Autor Wątek: Buggy Race  (Przeczytany 4104 razy)

Offline Patryk N.

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2009, 18:47:16
Witam bardzo serdecznie,

Nazywam się Patryk Nadrowski i jestem programistą w Bone Fracture Interactive. Właśnie ukończyliśmy trailer naszej najnowszej produkcji i chcielibyśmy się nim z Wami podzielić. Buggy Race będzie grą dostępną za darmo. Oferujemy wsparcie dla platform Windows, Linux (w planach mamy również zrobienie portu gry dla systemów MacOS X). Czekamy na Wasze komentarze.

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania! :)

Link do filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=OS3xv4a91MU

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

wine

• Gość
# Wrzesień 14, 2009, 18:52:51
I my mamy na to odpowiedzieć? Ehh... nie ma to jak domyślanie się.

Wygląda fajnie, nie mam zastrzeżeń. (Choć pewnie znawca tego gatunku jakieś będzie miał)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Wrzesień 14, 2009, 19:11:50
Wygląda nawet OK, chociaż brakuje rzucania cieni drzew na samochody. Zastanowiłbym się jednak, czy Interaktywne Złamanie Kości jest dobrą nazwą dla zespołu. ;)

Offline Oti

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2009, 20:14:27
No, wygląda fajnie. :) Jedyne co było dziwne, to nagłe zatrzymanie się 'naszego' samochodu w ustatniej scence, po zderzeniu.. Dziwnie to wyglądało. ;P

Offline Avaj

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2009, 20:49:05
Gra jest zbuggowana? :>

wine

• Gość
# Wrzesień 14, 2009, 21:00:04
Pewnie nie ma efektownych kolizji...

Offline Solgar

• Użytkownik

# Wrzesień 14, 2009, 21:21:34
Pewnie nie ma efektownych kolizji...
"Efektywnych" chciałeś powiedzieć :D? Podkład muzyczny jest trochę nie tego. Brzmi jak nie najlepszy, drażniący MIDI. Ta kolizja pod koniec faktycznie podejrzana. Trochę mało się dzieje na tych trasach. Więcej modeli po bokach, więcej kolorów.

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Wrzesień 14, 2009, 21:46:20
W porównaniu do reszty tutejszych produkcji, Buggy Race wybija się ponad przeciętną.

Sama grafika wygląda porządnie, spójnie.
Podkład dźwiękowy można poprawić, ale nie jest tragiczny. Nawet trzyma klimacik ;)

No i pierwszy post schludny :)

Offline nameczanin

• Użytkownik
    • devlog

# Wrzesień 14, 2009, 23:56:59
Jeżeli chodzi o muzykę to spodziewałbym się rocka i metalu ;P Jakoś tak mi najbardziej pasuje do aut. No i dźwięk owych troszeczkę słaby.

wine chciał chyba być niemiły albo coś w ten deseń (oczekiwał pytań?), ale nie przejmuj się nim ;) Giera zapowiada się naprawdę fajnie. To będzie multiplayer, prawda? :)

Aha, będzie jakieś zmienianie biegów? ;-)

Offline MadBonsai

• Użytkownik
    • Ifrit

# Wrzesień 15, 2009, 00:07:05
Jeżeli chodzi o muzykę to spodziewałbym się rocka i metalu ;P Jakoś tak mi najbardziej pasuje do aut. No i dźwięk owych troszeczkę słaby.
To chyba nie przepadasz waść za NFS ;)

Offline nameczanin

• Użytkownik
    • devlog

# Wrzesień 15, 2009, 00:11:28
To chyba nie przepadasz waść za NFS ;)

A żebyś się zdziwił. Cały czas rżnę od przedwczoraj w NFS MW. Nie wiem który już raz zresztą :D Jeszcze w NFS HP2 (nfs6 bodajże) była fajna muza IMO, później zrobiła się trochę inna (mieszanka w kierunku jakieś hipohopo itp. sry ale nie dla mnie) w undergroundach. Teraz mam wyłączoną muzykę w grze i leci z foobara soundtrack z quake'a 2 ;) Tyle co grałem ; D

Offline Patryk N.

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2009, 01:13:22
Witam,

Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za komentarze, a zarazem odpowiem na kilka pytań. Jeśli chodzi o kolizję to, żeby nie zepsuć stylu funny nie chcieliśmy, aby były one super realistyczne, dlatego np. po dachowaniu autko "stara się" zawsze wrócić na koła itp. Jeśli chodzi o scenę z końca filmu to było to zamierzone hamowanie, przed "nosem" przeciwnika, aby mógł on zaliczyć kraksę :) Co do oprawy dźwiękowej to całość wypełnią utwory z gatunku rock'a oraz metalu. Natomiast jeśli chodzi o tryb rozgrywki to na chwilę obecną gotowy jest tryb single, natomiast multi jest jeszcze w fazie rozwoju.

Pozdrawiam serdecznie Patryk,

Offline Oijadt

• Użytkownik

# Wrzesień 15, 2009, 18:05:34
filmik bardzo mi sie podoba. mam tylko zastrzezenie do czcionki i kolorystyki grafiki 2d podczas wyscigu ;)
jedyne wyscigi ktore lubie to wlasnie takie arcadowe, a nie w 100% relistyczne, wiec pewnie nie jestem obiektywny.

Offline sebi

• Użytkownik

# Grudzień 25, 2009, 21:31:33
jak by było na konsolę PSP to bym chętnie zagrał ;p

Offline Patryk N.

• Użytkownik

# Marzec 26, 2010, 13:19:44
Miło jest nam ogłosić, że z dniem dzisiejszym gra Buggy Race jest już dostępna publicznie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę projektu pod adresem: http://buggy-race.pl

Pozdrawiamy i życzymy miłej rozgrywki,
Zespół Bone Fracture,