Autor Wątek: Problem z Unity  (Przeczytany 1979 razy)

Offline Jacked

• Użytkownik

# Listopad 06, 2009, 16:11:41
Po zainstalowaniu unity z http://unity3d.com/#freeunity pokazuje mi się komunikat, że mam 0 dni do końca. Miałem już wersję próbną unity i mi się skończyła, ale jak uruchomić pełną (darmową) wersję?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Numb

• Użytkownik

# Listopad 06, 2009, 17:23:09
Zrób czystkę w rejestrze jakimś trial resetem.

Offline mara

• Użytkownik
    • Portfolio

# Listopad 07, 2009, 01:03:25
w tym samym miejscu gdzie Ci pisze, że masz 0 dni naciśnij przycisk Renew i poczekaj chwilę, otworzy Ci się okno w przeglądarce gdzie wybierzesz jedną z 2 opcji - nowy 30 dniowy trial wersji Pro lub nielimitowana wersja standard

Offline Jacked

• Użytkownik

# Listopad 07, 2009, 09:40:37
Ok, dzięki w rejestracji programu była opcja darmowa, poskutkowało ale... Jak w unity importuje się własne modele 3D? Wiem, że można ale nie wiem gdzie wejść, szperałem po programie, lae nie znalazłem, w google też szukałem ale lipa. Wie ktoś jak to się robi?

Offline rumi

• Użytkownik

# Listopad 07, 2009, 10:07:55
Ok, dzięki w rejestracji programu była opcja darmowa, poskutkowało ale... Jak w unity importuje się własne modele 3D? Wiem, że można ale nie wiem gdzie wejść, szperałem po programie, lae nie znalazłem, w google też szukałem ale lipa. Wie ktoś jak to się robi?
Znasz angielski ?

Dokumentacja www.unity3d.com
ale pomogę tworzysz projekt i w plikach projektu masz folder assets tam wrzucasz np plik ROWER.max i w unity3d automatycznie się wczyta

Offline driver

• Użytkownik

# Styczeń 18, 2010, 17:54:14
Halo
zaczynam dopiero programiwanie w unity engine
czy ktos mogłby napisac prosty skrypt
kula(umiem ja juz ruszać) po uderzeniu w sciane znika i odradza sie w innym miejscu
pozdrawiam