Autor Wątek: Buggy Race  (Przeczytany 3925 razy)

Offline vashpan

• Użytkownik
    • Strona

# Marzec 26, 2010, 15:20:16
Pare uwag:

- fizyka jednak jest bardzo slaba... Nagle zatrzymania samochodow po zderzeniu, zatrzymanie sie na scianie, bardzo nieintuicyjne skrecanie.

- jakies randomowe 'zaciecia' w trakcie gry, spowolnienia i przyspieszenia, dziwnie to wyglada i bardzo irytuje

- malo informacji na hudzie, przydalby sie predkosciomierz, jakies odliczanie do startu i informacja po okrezeniu ze 'next lap' czy cos takiego :)

- za dugie trasy imo, jedzie sie i jedzie, a przy 4 przeciwnikow trudno o jakas dynamike. Albo wiecej przeciwnikow albo krotsze trasy :)

- nadal nie wiem co mi daje opona, jakas lepsza przyczepnosc ? :) Przy okazji hud'a, wlasnie przydalby tez sie opis tego co zebralismy i co dokladnie nam to daje i na jak dlugo starczy...

Wiem jednakze ze stworzenie wyscigow od podstaw trywialne nie jest ( fizyka jazdy, ai ) takze na pewno mimo wszystko gratulacje skonczonego projektu, choc ja bym jeszcze dodal kilka niewielkich zmian ktore moga polepszyc rozgrywke ;) Przede wszystkim jednak razi ta fizyka jazdy...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Patryk N.

• Użytkownik

# Marzec 26, 2010, 17:38:37
Co do fizyki to faktycznie nie stoi ona na najwyższym poziomie. Niestety spowodowane jest to głównie brakiem czasu. Uznaliśmy, że lepiej jest wydać grę w jej obecnej formie (myślę, że dla młodszych graczy, dla których gra jest głównie dedykowana błędy w niej występujące są jeszcze do zniesienia heh, nie mniej jednak rzeczywiście lepiej gdyby ich nie było), a ewentualnie w przyszłości wydać jakiś patch, który poprawiłby np. wspomnianą fizykę. Odnośnie prędkościomierza i informacji 'co zebraliśmy' to nie jest też zły pomysł, jednak problemu 'zacięć' nie bardzo rozumiem. Chodzi o to, że gra potrafi się na chwilę zaciąć a po kilku sekundach wszystko wraca do normy? Na platformach testowych błąd ten się nie pojawiał, dlatego jakaś dokładniejsza uwaga byłaby mile widziana. Oczywiście nie mogę powiedzieć kiedy patch dla Buggy Race zostanie wydany, gdyż w chwili obecnej skupiamy się w pełni nad zupełnie innym projektem, który ma dla nas całkowity priorytet. Jeszcze raz dziękuję za Twoje uwagi :)

PS. Co do opony, to wpływa na przyspieszenie naszego samochodu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 17:40:49 wysłana przez Patryk N. »

Offline sir_xeno

• Użytkownik

# Marzec 28, 2010, 18:17:29
Wasza gra jest w newsie na gry.polter.pl : )