Autor Wątek: Porzebna dobra gra najlepiej online ;)  (Przeczytany 10005 razy)

Offline fofoo

• Użytkownik
    • WebLog

# Sierpień 12, 2006, 22:21:56
Seria "Jagged Alliance". :)
jesli cos online to moze to: http://www.daimonin.net/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2006, 22:25:51 wysłana przez fofoo »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline nilphilus

• Użytkownik
    • wordpress

# Sierpień 12, 2006, 22:29:08
www.daimyo.prv.pl

na podstawie karcianki, wciąga, grałem w 3 edycje testowe, a potem straciłem czas i nerwy na tego typu zabawy, dużo czytania [na forum] zresztą, jak wejdziesz to zobaczysz o co biega ;-]

Offline Goliatus

• Użytkownik
    • Warsztat - tworzenie gier

# Sierpień 12, 2006, 22:31:06
Troche nie nowa, ale bardzo fajna:
http://www.buka.com/cgi-bin/show.pl?id=22

Nie żaden tycoon, tylko gra pełna akcji. Przejść ją możesz w kilka godzin, ale zabawa na prawde przednia.

Offline fofoo

• Użytkownik
    • WebLog

# Sierpień 12, 2006, 22:39:00
To ja zapodam jescze jeden link z dużą ilośćią darmowych gier, niektóre są calkiem ciekawe
http://www.caiman.us/

Offline gamer.cpp

• Użytkownik

# Sierpień 12, 2006, 23:05:59
Jesli chcesz gry przez przegladarke to moze zainteresuje Cie:

- Space Pioneers pl2.space-pioneers.net [polecam]
- Ogame www.ogame.pl [odradzam]
- The Crims www.thecrims.com [plasuje sie pomiedzy poprzednimi grami]

Jesli lubisz FPS'y:

- FarCry
- Half Life 2
- F.E.A.R (jesli masz dobrego kompa)

Jesli lubisz RPG:

- Baldurs Gate II
- Gothic I i II

Jesli lubisz RTS'y:

- seria Command&Conquer (Red Alert, Red Alert II, Generals)

To wszystko moje ulubione tytuly ale mysle ze powinienes pograc w starsze gierki, one maja ta ekhem... magie :D Wiec odkurz plyty z Baldurem, Gothic'kiem i siadaj do kompa.

Offline Steel_Eagle

• Użytkownik

# Sierpień 12, 2006, 23:07:06
Tak czytam i ehhh przypominacie mi ilo to tych gier bylo i ile przy nich czasu sie siedzialo (godzin dni miesiecy nie rozdrabniajac sie to juz 14lat od pierwszej gry! ) Fallout Torment Baldur Red Alert Jagged Alliance Half Life Mafia Gothic Rune(na silniku UT99! malo znany ale swietny tytul) czemu teraz takich gier nie robia...?

A tak w ogole to przejrzalem stare gierki i ochota mnie zlapala na Alundre actionrpg na PSX troche podobne do Zeldy, ale maksymalnie zakrecone :) dzieki wszystkim za dyskusje  :)

@nadult Fable jest rzeczywiscie bardzo dobry. Szczegolnie jak bedac znanym bohaterem wchodzisz do wioski napniesz bicepsy i wszystkie panny ahhhhhh  ;)

@nilphilus ten Wesnoth calkiem calkiem... zaczynam powaznie myslec nad napisaniem strategii turowej z polaczonymi elementami Langrissera Kohana i Disciples thx

Offline fofoo

• Użytkownik
    • WebLog

# Sierpień 12, 2006, 23:18:12
Przez przeglądarke: http://www.travian3.pl/

Offline novo

• Użytkownik
    • my devblog

# Sierpień 12, 2006, 23:47:32
Mozesz poszukac "The Lost Vikings". Powinno byc gdzies w sieci, gierka zarabista(moja pierwsza, wiec moze dlatego tak dobrze wspominam:) ). Pozatym jeszcze lemmingi + dosbox(zeby odpalic), nie gralem w to z 10 lat, ale jak niedawno odpalilem to 3 dni od kompa sie oderwac nie moglem(jeszcze tylko jeden level... :D ). Z bardziej aktualnych to Counter-Strike - 1.6 lub source, zalezy jakiego kompa masz. CS to w zasadzie jedyna gra w ktora caly czas gram(juz 7 lat bedzie :) ).

Do niedawna sadzilem ze nowe gry mnie nie bawia bo juz w za duzo gier gralem, czytajac jakies nowe cda nie znalazlem zadnej gry w ktora chcialbym pograc. Za to jak dorwalem sie do jakiegos cda z '99 to znalazlem z 5-6 tytulow ktorych chetnie bym sprobowal. Teraz gry to jest juz tylko biznes i zadko sie cos naprawde fajnego trafi(np NFS:U). Jezeli szukasz czegos naprawde fajnego to raczej polecam starsze gry. Grafika czesto badziewna ale nadrabiaja grywalnoscia.

Pozdr!
novo.

Offline Toshio

• Użytkownik

# Sierpień 13, 2006, 00:42:15
Hehe, ja wyjade z innej pułki. Polecam zakup konsoli, nawet starej już Playstation 2. Proszę zagrać w takie o to gry:

PS2: Devil May Cry 1, Silent Hill 2, Final Fantasy X, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3, Kingdom Hearts, God of War, Resident Evil 4...jest tego naprawde sporo ;) naprawdę warto zasmakować japońskiej szkoły designu zwłascza, że sami jesteśmy w jakimś stopniu projektantami. Wyżej wymienione tytuły powinny postawić padłego gracza na nogi.

