Autor Wątek: KUPIE KSIAZKE OPENGL. PROGRAMOWANIE GIER - OD ZARAZ  (Przeczytany 4362 razy)

Offline kearXXX

• Użytkownik

# Sierpień 25, 2006, 09:00:19
Zainteresowanych prosze o kontakt: e-mail: tumtum@o2.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Bronx

• Użytkownik

# Sierpień 31, 2006, 09:44:10
Tu możesz kupić nówke:
http://www.informatyczna.pl/pozycja.php?id=12224&ile=&ktora=&szukaj=tak
Chyba że zalerzy Ci na nizszej cenie :/

Offline gamer.cpp

• Użytkownik

# Sierpień 31, 2006, 10:38:05
Radzilbym uwazac z ksiegarniami internetowymi - ta pozycja (OGL programowanie gier) jest trudno dostepna. Ja zamowilem w ksiegarni Iliada bodajze (na stronie nie bylo napisane ze naklad wyczerpany) i po 1,5 tyg od zlozenia zamowienia dostalem maila ze nie beda mogli mi jej przyslac bo po prostu jej nie maja. Szukaj na allegro , wlasnie sa 2 ksiegi eksperta, co jakis czas jest tez programowanie gier lub wejdz na IRC'a #warsztat i tam popytaj :)

pozdrawiam

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Sierpień 31, 2006, 12:27:14
Z księgami eksperta OpenGL trzeba tylko uważać na wydania. U mnie na półce stoi chyba pierwsze i nie polecam. :)

Offline shyha

• Użytkownik
    • Shyha@Flickr

# Sierpień 31, 2006, 12:34:37
Z księgami eksperta OpenGL trzeba tylko uważać na wydania. U mnie na półce stoi chyba pierwsze i nie polecam. :)
Ja mam drugie i też nie polecam :)

Offline Paweł R.

• Użytkownik

# Sierpień 31, 2006, 13:27:41
Ja kupiłem Opengl Programowanie Gier za 40 zł na Allegro, ale czatowałem na nią chyba miesiąc  :).
Jak chcesz zaoszczędzić to musisz być cierpliwy  :).

Offline Bronx

• Użytkownik

# Wrzesień 01, 2006, 19:46:52
Ten helion.pl to tez sobie w kulki leci, wstrzymuja druk książki, a puźniej po połowie roku mówia ze specjalnie dla ciebie przygotowali druk cyfrowy tej ksiązki, mówia ze drukuja specjalnie dla ciebie i musisz zapłacic +50% jak chcesz kupić, a drukuja itak masowo, tak samo bylo z perelkami programowania gier kosztowaly ok 70zl a teraz 120 zł. :]

Radzilbym uwazac z ksiegarniami internetowymi - ta pozycja (OGL programowanie gier) jest trudno dostepna. Ja zamowilem w ksiegarni Iliada bodajze (na stronie nie bylo napisane ze naklad wyczerpany) i po 1,5 tyg od zlozenia zamowienia dostalem maila ze nie beda mogli mi jej przyslac bo po prostu jej nie maja. Szukaj na allegro , wlasnie sa 2 ksiegi eksperta, co jakis czas jest tez programowanie gier lub wejdz na IRC'a #warsztat i tam popytaj :)

No nie dziwie sie jak kupiłes w jakiejs Iliada, zawsze wybieraj te bardziej znane, bo takie czesto oszukuja
PS. Tam gdzie ci dalem linka jest napewno zawsze tam kupuje :)

Offline siwy

• Użytkownik

# Wrzesień 01, 2006, 20:44:54
A nie lepiej przejechac sie do centrum chandlowego czy pojsc do ksiegarni ??  W empiku sa duze szanse, ze sie dostanie te pozycje. W mediamarkecie tez sa te ksiazki, a w normalnych wiekszych ksiegarniach juz na bank - przynajmniej w moim miescie Gliwice tak jest, ale w sumie w tym moim miescie jest drukarnia Helionu i jej ksiegarnia :))..

Offline Gravell

• Użytkownik
    • Teyan

# Wrzesień 17, 2006, 22:14:57
Jezeli dalej szukasz tej książki to teraz na allegro jest ich masa, chyba ze 3... :) Jak nie ma to nie ma, a jak już są... :)

Offline torka

• Użytkownik

# Grudzień 08, 2006, 13:59:41
Jezeli dalej szukasz tej książki to teraz na allegro jest ich masa, chyba ze 3... :) Jak nie ma to nie ma, a jak już są... :)

Teraz już nie ma na allegro tej książki:(

jestem zainteresowana kupnem tej książki.....

Offline puch

• Użytkownik

# Grudzień 08, 2006, 17:07:29

Offline gamer.cpp

• Użytkownik

# Grudzień 09, 2006, 01:50:52
@torka: napisalem Ci wiadomosc na priv zobacz jak mozesz