Autor Wątek: dzwięk i muzyka w grach - usługi  (Przeczytany 1489 razy)

Offline emulin

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2009, 23:29:35
Czesc!

Gdyby ktoś potrzebował, jakichś efektów dźwiękowych, albo podkładów muzycznych do gry, chętnie coś dla niego zrobię. Muzyką zajmuje się 2 lata i choć może moje muzyczne dzieła są blade w stosunku do innych artystów oferujących tutaj swoje usługi, to zawsze chętnie coś za free zrobie. Jestem dosyć pracowity, jeśli chodzi o takie rzeczy, także można na mnie liczyć. Moje wypociny, można zobaczyć sobie na tej stronie www.myspace.com/bitywdomu chętnie poszerzę swoje horyzonty o zrobienie czegoś do gry.

Klimaty moich produkcji całkowicie odbiegają klimatem, od tych co się tworzy w większości gier(co może być zachętą), ale to nie znaczy, że nie potrafiłbym coś fajnego, klimatycznego zrobić...

Gotowych zaryzykować odsyłam do podanej stronki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2009, 23:32:48 wysłana przez emulin »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline really

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2009, 00:35:09
Podoba mi się.
Tak z ciekawości, interesują cię tylko komercyjne produkcje?

Offline emulin

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2009, 15:31:07
hmmm... nie wiem co przez to rozumiesz..., że te ze stronki to takie kawałki do radia i telewizji czy coś? W każdym razie robiłem wiele innych kawałków, w różnych stylach. Najprościej jak ktoś, poda mi przykład utworu, albo powie mi do jakich scen w grze potrzebuje podkładu tak, żebym wyczuł klimat i ja się już resztą zajmę. Dałem tu swoją propozycje z myślą o poszerzeniu swoich horyzontów, bo wymodzić coś do gry, to trzeba trochę bardziej pofantazjować niż przy robieniu podkładów pod wokal ;) Poza tym mam prawie 30GB sampli, ściągniętych, kupionych, i zgranych z płyt winylowych. Wiele z nich, a nawet gruba większość to przeróżne nagrane na żywca dźwięki typu, krzyk czy śmiech dziecka, uderzenie łyżki o stół, ciamkanie, czy kocie jęki. Jest tego całe tysiące. W połączeniu z odpowiednią obróbką dźwięku można uzyskać chyba dosłownie każdy dźwięk... aaa no i oczywiście sam jestem graczem ;) nie zliczę tytułów, które przeszedłem na konsoli jak i na PC.

Wybrałem ci kilka starszych ciekawych bitów, które różnią się od reszty http://www.sendspace.com/file/br6u5u

Na muzyce spędzam codziennie kilka godzin, także szybko się rozwijam i jeśli teraz kogoś nie satysfakcjonują utwory na stronce, proponuje zajrzeć za jakiś czas ;)

Offline really

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2009, 15:52:27
Haha, nie, chodziło mi o to, czy chcesz współpracować tylko w przypadku, gdy dostajesz za pracę pieniądze, czy interesuje cię też tworzenie muzyki do gier za free. ;)

Offline emulin

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2009, 16:29:27
Napisałem wyraźnie w pierwszym poście: "...zawsze chętnie coś za free zrobie...". Czytaj uważnie ;)

Offline really

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2009, 16:53:10
A, ok, po prostu szybko kliknąłem w link i pominąłem resztę tekstu ;)