Autor Wątek: Gamebro - Materialy  (Przeczytany 1740 razy)

Offline duncarion

• Użytkownik

# Luty 02, 2010, 21:47:03
Hej,

Czy znacie moze jakies zrodla, z ktorych moglbym sciagnac wyklady/prezentacje/slajdy/pdfy dotyczace korzystania z Gamebro ?
Dokumentacja sama w sobie wydaje sie niezbyt prosta, a inne materialy byc moze lepiej wytlumaczyly budowe silnika itp.
Z gory dzieki :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ConayR

• Użytkownik

# Luty 02, 2010, 21:50:33
Gamebro to takie Gamebryo dla ludzi z Bronksu? ;D

A poważnie: przecież Gamebryo nie jest dostępny publicznie a wersja ewaluacyjna wymaga wypełnienia kijowego formularza (czyli w praktyce uzasadnienia biznesowego).
http://www.emergent.net/en/Forms--Documents/Forms/Evaluation-Request/

Chyba, że faktycznie Gamebro istnieje...

Offline duncarion

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 08:18:06
@ConayR : Zeby o jedna literke tak sie martwic :-) Ale blame me, rzeczywiscie zjadlem "y" i mialem na mysli Gamebryo. Jesli chodzi o dostep do Gamebryo, to nie martw sie... dostep do niego mam, z kodem zrodlowym wlacznie. Chcialem tylko dowiedziec sie, czy osoby z "Warsztatu" maja jakies doswiadczenie  z tym silnikiem, i może jakieś materialy z ogolnie dostępnych źródel.

Offline yarpen

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 10:25:34
Skoro masz dostep i kod zrodlowy to pewnie masz tez support.

Offline duncarion

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 10:27:55
To, ze mam support wydaje sie oczywiste - a jeszcze bardziej to, ze w razie problemow z programowaniem odesla mnie do dokumentacji ^_^

Znalazlem juz kilka wykladow dotyczacych Gamebryo, i one juz sa o niebo lepsze niz tutki z dokumentacji :)

Offline ConayR

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 15:31:38
Dziw bierze jakie rzeczy można znaleźć w tych czasach na torrentach. :]

Offline duncarion

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 17:12:33
W zyciu nie korzystalem z torrentów :) A dostep do silnika, sam silnik itp itd. jak najbardziej legalny :)

bs.mechanik

• Gość
# Luty 03, 2010, 17:17:30
Dostal dostep to silnika, nie posiadajac umiejetnosci korzystania z dokumentacji ;)
Naucz mnie tego !

Offline duncarion

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 17:46:28
Ahh... człowiek zapytał czy ktoś zna jakieś dodatkowe materiały, a został osądzony o piractwo/brak umiejętności czytania dokumentacji - ciekawe co jeszcze :)

Dokumentacje przejrzałem, ale jest strasznie zagmatwana, a że z reguły lubie mieć szeroki poglad na to z czego korzystam, dodatkowe materiały wydaly mi sie pomocne. Ale domyślam się, ze Wy ucząc się, dla przykładu, DirectX'a nigdy nie zajrzeliście do innych materiałow na jego temat niż jego dokumentacja. Jeśli tak to respect i peace, nie musice zawracac sobie glowy moim pytaniem - ale jesli ktos tak jak ja z ciekawosci przejrzal materialy nt Gamebryo z innego zrodla, jak np. stad : http://www.cs.indiana.edu/classes/a290-gamebryo/ i zna jeszcze inne materialy bede wdzieczny za linki :)

Offline yarpen

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 17:48:45
A nie ma jakiegos forum dla uzytkownikow? Zazwyczaj middleware'y cos takiego maja (UE3, XDK, WWise itd, wiec Gamebryo tez powinno), czesto najlepsze miejsce na bonusowe pytania.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 18:48:01 wysłana przez yarpen »

Offline duncarion

• Użytkownik

# Luty 03, 2010, 17:54:31
@yarpen : A wiesz, że nawet o tym nie pomyślałem. Pierwsze co mi przyszlo na myśl to napisać na "Warsztacie", i jak widac, najpierw zostałem zbesztany, w kazdym bądź razie dzięki za rade :)

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Luty 03, 2010, 17:55:31
Jest jeszcze GameDev.net ;)