecień 29, 2010, 12:23:27
Dobra, zamieszczam link do obiecanego pokazu mojego starego "dzieła"... Ta gra była robiona tylko na potrzeby twórców... Swoją drogą, fajnie się w nią grało ;))

http://www.speedyshare.com/files/22171574/1.wmv

Filmik krótki, pokazujący możliwości w tamtej grze..

Całkiem ładne, chyba ci co mówili, że noobem jesteś powinni cie przeprosić

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 12:26:45
Wskaż mi gdzie ludzie go nazywali noobem. Jeśli w cytacie będę również ja, przeproszę. ;)