Autor Wątek: Air Aces: Pacific  (Przeczytany 20906 razy)

Offline MichalBe

• Użytkownik
    • MichalBe's Github

# Kwiecień 29, 2010, 12:38:19
Potencjalni testerzy ustawiają się w kolejce ;)

tez jestem tu:)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline doomtrader

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2010, 13:58:37
Bardzo nas cieszy takie entuzjastyczne podejście do tematu.

Wszystkie osoby chętne do betatestów pełnej wersji gry prosze o rejestrację na naszym forum i przesłanie mi PW.

Niezbędne będzie podpisanie NDA.

Vipa

• Gość
# Maj 02, 2010, 16:01:56
Na samych screenach trochę trudno cokolwiek przedstawić, więc poniżej prezentacja krótkiego filmiku z gry:
http://www.warsztat.gd/videos.php?x=view&id=571

Filmik nagrywany na GF7900 detale gry średnie.
Wszelkie uwagi mile widziane. Serdecznie zapraszam.

Offline bomkallo

• Użytkownik

# Sierpień 06, 2010, 01:51:49
Moze cena bierze pod uwage torrenty, bo gdyby nie one, moznaby to sprzedawac za 20zl:P
Dosyć bezczelne, biorąc pod uwagę moją walkę z piractwem. Następne prywatne uwagi, nawet te zawoalowane, po prostu pominę milczeniem. Szkoda mojego i innych czasu.
[/quote]
Hrempf, moze odswieze bo nie miamilem jak:P Z mojej strony to byla jedynie podla insynuacja, majca naswietlic pewne typowe zachowania odbiorcow interesujacych tytulow. Nie wiem jak to sie odbywa w praktyce, ale nie biorac tego pod uwage, nie mozna oszacowac potencjalnego zysku. Co gorsza, dla tego gatunku produktu, przy duzym zanieczyszczeniu okolicy, po prostu trzeba to wziac pod uwage:P A btw, piractwo, jak bylo tak jest, a rzeklbym, stanie sie obiektem tej "kryjomej instytucji" byloby dla mnie zaszczytem i mobilizatorem:) Oczywiscie nie gralem w probki ani pelne wersje, bo "przypuszczalnie" wymagania moga mniec polamac, biorac pod uwage date:P
Wiec 'milczenie', czy nie; nie ma to wiekszego skutku, kiedy mowa o setkach/tysiacach innych odbiorcow, o ktorych malo kto sni:) Anyway, odpowiedz miala byc bezstronna, ale nie wyszla, skoro pojawila sie odpowiedz:P