Autor Wątek: The Apocalypse: Slincer / Preludium  (Przeczytany 7429 razy)

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Lipiec 02, 2010, 22:01:59
@aod
Trollface, nie mam multikonta.

@Kuba dobrze zdajesz sobie sprawę dlaczego tak się uczepiłem, poczekamy zobaczymy.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline kuba

• Użytkownik

# Lipiec 02, 2010, 22:14:26
Czy rockefeller to nie jest przypadkiem świrus (rm-f)?

Co miałeś na myśli?

Co do kuby wiesz dlaczego to piszę bo kiedyś bardzo bardzo dawno temu z tobą pisałem na GG ;) nie będę się ujawniał bo to nie czas i miejsce i nikomu to nie potrzebne, możliwe ze to co piszesz to jest prawda jednakże interesuje mnie naprawdę tech demo lub jakiś filmik jak to jest przedstawione w praktyce, kiedyś takze tworzyłem pewien projekt i to dość ambitny według mnie,  rzucałem terminami tak jak ty kiedyś, przeż to zostałem sponiewierany po czym dalsze już posty tym bardziej mnie pogrązały w przekonaniu ze swojego projektu już nie ukończe, nie wiem chyba nie byłem gotowy jeszcze, jestem ogólnie osobą niecierpliwą, twój projekt fajnie się przedstawia i dlatego tak bardzo mi zależy na jakimś demku, mam nadzieje ze w wakacje coś pokażesz aby zaspokoić nasze "potrzeby" <he he he>. Co do magnum engine, chodziło mi o to iż jak wyżej napisałem, utrzymywaliśmy kontakt przeż GG napisałeś ze używacie Magnum engine ( http://www.magnum.ratsquare.pl/ ). Trochę mnie wkurzyło to iż ciągle zmieniacie te engine a nic nie pokażujecie tylko te koncept arty.
Nic więcej nie mam do powiedzenia tylko zyczyć wam powodzenia

Dobra już wiem ktoś Ty. Poznałem po mailu. Przypomnij sobie kiedy to było.. półtora roku temu? Dwa lata? Ale nigdy nie pisałem, że używam magnuma.
I taka prośba: nie porównuj slincera do PFH. To są dwie zupełnie inne rzeczy... Nie sądzisz?

Świrus: Zazdrość? ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 22:17:35 wysłana przez kuba »

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Lipiec 02, 2010, 22:22:17
Świrus: Zazdrość? ;)
;D Facepalm, nie zgaduj dalej jak chcesz.