Autor Wątek: Poszukuje płyt do książek...  (Przeczytany 3274 razy)

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 10, 2009, 23:44:10
Ok sprawdzę to, czy płyty mogą być rozpowszechniane, w książce direct 3d biblia chyba napisane jest, na pierwszych stronach, iż autorzy nie roszczą sobie praw autorskich do płytek, ale to jeszcze sprawdzę.... Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za liczne odpowiedz na mój problem:)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Charibo

• Redaktor

# Październik 11, 2009, 00:10:31
Moja rada - olej ten temat, powiedz, że znalazłeś płytki i temat nieważny. Potem odpal dowolnego klienta torrent i ściągnij sobie te CD-ki.

Ludzie, OK, piractwo jest złe. Ale nie miejmy klapek na oczach. :|

Offline skoti

• Użytkownik

# Październik 11, 2009, 00:38:34
Ok sprawdzę to, czy płyty mogą być rozpowszechniane, w książce direct 3d biblia chyba napisane jest, na pierwszych stronach, iż autorzy nie roszczą sobie praw autorskich do płytek, ale to jeszcze sprawdzę.... Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za liczne odpowiedz na mój problem:)
Mogę się tylko zapytać po co szukasz płytki z przykładami które nie będą działać? Jeśli używasz Vista/7 to będzie problem z uruchomieniem Dx7 (dx9 który można zainstalować działa jeśli się dobrze orientuje od dx8) - już pomijam, że słabym pomysłem jest uczenie się tak starej i słabej jeszcze wtedy biblioteki.

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 11, 2009, 00:45:45
No tak, w sumie to mam win xp, a odnośnie książki to chciałbym poznać od podstaw directa, jestem nowy w tej dziedzinie dlatego chce "przerobić" książkę Direct 3d Biblia, ażeby przygotować grunt pod inne pozycje... (od czegoś trzeba zacząć)

Offline skoti

• Użytkownik

# Październik 11, 2009, 00:55:17
No tak, w sumie to mam win xp, a odnośnie książki to chciałbym poznać od podstaw directa, jestem nowy w tej dziedzinie dlatego chce "przerobić" książkę Direct 3d Biblia, ażeby przygotować grunt pod inne pozycje... (od czegoś trzeba zacząć)
Z tym, że to zupełna strata czasu, bo nowe Dx nie mają za wiele wspólnego z dx7 (więcej nauczyłbyś się o nowym DX programując w OpenGL ;p) - więc to żadna podstawa/grunt, a strata czasu na nieistniejące już starocie.

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 11, 2009, 10:29:25
Hm to jakie książki polecasz do nauki podstaw...

Offline Frondeus

• Użytkownik

# Październik 20, 2009, 20:30:23
Może to i nie książka ale... kurs Charibo jak znalazł pasuje na absolutny początek, zaś o WinAPI to w Megatutku znajdziesz.
Wszystko jest na tacy. Wystarczy sięgnąć tylko ręką po te "smakołyki" :P

Offline Capad

• Użytkownik

# Październik 20, 2009, 21:00:24
http://wiki.warsztat.gd/Z_czego_si%C4%99_uczy%C4%87

Zaglądać na Wikię, zaglądać ... ;D