Autor Wątek: Sieci neuronowe  (Przeczytany 1656 razy)

Offline jakub350

• Użytkownik

# Luty 24, 2010, 23:38:31
Witam

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat sieci neuronowych. Gdzie szukać informacji. Czy moglibyście podsunąć mi jakąś literaturę?

Pozdrawiam

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kuba D.

• Użytkownik

# Luty 24, 2010, 23:42:02
Wszystkiego dowiesz się w swoim czasie ( tj na odpowiednich studiach) ;)

A tak na poważnie, jeśli chodzi o praktyczne zastosowanie ich w gamedevie to w "Perełkach..." jest trochę ogólnych i podstawowych informacji.

Offline siso

• Użytkownik

# Luty 24, 2010, 23:42:32
Wpisz to w google i zobacz co wyskoczy

Offline BrutalComputer

• Użytkownik

# Luty 24, 2010, 23:49:59
Czy mi się wydaje, czy wszyscy ( w tym ja ), gdy po raz pierwszy usłyszeli termin "sztuczne sieci neuronowe", nie mogli przestać o tym myśleć przez miesiąc? :D
Sieci neuronowe mają dość wąskie i specyficzne pole zastosowań, więc sądząc po twoich postach nie będą ci jeszcze długi czas w niczym przydatne. ( chociaż oczywiście do nauki w sam raz! )
Tutoriale znajdziesz tu: http://lmgtfy.com/?q=sieci+neuronowe

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Luty 25, 2010, 10:54:37
Czy mi się wydaje, czy wszyscy ( w tym ja ), gdy po raz pierwszy usłyszeli termin "sztuczne sieci neuronowe", nie mogli przestać o tym myśleć przez miesiąc?
Normalka :) Potem się człowiek dowiaduje o nich więcej albo samemu próbuje coś skodzić z ich użyciem i wychodzi wtedy, że z Inteligencją przez duże I to mają one niewiele wspólnego ;)

Offline jakub350

• Użytkownik

# Luty 25, 2010, 11:01:47
Dobra, mam jeszcze jedno pytanie związane z tematem. Mianowicie czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak rozwiązać grę staircase nim. Wiem jak rozwiązać zwykłego nima.

Offline siso

• Użytkownik

# Luty 25, 2010, 12:06:16
Dobra, mam jeszcze jedno pytanie związane z tematem. Mianowicie czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak rozwiązać grę staircase nim. Wiem jak rozwiązać zwykłego nima.
To proste: bierzesz sieć, uczysz ją, zwracając uwagę, żeby nie przeuczyć, i gotowe.