Offline Goliatus

• Użytkownik
    • Warsztat - tworzenie gier

# Sierpień 13, 2006, 01:21:37
do czegoś starszego niż PS2 wystarczy emulator

Offline zarius

• Użytkownik

# Sierpień 13, 2006, 04:37:25
Racja, Metal Gear Solid to byla gierka :) Pamietam czasy na PS1 jak nie mialem karty pamieci to z kumplem na spolke przechodzilismy codziennie po kilka godzin az w pewnym momencie z  lezka w oku wylaczyc trzeba bylo konsole i tak codziennie przez jakies 1,5 tygodnie az wkoncu gra byla opanowana tak ze przechodzilismy ja w 4 godziny ;p

hyhy ale po tym i tak kupilem karte pamieci i zabawa z innymi gierkami tez byla przednia ;p Jednak konsole maja ten kliemat :/

Mnie tez gry przestaly bawic ostatnio... Jak zobaczylem trailer nowego Tony Hawks Projekt 8 to mnie wgniotlo w fotel... mysle sobie cholera wkoncu jaka fizyka ! jaki realizm ! to nie mozliwe ze to THPS... w komentarzach ludzie zachwycaja sie ze to gameplay z xboxa360 ale mi sie wiezyc nie chcialo ze moze byc tak piekna grafika i tak swietna gra... tak dynamiczna kamera ze doslownie wygladalo to lepiej niz dobry sk8'owy film ;p szybko na google i wyplulo mi prawdziwy filmik gameplay THP8 i  :'( okazalo sie ze to bedzie pod wzgledem realizmu jeszcze gorszy kicz niz poprzednie ;p

Jednak THPS 2,3 no i 4 za duze innowacje kroluja... reszta wprowadzala tylko ciekawe bajery ale nic wiecej ;(

Pozdrawiam.

PS: mam ten sam bol, gralem juz w wiele MMO (ostatnio tylko w te gry gralem zeby obadac 'konkurencje' ;p) ale nie wiem czy po prostu trafiam na gorsze czy kazda nastepna gra w jaka gram wydaje mi sie coraz gorsza i moze to zabrzmi absurdalnie ale MU wciagnelo mnie najbardziej a jest to gra po prostu banalna... moze dlatego ze byl to dla mnie taki klon Diablo w innym klimacie i MMO :] Reszta mimo ze jest piekna kompletnie mnie nie bawi (ostatnio wrocilem do WOW i sie strasznie rozczarowalem :/ gry mnie juz nie bawia  :-X)

Offline dragomir

• fish killer
  • Użytkownik

# Sierpień 13, 2006, 09:36:48
Half Life 2 i potem Half Life 2 Episode One (nowy produkt, premiera byla 2 miesiace temu) - po prostu miazdza. Zadna gra nie wciagnela mnie tak fabula i nie zachwycila tak grafika jak hl (z reszta swego czasu to sie tyczylo rowniez pierwszej czesci). Ta gra to po prostu miodne mistrzostwo, goraco polecam jesli ktos zwatpil w sens rozrywki komputerowj ;] A jak bedziesz mial hl2 to z CS : source nie ma problemu, wiec masz praktycznie gre online ;p

Dalej z shoterow to takie rzeczy jak fear (trzeba miec mocne nerwy zdecydowanie) a online: http://forum.warsztat.gd/index.php/topic,1562.new.html
far cry ma jak dla mnie zbyt denna fabule ;p

a z online polecam the vampires xD ;p

Offline Gravell

• Użytkownik
    • Teyan

# Sierpień 13, 2006, 12:11:39

Jesli lubisz RPG:

- Baldurs Gate II
- Gothic I i II

No nie no, a gdzie dodatek do GII, Noc Kruka, dodatek robi z tego bardzo ciekawa gre (zupelnie inna)... :D
Jak mam cos polecic to tylko Gothic (no i druga czesc oraz druga czesc z dodatkiem), wg mnie najlepsza gra cRPG pod wzgledem fabuły, ktora powstala.  Zwykle gry maja fabułe w stylu: "zabij-znajdz-przynies". Gothic to zupelnie cos innego, druga czesc troche schodzi w strone tego"zabij-znajdz-przynies" ale i tak ejst fajnie, a Gothic 2 NK tez potrafi wciagnac na maxa.

Deus

• Gość
# Sierpień 13, 2006, 12:19:36
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2008, 20:47:13 wysłana przez Szalonuki »

Offline Kurak

• Użytkownik

# Sierpień 13, 2006, 12:23:20
Ciekawe co bedzie z Gothic III... Do tej pory bylo tak, ze co wyszedl to nowego kompa musialem kupowac, ktory bezproblemowo starczal na wszystkie gierki w okresie 'miedzygothicowym' ;) Ale teraz cos mi sie wydaje, ze jesli chcemy by nasz sprzet go uciagnal trzeba bedzie jakiejs highendowej maszynki.
W porównaniu do Obliviona to screeny z Gothica III wypadały raczej słabo... A właśnie. Oblivion. A jak komputer tego nie uciągnie to zawsze można pograć w Morrowinda z Pseudo SpeedTree ;)