Autor Wątek: Nowy blog o tworzeniu efektów dźwiękowych  (Przeczytany 3270 razy)

Offline PiotrSFX

• Użytkownik
    • Sfx-Design.Com

# Marzec 03, 2010, 20:11:02
Witam,

Chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z moim blogiem na temat tworzenia efektów dźwiękowych. Blog ten może być interesujący dla osób, które tworzą lub chciałyby zacząć tworzyć sfxy do gier, filmów czy też animacji, a także dla osób, które chciałyby lepiej poznać pracę dźwiękowców.

W blogu planuję opisywać metody pracy, oprogramowanie i sprzęt sound designera, a także podać recepty na stworzenie atrakcyjnych efektów dźwiękowych we własnym zakresie. Planuję opisać również pracę nad grami, które miałem przyjemność udźwiękawiać.

Oto link: http://sfx-design.com/blog-pl

Pozdrawiam,
Piotrek.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Marzec 03, 2010, 20:15:45
Ajlajkit! RSS++.

Offline nilphilus

• Użytkownik
    • wordpress

# Marzec 03, 2010, 20:52:09
A ja jeszcze dorzuciłem na develway.pl ;-)

Offline PiotrSFX

• Użytkownik
    • Sfx-Design.Com

# Marzec 03, 2010, 21:04:28
Dzięki, miło mi :)

Offline Nazar

• Użytkownik

# Marzec 03, 2010, 21:57:14
Ooo, bardzo się przyda! Dzięki wielkie, będę często zaglądał :)

Offline Pietro

• Użytkownik
    • Private Worlds Studio

# Marzec 04, 2010, 14:35:55
Fajna inicjatywa! Na pewno będę śledzić.

- Piotr

Offline Mertruve

• Użytkownik

# Marzec 04, 2010, 14:50:25
Drugi sposób to przyodzianie mikrofonu w prezerwatywę i umieszczenie w ten sposób zabezpieczonego mikrofonu w wodzie. Kondom powinien być długi (szczególnie jeśli chcemy nagrywać stosunkowo głęboko) i nie zawierać żadnego płynu plemnikobójczego. Talk niestety również przeszkadza mikrofonowi, jednak nie jest tak niebezpieczny jak płyn. W internecie można znaleźć wiele innych przyładów DIY, wartych wzięcia pod uwagę.
FUKKEN SAVED

Offline nilphilus

• Użytkownik
    • wordpress

# Marzec 04, 2010, 16:40:00
I nie będzie małych mikrofoników ;-)

Offline Pierdek

• Użytkownik

# Marzec 04, 2010, 16:40:34
Czołem Count  :))

Offline K'Aviash

• Użytkownik

# Marzec 05, 2010, 09:50:04
Naprawdę fajna sprawa. :D

Offline Wosiu

• Użytkownik

# Marzec 05, 2010, 17:26:48
Fajna inicjatywa, szczerze mówiąc

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Marzec 05, 2010, 20:48:16
Super inicjatywa! Są już w ogóle inne polskie blogi o tej tematyce, czy Twój jest pierwszy?

Mam nadzieję, że mimo pisania na blogu po polsku, ilość razy jakość czytelników jaką strona zdobędzie spełni Twoje oczekiwania.

Offline PiotrSFX

• Użytkownik
    • Sfx-Design.Com

# Marzec 05, 2010, 21:45:46
Dzieki za pozytywny odbior:)

Wlasnie dlatego, ze nie spotkalem sie jeszcze z blogiem o takiej tematyce w jezyku polskim, postanowilem sam sie tym zajac.

Pewnie, ze byloby swietnie, gdybym mial odbiorców, a nie pisal tylko dla siebie;) Ale... poki co, po prostu robie swoje. Mam mocne postanowienie regularnego postowania, a czas pokaze czy okaze sie to atrakcyjne dla czytelnikow.

Pozdrawiam,
Piotrek.

Vipa

• Gość
# Marzec 05, 2010, 22:44:12
Napisz ogłoszenie o tłumaczenie postów na angielski. Jeżeli jest ktoś zainteresowany tematyką to zrobi to od ręki dla czystej przyjemności.

Offline mirrored

• Użytkownik

# Marzec 14, 2010, 22:27:00
Świetna inicjatywa. Bardzo się cieszę, że istnieje możliwość podpatrzenia pracy sound designera od kuchni. Brawa!

Pozdr.
M.C.