Autor Wątek: Gra TEKSTOWA RPG NA PRZEGL¡DARKę - Poszukuję ekipy  (Przeczytany 10183 razy)

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 17:43:24
Jako, że nie mogłem dać rady sam zakończyłem na jednej, brzydkiej mapce z badziewną animacją postaci...

Hmm.. Wiesz, że wystarczy ściągnąć modele z neta? Możesz skodzić grę na chusteczkowych modelach, ale pokazesz że coś umiesz - chętni graficy się pojawią. Z takim podejściem.. niestety, ale nie wróżę Ci znalezienia choćby jednego, dobrego grafika :)

Ja Wam dokładnie pokaże.... Sami ocenicie ;x

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline gothicgirl

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 17:56:45
Prawda jest taka,
gdyby pokazałbyś video, lub screenshoty.
Tego co zrobiłeś, i gdyby było to miłe dla oka,
lub gdyby ludzie zauważyli ze w tym tkwi potencjał.

To szczerze nieodepchałbyś się od grafików, i co pewnie by się znalazło też sporo co za darmo by chętnie zrobiłoby,
byle żeby oni byli zauważeni i wiedząc ze jego praca będzie wykorzystana w grze która w 100% będzie wydana.

Bo post taki jak ten może każdy napisać, nawet 10-letni dzieciak, bez żadnych umiejętnosci.
Co może napisać ze poszukuje: programistów,grafików,muzyków.
A sam będzie tylko stał i nic nie robił, a reszta sama będzie za niego cięzką prace odwalać.
Potem mu to wszystko skręcą, a 10-latek zniknie, razem z kasą, o ile by to miało szanse na sukces.
O ile ten 10-latek umiałby to wszystko połączyć itd.

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 18:23:02
Dzisiaj nakręce filmik, pokazujący tą grę..... Wrzucę też kilka screenów i zobaczycie czy jestem czegoś wart ;/

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Kwiecień 27, 2010, 20:19:16
Dzisiaj nakręce filmik, pokazujący tą grę..... Wrzucę też kilka screenów i zobaczycie czy jestem czegoś wart ;/
Czekam z niecierpliwością. Jak na razie widziałem 2-3 gry 3D "na przeglądarke", które nie były apletami java/flash'em/silverlightem/active-X.
Z czego dwie to Quake. I stabilność tych gier była "przeciętna", ale zaraz tamte gry obsługiwały 16stu graczy na jednym serwerze - a Tutaj mowa o MMO.
Obawiam się, że projekt Cie przerasta - ID Software pracowało sporo czasu nad Quake Live, wielu bardzo doświadczonych programistów robiło ten silnik.

Sorry za realistyczne podejście, ale pokaż mi, że się mylę. (po raz 4324234:) Jak ludzie zobaczą efekt Twoich prac, masz większe szanse na znalezienie ekipy.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Kwiecień 27, 2010, 20:40:47
Quake Live 'grą na przeglądarkę'... Huh, dyskusyjne. On ma przeca tylko ajaksowe lobby oraz plugin do przeglądarki, który robi apdejty i odpala silnik q3 na życzenie, a z żadnych typowo webowych technologii nie korzysta, nie?

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 20:48:42
Czekam z niecierpliwością. Jak na razie widziałem 2-3 gry 3D "na przeglądarke", które nie były apletami java/flash'em/silverlightem/active-X.
Z czego dwie to Quake. I stabilność tych gier była "przeciętna", ale zaraz tamte gry obsługiwały 16stu graczy na jednym serwerze - a Tutaj mowa o MMO.
Obawiam się, że projekt Cie przerasta - ID Software pracowało sporo czasu nad Quake Live, wielu bardzo doświadczonych programistów robiło ten silnik.

Sorry za realistyczne podejście, ale pokaż mi, że się mylę. (po raz 4324234:) Jak ludzie zobaczą efekt Twoich prac, masz większe szanse na znalezienie ekipy.

Po raz kolejny się nie rozumiemy ; >

Ja pokażę filmik z gry, która stowrzyłem kiedyś....

A po 2, kto tu chce engine Q3, na grę na browsera?
Ja o tym nie pisałem ;x

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 27, 2010, 21:01:48
Quake Live 'grą na przeglądarkę'... Huh, dyskusyjne. On ma przeca tylko ajaksowe lobby oraz plugin do przeglądarki, który robi apdejty i odpala silnik q3 na życzenie, a z żadnych typowo webowych technologii nie korzysta, nie?

ale on nie napisal ze to 'gra webowa' tylko ze przez przegladarke a co by sie tam nie dzialo to jednak klientem koncowym jest broser i to sie z prawda nie mija.

