Autor Wątek: Poszukiwany grafik 2D - gra ukończona w 50%  (Przeczytany 2939 razy)

Offline Ogniok

• Użytkownik

# Luty 16, 2010, 22:21:13
Taka rzecz na początek: Potrzebna jest grafika głównego menu. Tzn. tło i grafika do przycisków. Ta grafika przycisków robiona pod Esenthela.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline WielkiPan

• Użytkownik

# Luty 16, 2010, 23:10:44
To teraz pytanka:
1. Przyciski, to same tła, czy z napisami (i w jakim języku)
2. Tło menu -> z nazwą gry? Jeśli tak, to z jaką?

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Luty 16, 2010, 23:49:45
[społeczności wybacz - tym razem nie mogłem się powstrzymać...]

Hej, zrobiłem grafikę zgodnie z Twoją specyfikacją. Całkiem za darmo! Licencja Creative Commons (na polski: róbta co chceta). Myślę że bardzo pasuje do powagi całego wątku. Oto ona:

Rozumiesz już? To nie grafika potrzebujecie, tylko WSZYSTKIEGO. Zacznijcie od zrobienia prototypu gry, a wtedy nie będzie problemu ze znalezieniem grafika (no chyba że oczekujecie jakiegoś super wypasa, ale takiemu już trzeba zapłacić). Doświadczyłem tego na własnej skórze, więc wiem co mówię ;) A jeśli macie coś grywalnego (w co śmiem powątpiewać) to po prostu to pokażcie. Powiedzieć, że robimy mega super grę i prawie ją skończyliśmy, to każdy potrafi.

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Luty 17, 2010, 00:06:15
Będę wyjątkowo miły, obronię chłopaka :D
Kiedyś Ogniok miał jakiś problem z esenthelem, wysyłał mi tą grę, i jakaś jazda już tam była, jak jest teraz - nie wiem.
Wyszo: Wow! Photoshop? :)
-A

Offline Ogniok

• Użytkownik

# Luty 17, 2010, 19:30:14
Teraz jest już o wiele bardziej rozbudowana. Są modele w samej jeździe i menu!

Tylko tła do tych przycisków. Tło do menu bez napisu.

Offline WielkiPan

• Użytkownik

# Luty 17, 2010, 20:13:33
Na licencji CC (dopóki nie przyniesie zysków): http://www.speedyshare.com/files/20988633/Desktop.zip

Offline Ogniok

• Użytkownik

# Luty 17, 2010, 20:16:34
Dzięki wielkie!

Offline Mazzir

• Użytkownik

# Kwiecień 03, 2010, 22:02:47
@up
Jaka radość! ;D

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 03, 2010, 22:06:03
noto szukasz grafika i nie masz czasu mu napisac co od niego chcesz? profeska, beskitowca.