Autor Wątek: [Allegro i WinSock] Watki  (Przeczytany 4242 razy)

Offline Krzysiek K.

• Moderator
    • DevKK.net

# Wrzesień 15, 2009, 21:30:17
Bo typy funkcji do siebie nie pasują i tyle. Metody klas i zwykłe funkcje są wywoływane w inny sposób, więc nie podstawisz jednaj pod drugą, ale nie ma problemu żeby użyć w tym przypadku metody statycznej, czy zaprzyjaźnić funkcję zewnętrzną.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline MatiSSJ

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2009, 21:33:32
No wlasnie probowalem zaprzyjaznic i nie moge :P. Wpisuje w klasie:
Kod: (cpp) [Zaznacz]
friend DWORD WINAPI recv(LPVOID lpParam);I potem to w mainie wypelniam i pisze ze undeclared wszystkie zmienne :/.

Offline Krzysiek K.

• Moderator
    • DevKK.net

# Wrzesień 15, 2009, 21:49:12
"recv" jest akurat kiepską nazwą (jest już chyba coś takiego w Windowsie). :)

Offline K'Aviash

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2009, 21:50:58
Pol-tajemnica, pol-nie :). Moge powiedziec, ze korzysta ona z mojego edytora, czyli mapa bedzie naprawde roznorodna i ogromna :) i wspomne tez, ze bedzie sie wbijalo poziomy, zbieralo rzeczy itp. :), bedzie mozn stworzyc 5 postaci, beda admini(ja :D), GMy(tu kogos wybiore chyba) i zwykli gracze, a jesli chodzi o fabule, to nie zdradze ;].
Kurcze... :o Brzmi prawie jak WoW :) Blizzard pewnie już zaczyna zbierać swoje zabawki :D
Pol-tajemnica, pol-nie :). Moge powiedziec, ze korzysta ona z mojego edytora, czyli mapa bedzie naprawde roznorodna i ogromna :) i wspomne tez, ze bedzie sie wbijalo poziomy, zbieralo rzeczy itp. :), bedzie mozn stworzyc 5 postaci, beda admini(ja :D), GMy(tu kogos wybiore chyba) i zwykli gracze, a jesli chodzi o fabule, to nie zdradze ;].

Cóż, optymistycznie. Jak skończysz, daj znać, pozbędę się tych 100 zł na twoją korzyść ;)

Offline MatiSSJ

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2009, 21:59:27
Dobra, sobie poradzilem, wszystko git :).

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Wrzesień 16, 2009, 10:54:03
bedzie mozn stworzyc 5 postaci, beda admini(ja :D), GMy(tu kogos wybiore chyba) i zwykli gracze

Nie wątpię, że będzie można stworzyć 5 postaci i że będą admini, ale ze zwykłymi graczami może być problem (chyba, że ich też sobie napiszesz - obejdzie to w pewien sposób problem grafiki w paintcie :)). Gracz jest marudny, a RPGów dużo.