Autor Wątek: Sredniawo-Zaawansowany - I co dalej ?  (Przeczytany 3107 razy)

Offline sobol

• Użytkownik

# Październik 28, 2009, 21:28:19
Jak odgrzebie swoją implementację mapy to pokażę porównanie z STLem. Przekonanie, że w STLu wszystko jest zrobione "najefektywniej" jak się da jest błędne. Jest zrobione najbardziej uniwersalnie jak się da.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline rm-f

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Październik 29, 2009, 00:03:54
Jak odgrzebie swoją implementację mapy to pokażę porównanie z STLem. Przekonanie, że w STLu wszystko jest zrobione "najefektywniej" jak się da jest błędne. Jest zrobione najbardziej uniwersalnie jak się da.
Nie powiedziałem że, najlepiej. Ale idę o nic że, większość ludzi na forum napisze pasztet.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Październik 29, 2009, 00:17:36
Ale idę o nic że, większość ludzi na forum napisze pasztet.
Nie ma co... zakład o wysoką stawkę. ;)

Offline yarpen

• Użytkownik

# Październik 29, 2009, 00:22:45
http://attractivechaos.wordpress.com/2008/10/07/another-look-at-my-old-benchmark/
Moja mapa to ta najszybsza :)
[Edit] Zreszta, nie trzeba isc tak daleko. Glupi quick_sort napisany z palca jest jakies 20% szybszy od tego z MSVC (STLPort pewnie bylby lepszy nieco, ale z radixem nawet nie ma co porownywac).
Zeby nie bylo nieporozumien - zdecydowanie odradzam przepisywanie STLa, na to przyjdzie czas.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 00:32:03 wysłana przez yarpen »

Offline ShadowDancer

• Redaktor

# Październik 29, 2009, 00:28:50
A ja nie zamierzam się bawić takimi głupotami jak pisanie własnego kontenera, bo jest mi nie potrzebny(czyt. źle wypada w stosunku zyski/chęci, albo czas/jakość :P)

Offline bies

• Użytkownik

# Październik 29, 2009, 00:46:39
Przy okazji, jak już jest Attractive Chaos na tapecie to warto spojrzeć na [1]. To jest jakiś argument za C a przeciwko C++. Albo odwrotnie. ;D

[1] http://attractivechaos.wordpress.com/2009/09/29/khash-h/

// edit
Ech... To nie ten wątek. Powinno iść jako wiadomość do: O wyższości jednych języków nad innymi.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 00:49:50 wysłana przez bies »