Autor Wątek: Poszukuje płyt do książek...  (Przeczytany 3270 razy)

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 15:45:27
Poszukuje płyt do książek, będę wdzięczny za pomoc moje gg: 5457857

Programowanie Gier w DirectX- Mason McCuskey;
Perełki programowania gier tom 1, 2, 3, Mark DeLoura;
Direct 3D Biblia – Julio Sanchez, Maria Canton

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Frondeus

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 16:02:05
Pozycja druga to tzw. biały kruczek. Ciężko będzie dostać.Nawet w stanie używanym.

Offline Nazar

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 16:29:55
Pozycja druga to tzw. biały kruczek. Ciężko będzie dostać.Nawet w stanie używanym.
Nie miałem żadnych problemów ze zdobyciem wszystkich polskich wydań. Nowe można zamówić w np. stereo.pl, a używane często na Allegro się pojawiają.

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 19:15:41
Problem polega na tym, iż posiadam powyższe "lektury" jednak nie są one do końca użyteczne ponieważ nie posiadam płyt do nich załączonych, dlatego też proszę o pomoc wszystkich, którzy posiadają płyty...

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Październik 09, 2009, 19:20:13
Poszukuje płyt do książek, będę wdzięczny za pomoc moje gg: 5457857
Poszukaj pod łóżkiem.

Temat podpada pod piractwo. Po za tym na tych płytach nic ciekawego nie ma, czego nie mógłbyś znaleźć w sieci.

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 19:28:25
hmm, no tak w zasadzie może i masz racje jednak u mnie sytuacja jest tego typu, iż kupiłem używane książki, przy których płyt nie było. Wszystko oczywiście będzie wykorzystywane w celach edukacyjnych, ponieważ piszę pracę inżynierską i potrzebuje przykładów z książek, aby analizować poznany materiał...

Offline Janusz

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 19:38:18
Mam tom II, jednak przykłady zajmują 110mb, to trochę za dużo jak na moje łącze... Jeśli potrzebujesz konkretnych przykładów z tomu II perełek napisz, to postaram się wrzucić.

Offline Angru

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 19:45:54
Mogę poratować płytami z perełek 1, 2, 3. Napisz jeśli potrzebujesz czegoś konkretnego.

Offline arturooo3

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 19:46:31
Napisz do wydawnictwa aby Ci wysłali  ;D

Offline Avaj

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 20:00:06
Jak ktoś wie jak zdobyć to zdobędzie...

Offline Tonio86

• Użytkownik

# Październik 09, 2009, 20:28:54
Z prośbą do wydawnictwa się już zgłosiłem, jednak nie otrzymałem niestety odpowiedzi... Dlatego poszukuje innego źródła...

Offline siso

• Użytkownik

# Październik 10, 2009, 21:29:55
Temat podpada pod piractwo. Po za tym na tych płytach nic ciekawego nie ma, czego nie mógłbyś znaleźć w sieci.
Nie pod żadne piractwo, a pod "kopię oryginału na swój własny użytek", czy jak to tam leciało...

Offline Nazar

• Użytkownik

# Październik 10, 2009, 22:34:51
Oczywiście, że pod piractwo, bo w większości wypadków nie możesz rozpowszechniać zawartości płytek dołączonych do książek. Kopię na własny użytek to, jak sam termin wskazuje, dla siebie możesz zrobić. Ja sobie np. płytki zgrałem aa dysk, żeby nimi nie żonglować, ale nie mogę ich rozpowszechniać (chyba, że napisali inaczej - nie pamiętam).

Offline Janusz

• Użytkownik

# Październik 10, 2009, 22:59:33
Oczywiście, że pod piractwo, bo w większości wypadków nie możesz rozpowszechniać zawartości płytek dołączonych do książek. Kopię na własny użytek to, jak sam termin wskazuje, dla siebie możesz zrobić. Ja sobie np. płytki zgrałem aa dysk, żeby nimi nie żonglować, ale nie mogę ich rozpowszechniać (chyba, że napisali inaczej - nie pamiętam).

Nie wiem gdzie Ty się dopatrujesz piractwa w przekazaniu kopii płytki właścicielowi książki... http://pl.wikipedia.org/wiki/Piractwo_(prawo_mi%C4%99dzynarodowe)

Offline Nazar

• Użytkownik

# Październik 10, 2009, 23:07:23
O ile dobrze pamiętam (nie mam przy sobie i książek i płyt) nie mogę udostępniać zawartości płyty nikomu. Jeżeli jest inaczej, to przepraszam i oferuję pomoc - posiadam 4 z 5 wymienionych książek i płytek do nich dołączonych :)