Autor Wątek: Roguelike RPG - starter-pack :) (tileset)  (Przeczytany 16392 razy)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 23, 2010, 22:15:34
(np. statki kosmiczne z Tyriana na potwory z WG).

Hahahahah :D To teraz jako fan Tyriana mam ochotę ściągnąć WG i sprawdzić, ile rozpoznam.

Liosanie, a te strzały to do WG, czy jakiegoś rogala tworzysz? :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Liosan

• Redaktor

# Grudzień 23, 2010, 22:38:53
Obawiam się, że nie rozpoznasz - stworzenie samych potworów to pikuś w porównaniu ze stworzeniem plansz z nimi :) Ale możesz postrzelać na tym screenie: http://serwis.gamedev.nazwa.pl/screens.php?x=view&id=8031 , kilka tam widać :)

A strzały też do WG. Jak potwory mają strzelać, to muszą mieć czym, a ile można fireballi i błyskawic podpinać :) Może dałbym radę wkomponować tę kuszę z ostatniego zestawu do jakiegoś szkieletora... a jak nie, to zawsze można zrobić wystającą ze ściany pułapkę.

Liosan

Offline Paweł

• Użytkownik

# Styczeń 08, 2011, 20:31:04
No.. Wypociłem wreszcie ustawianie kafli  :P

Dostępne są 2 tekstury na kafel, ale wyszło że to jednak mało(np. przejście terenu + droga). Zastanawiam się tylko jak użyć kompasu, bo mapa się nie obraca, więc północ jest zawsze na górze.
Pozdro :)

PS. W ferie dodam jakieś obracanie tekstur, albo cuś.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2011, 20:33:54 wysłana przez Paweł »

Offline Drraven

• Użytkownik

# Styczeń 08, 2011, 20:57:19
Zastanawiam się tylko jak użyć kompasu, bo mapa się nie obraca, więc północ jest zawsze na górze.
To może kompas niech pokazuję kierunek gracza - jeśli go obracasz..

Offline Vipa

• Redaktor

# Styczeń 08, 2011, 21:05:59
Zastanawiam się tylko jak użyć kompasu, bo mapa się nie obraca, więc północ jest zawsze na górze.
To może kompas niech pokazuję kierunek gracza - jeśli go obracasz..
Właśnie w takim rzucie kamery kompas nie ma prawa się obracać.

Offline ftorek

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2011, 21:03:30
oy pawel - superek :D jednak widze ze sprawa nie umarla - niezmiernie mnie to cieszy :)

co do kompasu - zrobiony jest tak ze 'wnetrze' mozna obracac (jest osobno). i taka jest idea-
jesli gracz 'patrzy' w lewo to tarcza powinna sie obrocic tak ze znacznik wskazuje W (fajnie by bylo jakby tarcza byla w ciaglym ruchu (tzn. delikatnie 'falowala' na obranym kierunku i przy obrocie wykazywala jakby bezwladnosc)

dzieki
f.

Offline lardux

• Użytkownik

# Styczeń 18, 2011, 18:52:12
Witam,

moge prosic o jakis pliczek gdzie wszystko jest razem spakowane? np jeden wielki png z wszystkimi itemkami (pierscienie, topory i inne) inny z terenem itp itd ?

Offline siso

• Użytkownik

# Styczeń 18, 2011, 22:22:11
Ftorek, zacznij wydawać releasy ;)

Offline maciek012

• Użytkownik

# Styczeń 18, 2011, 22:56:22
Nie no najlepsze gafiki do RPG jakie spotkałem za darmo! Dziękuję CI bardzo za graficzki i myślę, że nie skończysz teraz tylko będziesz kontynuował to. Pracuj pracuj zapowiada się zarąbiście :)

Offline ftorek

• Użytkownik

# Styczeń 19, 2011, 22:18:33
hejo - cieszem sie ze ktos sie jeszcze interesuje :)

lardux - nie da rady, zassaj jak leci po kolei paczki, rozpakuj do jednego katalogu - wszystkie pliki sa bardzo jasno opisane wiec nie bedziesz mial problemu ze znalezieniem odpowiedniego obrazka. a co do laczenia w poszczegolnych png w wieksze sety - nie chce mi sie :D (tym bardziej ze mozna sobie to samemu zrobic majac nawet szczatkowa znajomosc np. gimpa)

siso - hehe

maciek - dzieki! mam nadzieje ze ci sie ta grafika do czegos konketneg przyda. Owszem - kontunuuje ale ostatnio cos bardzo powoli (chroniczny brak czasu)

teraz akurat powoli pracuje nad postaciami - mam juz zolnieza i warlocka + zupdatowane npc'y
wiec teraz jeszcze musze kilka innych postaci zrobic i wezme sie za monstery...

pozdrawiam

Offline Drraven

• Użytkownik

# Styczeń 19, 2011, 22:48:08
#ftorek:
Może zrób w pierwszym poście linki do wszystkich paczek.

Offline maciek012

• Użytkownik

# Styczeń 20, 2011, 17:58:42
Pokaż te postacie bo tworze już grę na twojej grafie :)

Offline maciek012

• Użytkownik

# Styczeń 25, 2011, 21:09:28
Kiedy będą nowe grafiki?

Offline Arthes

• Użytkownik
    • Gromaniak

# Sierpień 29, 2011, 20:16:13
Może i trochę spóźniłem się z pytaniem, ale muszę je zadać... Masz zamiar nadal tworzyć te graficzki? Bardzo mi się one spodobały, są super!

Offline DamianDev

• Użytkownik

# Wrzesień 28, 2011, 22:45:58
Wspaniale grafiki. Dzieki.