Autor Wątek: CryENGINE 3 is free :)  (Przeczytany 27036 razy)

Offline Bronx

• Użytkownik

# Maj 28, 2012, 22:06:22
Mógłby ktoś podesłać na pw?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Maj 28, 2012, 23:53:09
Też poproszę :).

Offline banan

• Użytkownik

# Maj 29, 2012, 00:39:45
Pamietam temat zwiazany z piractwem i ogolne oburzenie jaka to kradzież jest be. Wystarczy że taki silnik wypłynie i mało sie nie pozabijacie zeby sie nim nachapac ...

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Maj 29, 2012, 00:42:22
Pamietam temat zwiazany z piractwem i ogolne oburzenie jaka to kradzież jest be.
Myślisz że my mamy zamiar użyć tego kodu? :D

Offline banan

• Użytkownik

# Maj 29, 2012, 00:58:54
Swirus albo jestes głupi albo glupiego udajesz. To jest kod a nie cegła.

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Maj 29, 2012, 02:25:04
Swirus albo jestes głupi albo glupiego udajesz. To jest kod a nie cegła.
Cegły przynajmniej można użyć do czegoś, tego kodu w zasadzie nie, wszystko co ciekawe i tak w papierach podali.

Offline banan

• Użytkownik

# Maj 29, 2012, 05:11:52
Cegły przynajmniej można użyć do czegoś, tego kodu w zasadzie nie, wszystko co ciekawe i tak w papierach podali.

Może ty nie uzyjesz ale znajdzie sie grupa programistów z znacznie wyzszym skillem i wykorzystaja pewne rozwiazania albo przetrzepia kod doszczetnie i zbuduja własny silnik o podobnych mozliwosciach. Wtedy szukaj wiatru w polu.

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

• +3
# Maj 29, 2012, 09:57:06
Bicz pliss i tak 80% rozwiazan w dzisiejszych grach nie liczac "osom" posteffektow to przerobki Silnikow ID tech.

Offline flexi

• Użytkownik

• +1
# Maj 29, 2012, 11:34:02
@up

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Maj 29, 2012, 13:01:37
Może ty nie uzyjesz ale znajdzie sie grupa programistów z znacznie wyzszym skillem i wykorzystaja pewne rozwiazania albo przetrzepia kod doszczetnie i zbuduja własny silnik o podobnych mozliwosciach.
No właśnie nie, nie stanie się nic jak nie stało się z silnikiem sourcem i ue...

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

• +1
# Maj 29, 2012, 16:47:48
Kod Unreala jest dostępny dla dziesiątek firm i widać, że częśc z nich bardzo mocno przerobił silnik pod swoją grę. Nie robią własnego silnika inspirowanego rozwiązaniami z UE3, bo to się zwyczajnie nie opłaca.
Ale programiści, którzy mieli okazję pracować na Unrealu, przemycają potem dobre rozwiązania do innych silników. To naturalny przepływ wiedzy. Tyle, że Epic wcześniej i tak zarobił swoje.
Niekontrolowany wyciek kodu za darmo musi być bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem.

A Source, moim skromnym zdanien, jest pod wieloma względami przestarzały. Pomimo to powstają na tym gry z zajebistym gameplayem. I to liczy się bardziej.

Offline Sephiroth

• Użytkownik

# Maj 29, 2012, 16:49:44
<nieśmiało>
Ja wiem, że generalnie ludzie niechętnie dzielą się czymś na forach z użytkownikami z (bardzo) małą aktywnością, niemniej jednak może znajdzie się jakaś dobra dusza chętna do podesłania kawałka tortu? :)
</nieśmiało>

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

• +2
# Maj 29, 2012, 16:57:44
<nieśmiało>
Ja wiem, że generalnie ludzie niechętnie dzielą się czymś na forach z użytkownikami z (bardzo) małą aktywnością, niemniej jednak może znajdzie się jakaś dobra dusza chętna do podesłania kawałka tortu? :)
</nieśmiało>

Pytaj a bedzie ci dane: http://tinyurl.com/c9y9bxc

Offline Sephiroth

• Użytkownik

# Maj 29, 2012, 17:06:56
Pytaj a bedzie ci dane: http://tinyurl.com/c9y9bxc

A widziałem, widziałem, już bardzo dawno zresztą, fajny kawałek kodu (tortu?), dzięki, że udostępniłeś to jako open source. :)

Offline ismu

• Użytkownik

# Maj 29, 2012, 17:49:48