Autor Wątek: Gra TEKSTOWA RPG NA PRZEGL¡DARKę - Poszukuję ekipy  (Przeczytany 9669 razy)

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 26, 2010, 19:27:26
Jestem ciekawy na co cię stać, więc pokaż mi tę grę która "wypaliła" :)
pozdrawiam

tez chetnie zobaczę 't¡ wspaniałą grę' :)

Tę, tę, jak już bawić się w Grammar Nazis, to chociaż z głową.

Rozumiem że te MMO w przeglądarce ma być w 3D? Jakby co to zgłaszam się na stanowisko Dyrektora Kontaktów z Fankami.

"Możemy użyć Kodu Żródłowego lub Silnika jakiejś gry np Quake 3 i zrobić tą wspaniałą grę.. Pisać "

to był cytat:)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Kwiecień 26, 2010, 19:28:15
A to zwracam honor.

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 26, 2010, 20:09:12
W 3d? Od kiedy tekstowe RPG są w 3d ; /

Jeśli jednak ktoś chciałby pomóc, to proszę pisać...

BTW:// Ludzie, wy myślicie, że nie ma gier robionych w PHP?

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Kwiecień 26, 2010, 20:45:51
No właśnie, dlaczego nie może być tekstowego RPG w 3D? Ja chce, nie, ja żądam tekstowego RPG w 3D!

Offline VG

• Użytkownik
    • Portoflio

# Kwiecień 26, 2010, 23:31:59
A ja chcę Roguelike w 3D! i to w PHP jeszcze ...

hm... podsumujmy:
To twój 3 projekt który zaczynasz (2 pozostałe znaleźliśmy w sieci... btw ile ich jeszcze jest?).
Myślmy na poważnie. Kto by chciał dołączyć do Ciebie wiedząc że tak traktujesz projekty?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2010, 23:35:07 wysłana przez VG »

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Kwiecień 26, 2010, 23:34:49
BTW:// Ludzie, wy myślicie, że nie ma gier robionych w PHP?
Synek.... wiemy lepiej od ciebie co i jak z grami w PHP.
 :D

Dlatego się nabijamy, fakt faktem nic nikt tu nic nie zrobił (no prawie).

Offline Gifanonim

• Użytkownik
    • HomePage

# Kwiecień 27, 2010, 02:31:12
Rozumiem że te MMO w przeglądarce ma być w 3D? Jakby co to zgłaszam się na stanowisko Dyrektora Kontaktów z Fankami.
To ja poproszę posadę Dyrektora Wykonawczego ds. Kontaktów z Fankami ;)

To ja mogę zostać testerem fanek, bo wszystko trzeba testować żeby chłamu gdzieś nie mieć ;)

Offline gothicgirl

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 14:43:01
Synki dajcie se spokój już z tymi MMORPGami.
Nie dla psa kiełbasa! :D

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Kwiecień 27, 2010, 16:26:31
omfg, zadko kiedy ktos jest na tyle glupi (albo mlody, nie wyklucza się) by startowac z tyloma duzymi projektami w tak krotkim czasie :)

Piszesz, że niby z programowaniem nie masz problemów - zrób coś, pokaż - obiecuje Ci, że jeśli pokażesz mi coś grywalnego znajdę Ci ludzi i będziesz miał z kim pracować.

Tylko przypadkiem nie pokazuj mi q2 w przegladarce.

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 17:25:03
omfg, zadko kiedy ktos jest na tyle glupi (albo mlody, nie wyklucza się) by startowac z tyloma duzymi projektami w tak krotkim czasie :)

Piszesz, że niby z programowaniem nie masz problemów - zrób coś, pokaż - obiecuje Ci, że jeśli pokażesz mi coś grywalnego znajdę Ci ludzi i będziesz miał z kim pracować.

Tylko przypadkiem nie pokazuj mi q2 w przegladarce.

Jak mogłem zrobić coś grywalnego, jeśli  nie miałem ekipy?
Czy nie odechciałoby Ci się robić czegoś, gdybyś miał to wszystko ogarnąć samemu?
Zastanów się...

Offline Liosan

• Redaktor

# Kwiecień 27, 2010, 17:26:36
@up - tak, własnie tak, chciałoby mi się samemu, chciało mi się samemu. A jeśli dla Ciebie to jest takie dziwne, to nie masz szans zrobić nic fajnego - zespół Ci się rozpadnie przed następnym weekendem.

Liosan

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Kwiecień 27, 2010, 17:28:54
Jak mogłem zrobić coś grywalnego, jeśli  nie miałem ekipy?
Czy nie odechciałoby Ci się robić czegoś, gdybyś miał to wszystko ogarnąć samemu?
Zastanów się...
Przekonaj mnie, że jesteś dość kompetentny, by mieć ekipę. Uważasz, że samemu nie da się stworzyć nic grywalnego - pierwszy minus :)

Offline G4m3r

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 17:31:04
Sam stworzyłem grę multiplayer w stylu CSa etc... Jako, że nie mogłem dać rady sam zakończyłem na jednej, brzydkiej mapce z badziewną animacją postaci...

Jak już pisałem wcześniej, jak wrzucę tą grę do sieci, to dostaniecie linka....

Offline cybek

• Użytkownik
    • Strona domowa!

# Kwiecień 27, 2010, 17:31:28
To ja poproszę posadę Dyrektora Wykonawczego ds. Kontaktów z Fankami ;)

To ja mogę zostać testerem fanek, bo wszystko trzeba testować żeby chłamu gdzieś nie mieć ;)
Oke, ale ja będę alphatesterem, najpierw ja testuje, a dopiero potem ty :D

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 27, 2010, 17:42:26
Jako, że nie mogłem dać rady sam zakończyłem na jednej, brzydkiej mapce z badziewną animacją postaci...

Hmm.. Wiesz, że wystarczy ściągnąć modele z neta? Możesz skodzić grę na chusteczkowych modelach, ale pokazesz że coś umiesz - chętni graficy się pojawią. Z takim podejściem.. niestety, ale nie wróżę Ci znalezienia choćby jednego, dobrego grafika :)