Autor Wątek: Air Aces: Pacific  (Przeczytany 21860 razy)

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Kwiecień 28, 2010, 13:18:46
Cała gra 150 MB, a kosztuje więcej niż multiplatformowe AAA...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Anraz

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 13:30:09
Wbrew pozorom ma to sens. No ale o tym to już możemy pogadać na privie jak się lepiej poznamy ;)

Offline zxc

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 13:44:59
Szacunek, szacunek, szacunek.

Ja się raczej nie zgadzam z wypowiedziami Vipy, ale jak myślę o tym, że usuwa konto z tego forum jedna z niewielu osób, które rzeczywiście robią gry, to mnie skręca.

Z ceną sobie poeksperymentujecie, na pewno znajdziecie trochę osób, które będą skłonne zapłacić tyle, a później kiedy zrobicie 50% off, to wciąż będzie gra o wartości 50euro, którą można upolować na atrakcyjnej promocji. Z takimi rzeczami trzeba eksperymentować samemu, bo to jest robienie interesów i pewnych rzeczy nie zobaczy ten, kto nie spróbuje. Oczywiście grono warsztatowych speców i na ten temat będzie miało swoje zdane :).

Pozdrawiam!

Offline K'Aviash

• Użytkownik

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 28, 2010, 18:09:11
myślałby kto, a wielkanoc juz za nami.

Vipa

• Gość
# Kwiecień 28, 2010, 18:10:24
Proponuję zakończyć tym postem debatę.

Odnośnie ceny - nie mam i  nie chcę mieć na nią wpływu. Wolę gdy cenę sugeruje bardziej moja praca niż moje widzi mi się w podejściu handlowym. Z drugiej strony to już nie tylko Polska. Gdzie nie gdzie ludzie płacą za gry.

Vipa

• Gość
# Kwiecień 28, 2010, 18:58:36

To jest publiczne forum ;) Nie chciałbym żeby jakikolwiek wątek projektu ograniczał się do wpisów fanbojów.

Odnośnie ceny - nie mam i  nie chcę mieć na nią wpływu. Wolę gdy cenę sugeruje bardziej moja praca niż moje widzi mi się w podejściu handlowym. Z drugiej strony to już nie tylko Polska. Gdzie nie gdzie ludzie płacą za gry.

Ale nie można też żyć w oderwaniu od rzeczywistości ;) Wasza gra ma jakąś konkurencję. W szczególności wymieniłbym Wings of Prey albo nawet stary Sturmovik 1946, który zawiera kampanie na Pacyfiku.

Offline rockefeller

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 19:06:53
Co braliscie pod uwagę jak wymyślaliscie cenne?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Kwiecień 28, 2010, 19:10:15
Też chętnie usłyszę, bo na pewno za taką a nie inną decyzją stoi dobry powód :)

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 19:13:25
Obawiam się, że takiej informacji publicznie nie chętnie udzielą ;)

Offline bomkallo

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 20:04:59
Moze cena bierze pod uwage torrenty, bo gdyby nie one, moznaby to sprzedawac za 20zl:P

Offline s0d

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 20:33:34
hmmm czemu Vipa usunął czy tam zamierza usunąć konto z warsztatu?

Offline kuba

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2010, 20:38:23
Usunął i stworzył nowe.

Vipa

• Gość
# Kwiecień 28, 2010, 21:20:35
To jest publiczne forum ;) Nie chciałbym żeby jakikolwiek wątek projektu ograniczał się do wpisów fanbojów.
Ja także. A "zakończyć tym postem debatę" dotyczyło mojej osoby.
Odnośnie ceny - nie mam i  nie chcę mieć na nią wpływu. Wolę gdy cenę sugeruje bardziej moja praca niż moje widzi mi się w podejściu handlowym. Z drugiej strony to już nie tylko Polska. Gdzie nie gdzie ludzie płacą za gry.
Ale nie można też żyć w oderwaniu od rzeczywistości ;) Wasza gra ma jakąś konkurencję. W szczególności wymieniłbym Wings of Prey albo nawet stary Sturmovik 1946, który zawiera kampanie na Pacyfiku.
Oczywiście, że ma. I bardzo dobrze, że ma. Ale nie widzą związku z ceną. Każdy ustala takie ceny jakie chce. Ja się nie kłócę z CDP, że Wiedźmin z kolei był za tani. Tak jak pisałem nie chcę ingerować w żaden sposób w marketing. Wolę w samą grę.

Chyba to, jak bardzo gra jest dla nas cenna.

Obawiam się, że takiej informacji publicznie nie chętnie udzielą ;)
A ktoś udziela?

Moze cena bierze pod uwage torrenty, bo gdyby nie one, moznaby to sprzedawac za 20zl:P
Dosyć bezczelne, biorąc pod uwagę moją walkę z piractwem. Następne prywatne uwagi, nawet te zawoalowane, po prostu pominę milczeniem. Szkoda mojego i innych czasu.

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Kwiecień 28, 2010, 21:36:51
Kiedy w końcu będzie dostępna do ściągnięcia beta? :)
Edit: O, jest na stronie wastelands :O Nie przyszła do mnie mailem informacja o tym, a miała być. :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 21:39:51 wysłana przez Anonim »