Autor Wątek: Problem z video Esenthel Engine  (Przeczytany 3990 razy)

Offline deadeye

• Użytkownik

# Kwiecień 06, 2010, 01:28:00
co do dodania pomysłu na mnie nie licz mój angielski niestety nie należy do profesjonalnych :) haha
ty w ogóle wiesz, że EE to polski engine, i oficjalne forum jest (także) polskojęzyczne? I że pisząc tam o wiele szybciej uzyskałbyś prawidłową odpowiedź?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Ogniok

• Użytkownik

# Kwiecień 06, 2010, 09:34:26
EE to polski engine, ale nie istnieje tam już forum angielskojęzyczne. Jak ktoś raz za czas napisze po Polsku, to się nic nie stanie, ale wszystkie dyskusje toczą się po angielsku!

Offline kombain

• Użytkownik

# Kwiecień 06, 2010, 11:12:17
Do konwersji można spróbować http://www.softmania.eu/program-1509-super_2010_build_37.html#m Dźwięku nie ma pewnie dlatego, że strumień audio nie został zapisany przy konwersji.

Offline luknik

• Użytkownik
    • Żuksoft

# Kwiecień 06, 2010, 15:16:03
problem polega na tym ze otwierajac plik przez odtwarzacz dziala z dzwiekiem a po dodaniu do zrodel gry jest bez dzwieku; co do forum to pewnie wyjdzie na to ze bede musial napisac ale wydaje mi sie ze poprostu nie dodaje czegos w kodzie i tutaj pojawia sie moja prosba moglby ktos z userow sprobowac odpalic film na zrodlach z tutoriala EE

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 08, 2010, 21:15:26
EE to polski engine, ale nie istnieje tam już forum angielskojęzyczne. Jak ktoś raz za czas napisze po Polsku, to się nic nie stanie, ale wszystkie dyskusje toczą się po angielsku!
Można pisać po polsku. Jeśli ktoś się boi , to niech pisze na PW do Grześka.

Offline luknik

• Użytkownik
    • Żuksoft

# Maj 13, 2010, 16:55:13
Wie ktoś może w czym problem???

Offline intoxicate

• Użytkownik
    • Jak zrobic gre FPP

# Maj 13, 2010, 17:28:58
dude, ja tego nie kminie. Masz engine, który obsługuje jakiś format (zapewne ma też ograniczenia co do brate i innych), jak dowiesz się jaki format dokładnie obsługuje, obojętnie jaki konwerter Ci wypluje plik jaki jest Ci potrzebny.

Jak nie pisze w dokumentacji - skontaktuj się z dostarczycielem technologii (mail, forum, gg, telefon, omfg)

To wszystko chyba jest na tyle logiczne, że nie potrzebnie szukasz pomocy na tym forum.

Offline kuba

• Użytkownik

# Maj 13, 2010, 17:50:27
Przecież cholera pisałem Ci, że wszystko jest w dokumentacji :/

Offline Barthap

• Użytkownik
    • Mój blog

# Maj 13, 2010, 21:14:52
Esenthel Engine supports following video formats:

Theora - ogg, ogm, ogv
To convert video clip to Theora format please use this free tool ffmpeg2theora
cytat z oficjalnej dokumentacji silnika. EsenthelEngineSDK/documentation.chm - Resources/Videos

Konwertujesz ten film tym narzędziem, wsadzasz do folderu Data/Video (czy jaki sobie ustaliłeś w IOPath()) i kodem takim jak w tutorialu uruchamiasz.

Offline luknik

• Użytkownik
    • Żuksoft

# Czerwiec 23, 2010, 20:19:33
Sorry że odkopuję temat, ale nie będę zakładał nowego. Plik mam skonwertowany do formatów .ogg i .ogv oby dwa z muzyką ale w grze nadal nie ma dźwięku wszystko wrzucam do folderu data (to chyba oczywiste) i korzystam z kodu z tutoriala. Ktoś pomoże???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 20:52:05 wysłana przez luknik »

Offline Avaj

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2010, 20:45:03
nie. nie jesteśmy pomocą techniczną do silnika. Dział "Silniki" jest działem na prezentację swojego silnika, ewentualnie zapytanie jaki silnik polecamy do jakiegoś zastosowania. Nie jest to dział "czemu silnik XXX nie działa"

Offline luknik

• Użytkownik
    • Żuksoft

# Czerwiec 23, 2010, 20:52:48
nie napisałem że silnik nie działa... ale ok szkoda nabijać posty  ;D

Offline luknik

• Użytkownik
    • Żuksoft

# Czerwiec 23, 2010, 22:50:31
Jeżeli kogoś to interesuję to powiem, że poradziłem w końcu sobie pisząc oddzielną funkcję dla dźwięku uruchamianą w tym samym czasie co video.  ;D ;D ;D

Offline kuba

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2010, 23:09:52
No to bardzo dobrze, cieszymy się razem z Tobą! :)