Offline Gifanonim

• Użytkownik
    • HomePage

# Kwiecień 27, 2010, 21:03:46
Rozumiem że te MMO w przeglądarce ma być w 3D? Jakby co to zgłaszam się na stanowisko Dyrektora Kontaktów z Fankami.
To ja poproszę posadę Dyrektora Wykonawczego ds. Kontaktów z Fankami ;)

To ja mogę zostać testerem fanek, bo wszystko trzeba testować żeby chłamu gdzieś nie mieć ;)
Oke, ale ja będę alphatesterem, najpierw ja testuje, a dopiero potem ty :D

ok ale alphatesting to testowanie softu, więc ty sprawdzaj ich oprogramowanie a ja będę sprawdzał hardware ]-:>

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 21:04:36
Rozumiem że te MMO w przeglądarce ma być w 3D? Jakby co to zgłaszam się na stanowisko Dyrektora Kontaktów z Fankami.

To ja mogę zostać testerem fanek, bo wszystko trzeba testować żeby chłamu gdzieś nie mieć ;)

ok ale alphatesting to testowanie softu, więc ty sprawdzaj ich oprogramowanie a ja będę sprawdzał hardware ]-:>

A to typowy spam i nabijanie punktów ;) Uwielbiam takich ;>

Offline Xirdus

• Redaktor

# Kwiecień 27, 2010, 23:33:33

Ja też. Aż się przyłączę.

Offline pi1er

• antyspam
  • Użytkownik
    • Mój devblog!

# Kwiecień 27, 2010, 23:40:19

Ja też. Aż się przyłączę.

Ale z Was hultaje  :o

PS. Do końca "dzisiaj" (dzisiejszego dnia) zostało ~100minut, a miał być podobno jakiś filmik?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2010, 23:42:46 wysłana przez pi1er1 »

Offline Wiesiu

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 23:48:13
Obawiam sie ze takowy filmik nigdy nie powstanie.

Co do samego pomyslu.. Ekonomiczniej bedzie napisac od nowa wszystko, niz zaprzegac tlumacza rosyjskiego..
W koncu programisci musza wiedziec co z czym to sie je, a takowy "silnik" moze posiadac calkiem pokaznego manuala - i nie dosc ze tlumacz bedzie musial przetlumaczyc calego manuala, to programisicie beda musieli wykuc go na pamiec bo zapewne funkcje w ow silniku maja jakies osobliwe rosyjskie nazwy(zakladajac najgorszy przypadek).. A to jest chyba bez sensu.

Offline gothicgirl

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 23:53:03
Ale z was nieźle trzepnięci ludzie...

Ciekawa jestem ilu tu z was chciało robić, i robiło MMO.
A sami teraz wyśmiewacie, co?
Popatrzcie sobie do własnego lustra, i
zobaczcie sobie na wasze projekty który
pewnie nie jeden z tych projektów był mmorpg (nieukonczony).

Skończcie tą dzieciniade...
Chłopak tutaj normalnie zapytał, licząc na konkretne odpowiedzi.
A wy robicie z tego postu jakieś śmietnisko.

Myślę ze na jakimkolwiek nie-polskim podobnym forum, znalazł by więcej osób niż tutaj.
Ta polska mentalność i głupota nie zna granic.

i jeszcze jakieś durne spam'y, typowe trole i dzieci...
"bo ktoś tak robi to i on musi... hyhy, będzie zabawnie jak pospamuje hyhy"  ::).

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Kwiecień 27, 2010, 23:56:22
Bo każdy pomysł składa się z dwóch rzeczy. Z pomysłu i przewidzianych sposobów jego realizacji. W większości przypadków to drugie jest NULL-em. Dlatego też większość tych projektów to "zróbmy MMO jak WoW ale lepsze, z takimi samymi błędami ale lepszymi". Warsztat to nie grupa wsparcia Bardzo Chcących Gimnazjalistów.

Offline Wiesiu

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 00:09:34
Moja droga, oburzylas sie tak - jakby taka sytuacja spotkala Ciebie w przeszlosci.

Niestety, nawet ja - czyli osoba ze statusem "newbie" widzi niedorzecznosc tego projektu - a po sprawdzeniu ow zalozyciela, widac ze ma tendencje do zakladania tematow zaczynajacych sie od "mamy pomysl na stworzenie gry".

Ja tez mam wiele pomyslow - a o grze typu 'spore' myslalem juz dawno przed pojawieniem sie informacji ze taka 'rewolucyjna gra powstaje'.
Tyle ze ladnie i grzecznie sie ucze, czytam - i staram sie mierzyc checi na zamiary.

Zreszta.. Tutejsi "starzy wyjadacze", sa naprawde wyrozumiali. Na kazdym innym forum takowa osoba zostala by zmieszana z blotem tak okrutnie, ze mimo ze siedzi przed komputerem to zrobilo by mu sie glupio ze sie tak blazni. A tu zaledwie lekka przesmiewka.

Hmm.. polska mentalnoscia jest pisanie o polskiej mentalnosci, nie mowie ze kazdy ma byc patriota, ale pisanie takich nonsensow ze cos jest polska mentalnoscia wola o pomste do nieba.