Autor Wątek: Roguelike RPG - starter-pack :) (tileset)  (Przeczytany 16854 razy)

Offline Rasti

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2009, 17:11:03
Spójność stylu jest, choć ten styl mi nie leży do końca. wszystko za małe, nieczytelne. Większe, większe.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ftorek

• Użytkownik

# Grudzień 03, 2010, 14:53:29
postanowilem troche tu jeszcze powalczyc :)

tutaj kilka dodatkowych elementow - drzewka, studnia, trupek, krew, trzy grobowce

poozniej wrzuce wiecej :)

i jak sie zmusze to wywale to wszystko do ikonek (.png) - ale troche mi sie nie chce :)

Offline Liosan

• Redaktor

# Grudzień 03, 2010, 15:12:24
i jak sie zmusze to wywale to wszystko do ikonek (.png) - ale troche mi sie nie chce :)
Pleeeasssse? :)

Liosan

Offline Solgar

• Użytkownik

# Grudzień 03, 2010, 16:24:54
Grafiki do rogalika nie powinny być przypadkiem rzutem z przodu postaci a nie top - down ?

// edytor: Żeby nie było - keep up good work!

Offline Liosan

• Redaktor

# Grudzień 03, 2010, 16:56:26
Łoj tam nieprawda, różne się rogaliki widuje :) Ja co prawda nie rogalika miałem na myśli, tylko taki inny projekt z grafiką top-down, gdzie by nam się przydały te monetki, klucze i skrzynie :) a teraz to nie ma jak ich użyć bez wycinania... Za to podłoga podziemna i ścianki nam się przydadzą :)

Liosan

Offline ftorek

• Użytkownik

# Grudzień 03, 2010, 17:08:37
jak masz chwile to napisz jaki to 'projekcik' - moze wam jakas 'ekskluziw' grafike zrobie :)

pozdrawiam
f.

Offline ANtY

• With fury and fire
  • Użytkownik
    • ANtY

• Zbanowany
# Grudzień 03, 2010, 18:10:24
jak masz chwile to napisz jaki to 'projekcik' - moze wam jakas 'ekskluziw' grafike zrobie :)

pozdrawiam
f.
Dał linka przecież >.>

Offline ftorek

• Użytkownik

# Grudzień 05, 2010, 23:52:12
ohh anTy - wybacz me niedopatrzenie alem stary i dosyc slepy

no nic - pierwsza paczka (82 sztuki)
- podloza: trawa jasna i srednia + sciezynka
- klucze
- ludziki
- cmentarz x3
- bagna
- drzwi zamkniete i otwarte
- napoje magiczne duze i male
- zwoj, ksiazka, i grymuar (wszystkie magiczne)
- bagna
- drzewko (wiem, wiem - na razie wyglada jak kapusta :)
- potwory dwa: zombie i szkielet
- zakopany szkielet
- studnia
- krwawe plamy, duze i male
- zloto: kilka sztuk i cala kupa
- schody (w czeluscie i ku swiatlu)
- skrzynka duza
- jamy wiezienne - z krata i bez i z potworem co z niej uciekl
- fontanna z zyciem i energia magiczna :)

w planie: jakies lochy w koncu i troche innych drobiazgow jak beczki, skrzynki, inne drzewka i inne podloza

pozdrawiam
f.

wszelkie komentarze mile widziane

Offline Karol

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2010, 12:36:36
Ładne! Brakuje tylko jakichś murów/ścian, bo nie ma do czego drzwi przyczepić, ani gdzie szabrować :(.

Offline Liosan

• Redaktor

# Grudzień 07, 2010, 12:47:46
Super wygląda! Zwłaszcza podobają mi się przedmioty (grimuar wypas) i trumny. Te takie gwiazdeczki w prawym dolnym rogu to pniaki? Zdecydowanie za mało powyginane...

Niestety, zombiaków nie damy rady użyć, bo są za małe... no i są w niepasującym do nas stylu :) Zresztą, i tak mamy kilkanaście potworów których nie mamy czasu porządnie umieścić na mapie :)

W każdym razie - fajowy zestaw :)

Liosan

Offline ftorek

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2010, 12:58:23
sciany i lochy jako takie sie robia - moze jutro wrzuce

pozdrawiam
f.

Offline ftorek

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2010, 23:36:07
no prosze - loszek

jeszcze caly czas dlubie przy tilesach - chyba bede musial to zrobic inaczej bo to co na ekranie (same sciany) to 24 rozne tilesy a jeszcze mi brakuje niektorych kombinacji (co widac na ponizszym zrzucie)- chyba bede musial to inaczej rozwiazac... no nic, pomysle

tutaj mala przygoda - dwoch poszukiwaczy skarbow czai sie prz wejsciu do loszku, troche strach bo jakies czerwone plamy na podlodze ale w oddali cos sie blyska wiec moze warto jednak zajrzec :)

pozdrawiam
f.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2010, 00:01:34 wysłana przez ftorek »

Offline Paweł

• Użytkownik

# Grudzień 08, 2010, 00:17:47
BARDZO fajne, ładne graficzki :P Duży plusk. Pisze właśnie gierke top-down i zamierzam użyć tych grafik - przynajmniej na początku. Jest ich trochę mało, ale grafikę wymienię jak już będzie co pokazać i będzie w czym edytować mapę.

Offline Karol

• Użytkownik

# Grudzień 08, 2010, 00:30:53
Bomba x2 :) Tylko czemu ściany robisz z takim odstępem (nie pasują ściany do drzwi w takim układzie)? Nie mogą być wyrównane do krawędzi kafla? Wtedy byłaby tylko jedna grafika ściany lub dziewięć jeżeli chcesz, aby miały ten kontur na krawędzi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2010, 00:32:41 wysłana przez Karol »

Offline Avaj

• Użytkownik

# Grudzień 08, 2010, 00:52:54
Coś jest nie tak ze złotem, albo ciemniejsze, albo z jakimś połyskiem, bo teraz wygląda jakby plasterki ziemniaków się rozsypały na ziemi...